Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Datový roaming v EU: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Datový roaming v EU

Poslední aktualizace před 7 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Netrap se, mají tam chybu. Prostě to nefunguje. Zkus to někdy později.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

PetrDubi napsal:


Go Europe jsem si aktivoval přes SMS (formát SMS je v tom odkazu). V samoobsluze se mi potom automaticky ukazoval jako roaming.



Ahoj,

karta došla, vše šlape jak má. I ten tarif Go Europe se dá aktivovat z webu - Je to v sekci "módulos de ahorro" viz obrázek.[img][/img]
Martin75 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
J
JirkaFJRČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

eblazek napsal:

Citovat

sipadan napsal:

Miloši, nepomohlo to, leží mi to v žaludku :@

Systém pořád hlásí to samé ....

Musíš tam napsat i 2x email


Ten jsem tam samozřejmě měl, výsledek je stejný ..... klidně ukážu, jakmile budu moci



Zdravím, měl jsem podobný problém, zkoušel jsem to z notebooku a nakonec to šlo ale né z numerické klávesnice ale shift a čísla nahoře na klávesnici.
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

TomTP napsal:
České platební karty nejdou použít pro dobíjení kreditu v mobilní aplikaci pro Android, kredit je nutné zavčas dobít na www stránkách.


Tak mám problém - v Itálii jsem úspěšně vyčerpal kredit (všechno fungovalo), ale žádná česká platební karta mi nejde použít pro dobití. Přitom s nimi platím všude možně po internetu, takdy to ale vytrvale hlásí:

"Recarga de tarjeta Se produjo un error en la página solicitada. Tu recarga no se ha podido realizar. Revisa los datos e inténtalo de nuevo"

Tj. došlo k chybě, nelze dobít. Nějaký nápad, jak tam ten kredit dostat?

Díík
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let
Aha, tak z helpdesku mi poradili používat na dobíjení tuto stránku a mělo by to jít i přes Paypal, tak uvidíme:

https://topup.ora...
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Mne ten Topup nefunguje, hlasi chybu, ze som na uzemi SK. "oops. That’s an error. Unable to resolve the request "sk" That’s all we know..

Dobijal som embosovanou kartou VISA od M-bank bez problemov!
A este som si spomenul, pri dobijani kartou su tam dve moznosti nastavenia kariet, vyskusaj obe!
Método de pago:
Pago con tarjeta de crédito / Pago con banca electrónica
Miloš
Upravil milosduris dne 15.06.2016 17:38, před 8 let
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

milosduris napsal:

Mne ten Topup nefunguje, hlasi chybu, ze som na uzemi SK. "oops. That’s an error. Unable to resolve the request "sk" That’s all we know..

Dobijal som embosovanou kartou VISA od M-bank bez problemov!
A este som si spomenul, pri dobijani kartou su tam dve moznosti nastavenia kariet, vyskusaj obe!
Método de pago:
Pago con tarjeta de crédito / Pago con banca electrónica


Díky - bylo to tím - je třeba tam zvolit tu metodu "Pago con banca electrónica". Dobití na strankach orange.es proběhlo, dokonce nějaký 5Euro bonus...
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
@ Martin75

Ahoj,
zkoušel si nastavit číselné heslo ?

Já objednal druhou kartu pro manželku a ani u té se mi to nepodařilo.
Pořád to hlásí "error" a zase "erorr".

Děs běs, dlouho mě tak nic netrápilo, jako tento drobný, ale užitečný detail :c

Až nebudu mít co na práci, tak to zkusím pořešit přes helpdesk.
:_
4.114683,118.628756
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 8 let
sipadan:
Já mám číselné heslo nastavené a bez problému. Ale pozor, má mít myslím přesně 6 míst!
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

PetrDubi napsal:

sipadan:
Já mám číselné heslo nastavené a bez problému. Ale pozor, má mít myslím přesně 6 míst!


Tak tak, číselné heslo musí mít přesně 6 míst.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
@ PetrDubi & Martin75

Díky za reakci pánové ...

