Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Datový roaming v EU: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Datový roaming v EU

Poslední aktualizace před 7 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Problém je spíš v neznalosti, že ve Španělsku se musí každá SIM pro svou funkčnost registrovat na konkrétního majitele. Prodejce si měl od tebe vyžádat osobní údaje a před zasláním jí zaregistrovat.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 8 let
Ale tak to taky je. Takže přijde aktivovaná a registrovaná.

https://simcard.spainsur.com/orange/1...redit.html

Note: We will register for you with your personal dates provided this SIM card. We need the ID card number or passport and date of birth in order to activate it, after making the purchase
(Please indicate it in the Payment)
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 8 let
Koupil jsem tu kartu přes ebay (použil jsem odkaz, co sem dal TomTP ), do zprávy pro prodávajícího jsem přidal číslo občanky a datum narození (jak je požadováno v popisu). Ve středu mi karta přišla, tak jsem jí včera zkoušel. Karta přišla aktivovaná, po vložení do telefonu jsem se normálně přihlásil do sítě a mohl jsem telefonovat nebo dělat cokoliv jiného. Když jsem poslal příslušnou SMS, tak se normálně aktivoval tarif GO Europe. Na stránkách operátora jsem se přihlásil, měl jsem tam už vyplněné svoje jméno a jenom jsem si doplnil email (posílá mi to pak na něj informace při změnách na účtu), vypnul hlasovou schránku a podobně a nastavil tarif "veverka".
Zkoušel jsem i dobít kredit. Přes stránky operátora mi to nešlo (možná proto, že karta byla kreditní - spustil se převod, ale skončil chybou u obou variant dobíjení). Tak jsem to potom dobil přes stránky evropského Orange (akorát si řekli o poplatek 1,5€ za dobití - asi si budu muset aktivovat internetové platby na debetní kartě).

Takže ta karta normálně funguje, když se odešlou požadované informace, tak přijde karta aktivovaná a může se hned normálně používat.
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

PetrDubi napsal:

Koupil jsem tu kartu přes ebay (použil jsem odkaz, co sem dal TomTP )


Díky za zprávy. Ten odkaz je tento? http://www.ebay.c...EBIDX%3AIT

Jaký je na kartě nastavený tarif - dá se tam nastavit ta Ardilla a k tomu balíček "Go Europe"? Nebo co je tam za ten "základní" tarif?
Jakého rozměru je SIM - je to ta vylamovací co lze uzpůsobit na všechny tři velikosti?
Kredit je tam nahrán 5E?

Dík
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 8 let
Jo, to je ten odkaz.

Tarif je tam nějakej Mundo. V samoobsluze po přihlášení na stránky se nechá zdarma změnit na Ardille (veverka). Ten tarif co tam je mi nic z kreditu nesežral (nesežral žádný měsíční poplatek), je tam nějaký volání a sms za nic moc ceny. Ardillu jsem tam dal na doporučení ostatních. Pozor, jsou tam dvě Ardilly - jedna má asi 300 MB měsíčně paušál a strhává měsíční poplatek asi 10€ (ale je tam výběr kterou chceš).

Go Europe jsem si aktivoval přes SMS (formát SMS je v tom odkazu). V samoobsluze se mi potom automaticky ukazoval jako roaming.

SIM je vylamovací. Je to obr SIM (do stařičkých telefonů, co prodávál u nás kdysi Eurotel), z ní vylomíš normální SIM a z ní je možné vylomit micro SIM a z ní nano SIM. Takže pokrytý jsou všechny rozměry !)

Kredit v ceně je 5€
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let
Super - díky moc za info, objednáno.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Přestala mi jít android aplikace, zřejmě byla aktualizovaná a jelikož jí nemám ofiko z Google play (mimo Španělsko nejde nainstalovat) tak už mám smolíka a kredit musím chodit očumovat na www. Kdyby se vám někomu podařilo tu opět funkční aplikaci někde sehnat..tak mi dejte prosím vědět :-) Dík !
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,

můžu poprosit o radu jak se dostat do Orange systému ?

Karta přišla aktivovaná, po vložení do modemu normálně naskočil T-Mobile.
Chtěl jsem nastavit Go přes internet, ale nepodařilo se mi přihlásit.
Tarif Go jsem aktivoval pomocí SMS viz. E-bay, ale rád bych se podíval do systému zevnitř.

