Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Topení: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Topení

Poslední aktualizace před 6 let
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. No vidíš, není dobré se hned ukvapovat, ale alespoň máš doma ještě jedno dobré tepelné čidlo k pojistce plamene. Můj velký učitel chlazení p. Zdeněk Pavlík z Přerova, už nežije, tak ten chtěl vždy vidět všechno na vlastní oči a s lupou, než nějakou součástku, nebo přístroj vyměnil. Všechno proměřil několikrát. Naučil mne takto přemýšlet. Čáo, Pepa
T
TomasMNováček
Přidáno před 6 let
Dobry den. Chci se zeptat a nechci zakladat novou diskuzi. Koupil sem pred par dny karavan a mam tam take toto topeni. Dostal jsem k nemu novou sadu horaku. Samotnemu se mi do vymeny nechce. Nenasel by se nekdo kdo by me je vymenil za rozumne penize? Jsem z jizni moravy (Hodoninsko, Uhersko hradistsko. Dekuji
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Captain, pachta, strawberry68, Radim5844, Vasu, Karel Prokop, PetrDubi, Doskocil, TomasM

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,041,432 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25507 sekund | Průměrně za: 0.25507 (0) sekund | Dotazy: 49 | Použitá paměť: 1.63MB/2MB