Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Poraďte - otočení zesiloače na anteně Korona ?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Poraďte - otočení zesiloače na anteně Korona ?

Poslední aktualizace před 8 let
D
DZIZIČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj - potřeboval bych snížit konstrukční výšku anteny Korona TS Extra USB tak, že bych plastový střed ze zesilovačem a kabelem otočil směrem do anteny, tak jak naznačeno na fotografii 2.
Netuším však zda to je elektronicky možné za to nebude problém ? -( mechanicky to jde)

A dotaz druhý: Anténa je nová a s nezapojeným USB má horší parametry nežli kus drátu zezadu v televizi (televize píše 32% siglál) a když zapojím USB tak signál je jako onen drát (42%) - není ta anténa vadná?

Díky za radu všem Vám co si s integráčema tykáte :-)

Automatické sloučení 17.03.2016 11:36:
Fotky se nahrály v opačném pořadí - tudíž konečný cíl je na fotu 1
Upravil DZIZI dne 17.03.2016 12:36, před 8 let
DZIZI Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
Podle mého názoru to vliv na funkčnost mít nebude.Problém je v tom ,že práce s anténou je vždy věda.I ten hloupej kovovej držáček může ten příjem za nějakých okolností ovlivnit.Z mé zkušennosti někdy i kladně.
Na půdě mám dvě antény a jedný(matrace) mám horší příjem jak na druhý "anténě"(to je jen cca 10cm drátu).
Tuto koronu mám taky,co jsem dělal pokusy,tak v jednom místě(venku)mám dokonce lepší příjem když je anténa na boku.A pak babo rad.Pohrávám si s myšlenkou ji udělat sklápěcí a otočnou(i když je všesměrová)abych měl možnost s ní nějak na karavanu pohnout.

Automatické sloučení 26.03.2016 17:19:
Tak jsem to dnes vytvořil.Udělal jsem koronu sklopnou.Naopak jsem ji ještě prodloužil.Použil jsem plastovou vodovodní trubku.Jako pant výborně posloužila klika z plastového okna(kdyby někdo chtěl klik mám asi 6 kusů-zdarma).Celé je to sešroubované nerezovými šrouby a dané do smrštovací folie.Kabel jsem táhnul stejně jako napájení od panelu komínkem ,který nepoužívám.Přes komínek mám víčko a zabalený vulkanizační páskou.V místě dotyku sklopené antény s karavanem nalepím na střechu mechovou gumu.Ze stupínku na anténu došáhnu.Práce na cca 1hodinu,výrobní cena nic a výsledek myslím výborný.
Upravil bleriot11 dne 26.03.2016 18:19, před 8 let
bleriot11 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen img_20160326_165105.jpg
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

bleriot11 napsal:
..... Práce na cca 1hodinu,výrobní cena nic a výsledek myslím výborný.

Dobrý! Krásně Ti stojí! Ještě poreferuj, jak je to s funkcí! Nemyslím rostlináře ... :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: DZIZI, bleriot11, Hatiti

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,490,128 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21676 sekund | Průměrně za: 0.21676 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.75MB/4MB