Díky.
4.114683,118.628756
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
Roaming každý den jinak, dá se to nějak zavařit? Když už jsme v těch receptech, věděl by někdo jakou je nejlepší koupit v Německu datovou kartu? Děkuji.
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 8 let
sipadan:
Jdi na http://www.orange.es
Vpravo je Mi Orange. Po kliknutí vyjede cedule. Do Tu teléfono zadáš telefonní číslo tvojí karty a odešleš pomocí entrar. Objeví se další stránka s políčkem, kam zadáš PIN, který ti přijde v SMS. Potom už se dostaneš do menu. Doporučuji nastavit si potom heslo pro přístup do systému a můžeš se pak přihlašovat bez SMS pomocí telefonního čísla a hesla (hned pod přihlašováním pomocí SMS).
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Karta prisla aktivovana aj zo sluzbou Go Europe.
Na www stranke orange.es som si po prihlaseni akurat zmenil program z Mundo na Vevericku.
Dobil som si kredit pomocou kreditnej karty, vsetko v poriadku!
Uz sa tesim do Grecka aby som ju vyskusal...
Miloš
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
To: PetrDubi
Díky za radu i odkaz:-)
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Aplikacia pre Android.
Skus toto: http://www.apk20.com/apk/255398/start
Miloš
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
@ PetrDubi

Díky moc.
Ta španělština, ta mi dává zabrat :D.
Sice jsem nakonec našel EN verzi, ale v samoobsluze nefunguje, takže se učím jazyk jižní Ameriky.

Takže shrnutí ....

1. Číslo jsem dával v plném formátu (včetně předvolby), to nelze - proto jsem neměl šanci se přihlásit
2. SIM jsem měl vloženu v zařízení se Windows Embedded (6.5 Professional) - a dokud tomu tak je, nepřijde mi na toto zařízení žádná reakce ze serveru orange.es, takže nelze použít pro správu - má to někdo stejně ? S tím jsem se ještě nikdy nesetkal
3. Žádný PIN mi nepřišel ani na zařízení s Androidem 6.0, pouze dvě schvalovací oznámení - a) Autorizar el acceso a Mi Orange - potvrdim pouze tlacitkem OK a pak b) Indentificacion correcta - tím jsem v systému
Význam obou hlášek je jasný, to je v pohodě
4. Dobil jsem kredit 20 E naprosto v pohodě, na první pokus s českou debetní kartou
5. Zadal jsem si upozorňovací mail, chodí mi teď různá oznámení
6. Heslo jsem zatím nedokázal změnit, jestli dobře rozumím, má být 6-8 místné ciferné - chápu to správně ? Rád bych to heslo pořešil, divné, ale mám problém s takovou banalitou

Jinak vše Ok .... :_
4.114683,118.628756
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Ja som dal 6 cislic a heslo mi to zobralo
Miloš
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
@ Milosduric

Zkoušel jsem zatím vždy jen 8 číslic, teď jsem si to uvědomil.
Díky za praktickou zkušenost, zkusím pouze 6, snad bude systém spokojený.
4.114683,118.628756
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

milosduris napsal:

Aplikacia pre Android.
Skus toto: http://www.apk20.com/apk/255398/start


:^ Funkční. Super. Díky !
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Miloši, nepomohlo to, leží mi to v žaludku :@

Systém pořád hlásí to samé ....
4.114683,118.628756
sipadan Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
eblazekeblazekČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

sipadan napsal:

Miloši, nepomohlo to, leží mi to v žaludku :@

Systém pořád hlásí to samé ....

Musíš tam napsat i 2x email
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

eblazek napsal:

Citovat

sipadan napsal:

Miloši, nepomohlo to, leží mi to v žaludku :@

Systém pořád hlásí to samé ....

Musíš tam napsat i 2x email


Ten jsem tam samozřejmě měl, výsledek je stejný ..... klidně ukážu, jakmile budu moci
4.114683,118.628756
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,048,967 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28048 sekund | Průměrně za: 0.28048 (0) sekund | Dotazy: 134 | Použitá paměť: 2.21MB/2MB