Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Paříž Disneyland: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Paříž Disneyland

Poslední aktualizace před 7 let
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj všem cestovatelům.
V květnu se chystáme do Paříže a chceme navštívit i Disneyland, jak jsem se zde dočetl, ideál nejlépe na 2 dny. Našel jsem zde spoustu užitečných rad, mám však ještě dotaz na ty kteří už park navštívili.
Po zaplacení vstupného jsou všechny atrakce v parku již v ceně vstupenky, nebo mě pouze pustí dovnitř a tam za vše budu platit ?
V Paříži jsme našel dobře situovaný camp Indigo. Je dražší ale myslím že dobře umístěn na dostupnost do centra třeba i na kolech.
Díky za info
pedapedaČlen
Přidáno před 8 let
zaplatíš vstup a zbytek je grátis, kromě jídla / pití samozřejmě
přímo v Disneylandu je "Stellplatz" ( nepamatuju se 10-20E/den) a jezdí z něj i metro

petr


Citovat

Jira a Evca napsal:

Ahoj všem cestovatelům.
V květnu se chystáme do Paříže a chceme navštívit i Disneyland, jak jsem se zde dočetl, ideál nejlépe na 2 dny. Našel jsem zde spoustu užitečných rad, mám však ještě dotaz na ty kteří už park navštívili.
Po zaplacení vstupného jsou všechny atrakce v parku již v ceně vstupenky, nebo mě pouze pustí dovnitř a tam za vše budu platit ?
V Paříži jsme našel dobře situovaný camp Indigo. Je dražší ale myslím že dobře umístěn na dostupnost do centra třeba i na kolech.
Díky za info
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 8 let
Moc díky, to je potěšující informace .
S tím jídlem a pitím to je jasné, prý tam provádějí i namátkové kontroly batohů.
najknajkČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Jira a Evca napsal:

Moc díky, to je potěšující informace .
S tím jídlem a pitím to je jasné, prý tam provádějí i namátkové kontroly batohů.


My jsme nějakou svačinu měli taky, včetně pití v v petce..... jinak jsou všude pitítka. A jenom doporučuji se hned seznámit se systémem, naplánovat postup v parku :-D my jsme zjistili, že atrakce a hlavně ty TOP jsou na docela velké fronty... a když jsem zjistil že ňáci viajpáci nás těsně před vstupem normálně ze strany předběhli, no prostě jim obsluha otevřela branku, tak jsem začal zjištovat a konečně jsem si přečetl co je na těch stojanech (jakoby automaty) vlastně napsáno!!! A pak to už byla pouze brnkačka odpočívání a hlavně bez nervů z fronty. Na těch automatech se dá totiž rezervovat atrakce na určený čas, a pouze jednou, jestli by jste chtěli více, tak frontička. A taky doporučuji na 2 dny, je to lepší a není to turistický pochod po areálu.
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
M
MichalsonČlen
Přidáno před 8 let
Vloni jsem tam hledal camp na skůtru a marně,místní mě odkazovali na hotely,nakonec jsem stanoval v opuštěné zahradě.
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 8 let
Asi to vyhraje placené parkoviště před Disneylandem, jak se tady o něm hodně píše. Chceme park navštívit ve dvou dnech, abychom si ho opravdu v klidu užili. Buď tam přijedeme den předem a zaplatím 3 noci, nebo pospíme někde na benzínce a přijedu tam hned ráno. To ještě musím zjistit jak by to bylo s placením.
SlawczoSlawczoČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj

takto to vyzera pred parkoviskom v Disneylande. Nemusis sa bat, ze by si tam bol sam. Plati sa 30€ parkovne na den. Rano treba znovu zaplatit v budove pri socialkach 30€. Takze, ked prides vecer, zaplatis hned vecer a dalsi den hned zrana. Vylevka ani voda na parkovisku nie je. Ale ked si dobre pamatam, tak v socialkach su aj sprchy.
Priprav sa na to, ze je to riadna masovka a ceny za vstup aj obcerstvenie vôbec nie su "ludove". Doporucujem objednat listky cez web je to lacnejsie ako na mieste.
Slawczo, Tina, Zuzka, Vilko - Burstner Viseo
Upravil Slawczo dne 29.03.2016 15:11, před 8 let
Slawczo Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen disneyland1.jpg
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 8 let
Tak to je slušná přehlídka bydlíků, to jsem myslel že tam bude tak 5 aut :-) .Tak podle toho co jsi psal, najedeme až ráno. Moc díky za info.
SlawczoSlawczoČlen
Přidáno před 8 let
Ano, kvôli parkovnemu je lepsie prist rano. Otvaraju, hadam okolo 10:00. My sme boli na zaciatku prazdnin prvy tyzden, takze vtedy bolo asi extremne plno. To parkovne pri vystupe aj tak nikto nekontroluje...
Slawczo, Tina, Zuzka, Vilko - Burstner Viseo
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 8 let
Ještě se zeptám zda jsi ve Francii nejel po dálnici? Nechce se mi po normálních, mám raději když budu kvůli dceři co nejdříve u cíle. Ale hodně se tu píše o předražené Francouzské dálnici a pokud by měli být kolony jako včera na D1 tak to opravdu raději mimo ní.
SlawczoSlawczoČlen
Přidáno před 8 let
Snazim sa dialnice obchadzat. Ked ma prestanu bavit kruhace, tak idem na dialnicu. Najlacnejsie zrovna nie su a v lete zvykne byt pred mytnymi branami este aj docela plno.
Slawczo, Tina, Zuzka, Vilko - Burstner Viseo
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 8 let
Večer zajeď před bránu areálu, tolerují tam stání přes noc, po pravé krajnici, před vjezdem. Budeš to mít pak první noc zdarma. A rozhodně ne sám, když jsme tam spali, tak tam stálo cca 10 obytek v řadě. Najíždí se až na osmou večer. Ráno tam můžeš vjet mnohem dřív než v deset, to je zbytečně pozdě, protože to už otvírá park a ten je od parkoviště ještě pěkně daleko. My jsme vjížděli do parku asi už v osm ráno. Jak píše Slawczo jsou tam sprchy, ale nic moc čistota, takže ty jsme raději nepoužívali. Za budovou se sprchami je další parkoviště, parkují tam autobusy, ale to nejduležitější je že je tam servis, na tom parkovišti s autobusy. Takže není pravda, že tam není. Proto jsme nevyužili místní špinavé sprchy, ale pouze servisní místo. Z parkoviště k parku se vydejte tak v 9,15, než se dostanete před vstup chvilku to trvá a před desátou jsou před bránou fronty. Určitě vydržte do konce, závěrečné show u zámku stojí za to.
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj všem,
bohužel nám zmiňovaná cesta minulý rok nevyšla, ale letošní květen už je 100% .
Chtěl bych se jen vrátit k tomuto tématu a zeptat se zda nemáte někdo aktuální informace z loňského nebo letošního roku
o parkování a nocování před Disneylandem nebo nějakou jinou radu k této naší cestě.
Moc díky a přeju všem do nové sezóny šťastnou cestu a krásné zážitky.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jira a Evca, peda, najk, Michalson, Slawczo, Jardaklidek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,726,778 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19001 sekund | Průměrně za: 0.19001 (0) sekund | Dotazy: 109 | Použitá paměť: 2.06MB/2MB