Nepatřím mezi ty, co když neví, tak hned píší místo toho, aby se zamysleli.

Bohužel má hlava mi na toto nestačí, vyzkoušel jsem 6, 7 i 8 cifer.
3 různé maily.
Ze zoufalosti i kombinaci číslic a písmen (i když číst umím a říká se tam "numericos".

Fakt jsem z toho jelen .... je to největší komplikace za dlouhou dobu co se mi nedaří vyřešit :(.
To přece možné není. Kdyby někdo objevil chybu viz. obrázek, budu mu velmi vděčný.
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 16.06.2016 15:43, před 8 let
sipadan Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let
Teď jsem to zkoušel a heslo normálně změnit jde bez problémů. Podle té chybové hlášky se zdá, že bouchnuly nějaké funkce ověřující formát emailu.

C mne napadá:

- není tam někde třeba mezera nebo nějaký jiný neviditelný znak na konci/na začátku?

- jestli se mu ten email nezdá moc dlouhý, nebo má problém zkousnout koncovku cz - co ho změnit?
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Mě to taky nejde. Dělá mi to, co tobě. Zkoušel jsem i jiné prohlížeče a nic. Já to neřeším.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
@ Martin75

Neviditelné znaky jsem neobjevil a ani e-mail na ".com" nepomohl.

@ TomTP

Díky za info, alespoň nejsem sám.
Neřešil bych to taktéž, kdybych nechtěl mít vloženu SIM v modemu.
Tam totiž nelze odsouhlasit autorizaci, tudiž se při každém dobíjení musí SIM vložit do jiného zařízení.
Ne, že by to byla katastrofa, ale kdyby fungovalo heslo, mám to mnohem pohodlnější.
Zavolám na ten helpdesk ...
4.114683,118.628756
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

sipadan napsal:
Tam totiž nelze odsouhlasit autorizaci, tudiž se při každém dobíjení musí SIM vložit do jiného zařízení.
Ne, že by to byla katastrofa, ale kdyby fungovalo heslo, mám to mnohem pohodlnější.
Zavolám na ten helpdesk ...


To tam tedy mají opravdu nějaký bug...

Trochu tomu nerozumím - co je třeba k dobíjení kde odsouhlasovat? Když dobíjím webové stránky a tam se zadají náležitosti ke kartě, ale už se nic nikde neodsouhlasuje.
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Presne tak. Bez prihlasenia sa na svoj ucet, si kliknem na tuto stranku: https://areaprivada.orange.es/ecare/p..._term=faqs zadam telefonne cislo, cislo karty, zafajknem si Pago con banca electrónica a dobijem si ju...
Miloš
Upravil milosduris dne 17.06.2016 10:24, před 8 let
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Měl jsem na mysli provedení autorizace - přesněji napsáno.

Pokud nabijím bez přihlášení na účet, zjistím, kolik mi zbývá kreditu nějakou snadnou formou ?

Podotýkám, že mám sice dobito - připraveno, ale ještě jsem neutratil ani jedno EUR, takže neznám systém upozorňování.
Pokud pošlou SMS hlášku s tím, že kredit je už jen třeba 2 EUR, tak by to řešilo celkem můj problém s heslem.

Každopádně díky :)
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 17.06.2016 13:26, před 8 let
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Malo by to byť: *111# (5 krát za mesiac zadarmo, a potom si účtujú € 0,18)
Miloš
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Miloši děkuju ....

Jám mám v ThinkPadu vloženu normálně naší datovou SIM v interním modemu a o nic se nestarám (ke všemu je ještě pod baterkou, takže nic moc přístup ).
To samé plánuji i s touto.
Podívám se na možnost jak se dostat k nějakému rozhraní, které by umožňovalo vkládat podobné řetězce ...
4.114683,118.628756
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Ja som pouzil stary telefon s Androidom (ktory mam stale na nabijacke), na ktorom si zapnem zdielanie wifi a na nu si potom pripajam, ci uz NB, dalsi telefon, alebo tablet...
Miloš
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,050,287 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21513 sekund | Průměrně za: 0.21513 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB