Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Důkladné vyčištění fekální nádoby WC: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Důkladné vyčištění fekální nádoby WC

Poslední aktualizace před 5 let
Z
zprosNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj,
udělal jsem dobrou zkušenost o kterou by myslím bylo škoda se nepodělit:

Koupil jsem starší karavan včetně staršího vestavěného WC (1992). Samozřejmě kazeta byla původní se slušným nánosem uvnitř. Postupně jsem zkoušel tyto prostředky:
- Výplach čistou vodou (nic moc)
- Výplach octovou vodou i zahřátou (trochu lepší, ale stále silná vrstva močového kamene na dně)
- Roztok Sody několik dnů (beze změny)
- 4litry octa týden (také skoro k ničemu)
- Oficiální čistící fialová chemie Thetford (hezky voní, ale efekt na kámen žádný - možná při opakovaném používání jako prevence by to šlo)
- A pak jsem v krámu objevil tabletky na čištění WC a ty to do druhého dne zmákly super!

Koupil jsem je v prodejně JIP Jilemnice, samotný výrobek je z EDEKA, dovážejí to z D. Stojí 40kč 16ks. Použil jsem 3ks + vody tolik aby byly celé potopené.

ODKAZ:
https://www.edeka.de/de/produkte/EZ_0...0663202009

Asi by to šlo udělat i s jinými produkty tohoto typu. U těchto se na obalu chlubí že rozpouští urinstein a dlouhodobé usazeniny...

Na začátku jsem odmítl koupit novou kazetu za 4000 a vyplatilo se to. Měnil jsem také těsnění a ta vyšla kolem 800kč, vše z www.svetkaravanu.cz
Knaus 550FSK
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. Mám dobrou zkušenost s kyselinou chlorovodíkovou (solnou), taky za pár kaček. Stačí cvrknout tak 1 1/2 polévkové lžíce, vznikne velmi slabý roztok, který nic nepoškodí, ale na takové usazeniny funguje dobře. A kyselinu mám ještě navíc na měkké pájení, event. chlorečňan zinečnatý z ní a ziku získaný. Neoponuji, jen uvádím další možnost. Čáo, Pepa
Z
zprosNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj,
no taky jsem se mohl nejdřív zeptat tady, než nakupovat po drogeriích...

Kde se dá kys. chlorovodíková koupit? Je to ještě na drogerii, nebo už nějaký krám s potřebami pro (mladé) chemiky? :)

Z.
Knaus 550FSK
M
mata adaNováček
Přidáno před 6 let
není nad savo
okamžitě vyčistí a ještě i vydezinfikuje, jen je potřeba důlkadně nádobu pak vypláchnout.
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, já používám tabletu do myčky. Napustim nádrž po hrdlo užitkovou vodou, vhodim tabletu, nechám přes noc a ráno je nádrž jako nová.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
Joe KingJoe KingČlen
Přidáno před 6 let
Mezi výjezdy necháváte nádrž prázdnou nebo hned dáváte náplň?
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 6 let
Prazdnou čistou.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
najknajkČlen
Přidáno před 6 let
na zimu mám vše vyčištěné a vysušené, ale pokaždé na jaře mám problém rozchodit jak čerpadlo na splachování, tak i čerpadlo na pitnou vodu, jsou prostě snad přirezlé, pomáhám jim (vrtulce) se roztočit než se roztočí ... jak ošetřujete tyto ponorná čerpadla před odstavením? Díky za radu.
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
S
sarikČlen
Přidáno před 5 let
Ted jsem dělal čerpadlo na splachování a namáčel to do všeho možného a nerozchodil jsem jej, točilo se když jsem sním otáčel ale šlo stále ztuha a motorek to nevzal a tak budu kupovat nové. Na zimu jej vyndám a dám jej do nádoby kde dám kapalinu do ostřikovačů, doufám že to pomůže. Koupil jsem letos obytný auto které několik let stálo a nádržka na ostřikovač byla plná a čerpadlo v ní se rozeběhlo bez problému
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zpros, Doskocil, mata ada, Ro-Mi, Joe King, Me2d, najk, sarik

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,799 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16917 sekund | Průměrně za: 0.16917 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.87MB/4MB