Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 nejde cyklovač stěračů ducato: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

nejde cyklovač stěračů ducato

Poslední aktualizace před 5 let
Baumgartner JosefBaumgartner JosefČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, poraďte prosím, nejde mi cyklovač (první a druhá poloha stěračů jde futr stejně) na fiatu ducato 230, r.v.98, 1,9Td. Nevím kde je zrada, jestli je špatné přerušovací relé a kde ho hledat?
K
kornutoČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,cyklovač je v motůrku stěračů,nic jiného nikde jinde není.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Josefe, to jsme dva. Mě to zase na první, občas jde a občas nejde. Z Fiatu mi ještě poradil přepínače. Tak nevím.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Baumgartner JosefBaumgartner JosefČlen
Přidáno před 8 let
dík za informaci kornutovi, proto jsem nenašel žádné relé u stěračů, zkusím nejdřív sehnat jinej motůrek a vyměnit ho. Když to nepomůže, pak bych sháněl nové přepínače jak píše SignBoss.
Pánové díky za rady:^
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Pak dej prosím info. Taky musím nějak pořešit.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
H
hasomNováček
Přidáno před 5 let
Priatelia,
ozivim toto vlakno. Aj mne cyklovac obcas isiel a obcas nie. Teraz uplne prestal fungovat. Stierace idu iba na stale stieranie. Mam Ducato 230 rv2000.
Nove rele neviem nikde zohnat. Poznate niekto nahradu originalu, napr. z ineho vozu? Prepinace som precistil, a nic.
Vdaka za radu.

Automatické sloučení 03.05.2019 20:26:
Takze, som trochu mudrejsi. Rele je v telese stieracoveho motorceka, neda sa kupit samostatne ako nahradny diel. Hoci cievka rele bola dobra, zrejme odisla nejaka ina suciastka na plosaku na ktorom je naletovane aj rele. Vymenil som motorcek a vsetko bezi ako ma.
Mozno sa tato moja skusenost niekomu zide.
Upravil hasom dne 03.05.2019 20:26, před 5 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Baumgartner Josef, kornuto, Franta REZAC, hasom

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,435,902 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14477 sekund | Průměrně za: 0.14477 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.81MB/2MB