Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Skládací "rybářské" křeslo - doporučení: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Skládací "rybářské" křeslo - doporučení

Poslední aktualizace před 8 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj všichni, obracím se na vás s prosbou o radu ohledně výběru skládacího křesla (typ jako je na obrázku), podmínkou musí být zatížitelnost min. 110 kg. Na trhu je toho dost, ale po špatných zkušenostech bych rád nějaké rady a poznatky přímo z praxe a zkušeností. Preferuji kvalitu. Předem díky ! Hezký den.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Podle mych zkusenosti je typ co mas na obrazku k rybareni nevhodny. Je potreba aby kreslo melo kazdou nohu vyskove stavitelnou. Zdaleka ne vzdy je teren na brehu idealne rovny. Pak je dulezite vysoke operadlo a s moznosti polohovani. Kvalitni nepromokavy polster s dobrymi tepelne izolacnimi vlastnostmi je take dobry. Vyber je velky, zalezi na tom co jsi ochotny do rybariny investovat.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Díky. Ale to není pro rybáře :) Je to pro příbuznýho co jezdí na motorce a musí to sbalit do vaku, žádnej velkej bágl. Čím užší tím lepší. Jde mi o to skládání, o ten systém co jsem přiložil. Ty levný se mi vždycky rozpadnou.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Petr071Petr071Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj...mám tohle už 10 let...a pořád se vyrábí...festovní, pohodlné, unese mnohem víc než deklarovaných 100 kg, nikde se nic ani po tolika letech nepáře a dá se v něm sedět celý den. Jen podotýkám, že je relativně dost těžké. Má taky pevný a odolný vak s popruhem. Odkazy: http://rybarske-s...gly-stick/
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Přidávám se ke stejnému dotazu. Chceme, aspoň dočasně, než budeme mít v obytné dodávce úložné prostory na střeše, takto skládací křesla, která v autě zaberou méně místa, než ploché židle. Na první pohled se mi líbí to na fotce v úvodním dotazu. Podmínkou je i to, aby to nebyl úplně volný hadr, do kterého se zabořím a jsem zakloněný, ale aby se v něm dalo i najíst u stolku a dobře se z něj vstávalo. Nosnost podobná jako v úvodním dotazu. Budu rád za tipy, děkuji.

Jinak k té motorce - jezdím moototuristiku skoro 20 let a kdysi jsem podobné křeslo měl, vozil jsem ho napříč na zadním sedadle. Nakonec mi to přišlo jako nepohodlné řešení, jezdíme do divočiny a tam si raději sednu na malou stoličku, která se vejde do kufru a nic neváží, popř. na hliníkový kufr, který sundám z motorky (na druhém rozložím vaření), popř. na pařez či kládu nebo si lehnu do trávy. Křeslo jsem pak někomu věnoval...
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Stejně jako Ivan i kdyź už mám židle v báglu nahoře při kratší zastávkách se mně nahoru nechce .Taky čekám na další typy pro větší výběr.DikecPetr.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: TomTP, JiPe Highlanders, Petr071, IvanGS, zemanekpetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,990,264 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20940 sekund | Průměrně za: 0.2094 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.83MB/2MB