Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 mirelon čím ho lepit: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

mirelon čím ho lepit

Poslední aktualizace před 5 let
bykos11bykos11Nováček
Přidáno před 8 let
můžete někdo poradit čím lepit mirelon - izolaci šedou, na laminát ? zkouším různá lepidla (chemopren, alkapren, český pren) a nic nechce držet. Dělám rekonstrukci Poláka N 126 n a nemůžu najít co by to drželo.:@
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 8 let
Lepidla ve spreji.

http://www.centru...hp?KID=278

tam to najdeš.

Janis
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
F
ferdasanČlen
Přidáno před 8 let
Já když opravoval Poláčka ,tak jsem většinou lepil Duvilaxem.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Taky jsem používal Conato se lvem, na strop, drží již nějakou zimu a krásně se s ním pracuje.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 8 let
Výrobce Mirelon ve Vratimově, nabízí spec. leidlo na mirelon - MIRELON-THERM.
http://www.mirelo...00039.html
Za mne OK.
lada222lada222Člen
Přidáno před 8 let
z mé zkušenosti -lepidlo ve spreji BERNER -modrý obal...na izol.,potah,tk.koberce atd... Nedoporučuji na mirelon... nebot se mi ted po cca 15mesících začína mirelon odlupovat.. PU- lepidlo na polystyren a izl.desky v tubě Den Braven-zlate-to nelepí již při montáži :)))asi není na toto vhodné... každopádne co jsem nalepil(po doporučení) obyč pu konstrukčním lepidlem za pár korun myslím fi.MasterSil..modrá tubička...to mi po 15mes ani nehlo,kamarád co mě to doporučil tím má vlepenou izolaci bedny již více než 5let a též nic..
jinou zkušenost mám se samolepícímy pásy koberce a mirelonu (ty se mě dostali kdesi do ruky,tak nevím zn. ty drží jak sv..ě celou dobu,a zvlášte ten koberec jde i násilím opakovane sundat a nalepit..a drží zas..takže to co tam má výrobce maj asi funkční a vyzkoušený,nyní bych vzal samolepícího míru,i za příplatek:))
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
právě měním anténu na vysílačku, tak mám kus Mirelonu strhlý.
Lepen byl před 7 lety lepidlem Mirelon Therm z Vratimova viz. VlastA49 http://www.caravan24.cz/forum/viewthr...ost_198074 a vypadá to po letech takto (držel pohodově):
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 13.03.2016 14:35, před 8 let
sipadan Připojili následující obrazek:
mirelon_therm.jpg
S
Standa1Člen
Přidáno před 8 let
To lepidlo z Vratimova je normální chemopren, ale nechávají si ho nejspíše plnit pod svou značkou. Jinak je levnější. Sám jsem používal oboje a nevidím rozdíl.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Souhlas :), minimálně je to lepidlo na shodné bazi.

Automatické sloučení 12.06.2016 20:22:
Mnoho let jsem lepil chemoprenem, anebo lepidlem dodávaným od Mirelu ....
Tentokráte jsem si řekl, že je čas pro změnu a pokrok, takže jsem zakoupil samolepící pásy.
Musím říci, že jsem byl s prací velmi spokojen a u tohoto způsobu aplikace už zůstanu zase nějaký čas.
Dávám tedy za jedna co se práce a časové úspory týče :^

Nevíte někdo, co je to za lepidlo ??? Dokázal bych pravděpodobně využít jeho vlasnosti i jinde ...

Automatické sloučení 06.07.2016 12:57:
Tak se vracím k tradiční metodě chemoprenu .... na modré střeše lepidlo nevydrželo a Mirelon se vydal gravitační cestou :c (chybělo a bybí obložení).
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 06.07.2016 11:57, před 8 let
sipadan Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
AlfinatorAlfinatorČlen
Přidáno před 8 let
SOUDAL A49

Mám to vyzkoušené je naprosto fantastické.. doporučuji po nánosu na Mirelon nechat 10 minut vytuhnout

Edited. Aha nekouknul jsem se na datum je to krapet starší téma nicméně snad pomůže moje odpověď někomu jinému.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
@ Alfinator

Dík, to co žuchlo jsem po staru přilepil chemoprenem a drží to fajn.

Zbytek jsem nededělal, jelikož jsem byl na cestách, takže na zbytek třeba rád vyzouším i ten Soudal, bude-li to ekonomicky srovnatelné.
4.114683,118.628756
AlfinatorAlfinatorČlen
Přidáno před 8 let
Já vyzkoušel takovejch lepidel a ono je to těžký sehnat lepidlo na mirelon a nesavý povrch. Koupil jsem spoustu lepidel s garancí na všechno a samozřejmě někde malým písmem napsáno, že to nelepí PP a PE což je člověku uplně k ničemu když je laik jako já že :D
V
vendelin23Nováček
Přidáno před 5 let
Dobry den. Nekdo zkusenost ze samolepicim mirelonem? Je lepsi samolep nebo original lepidlo od mirelonu?
V aute mame laminatovou strechu se ktere mam trochu obavy...
Dekuji
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 5 let
Když jsme kdysi v jednom bytě trošku "zkrášlovali"kuchyň, tak jsme na umakart lepili samolepící PVC dlaždice. Problém byl v tom, že člověk tu dlaždici přilepil a ona se po nějaké době začala odlepovat. Zkusil jsem několik lepidel a jako jediný funkční se ukázal chemopren. Je z toho teda plno smradu (než se to vyvětrá), ale držel i po několika letech (kdy se ta umakartová příčka odstraňovala) perfektně a ty dlaždice nešly bez poškození sundat (jenom jsem to zkusil, nepotřeboval jsem je).
Párkrát jsem i lepil molitan na tcrdý povrchy a chemoprén je na to opět výbornej nebo ještě mám dobrou zkušenost s Mamutem, ten taky drží dobře, ale je dost tuhej, takže je nutné ho nějakou špachtlí pořádně rozetřít do roviny. Obě lepidla jsou po zatvrdnutí pružný, takže na takové věci ideální. Chemopren je teda nutné před přilepením nechat odvětrat, Mamut se nanese, rozetře a přimačkne mirelon (má velkou počáteční přilnavost - funguje jako tekuté hřebiky).
sipadansipadanČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
chemoprén viz. mé příspěvky výše.
Experimentoval jsem jednou a naposledy.
Na bíle barvě se ta lepící vrtsva může chovat ale lépe.
4.114683,118.628756
P
Pavel779Člen
Přidáno před 5 let
vždy lepím alkaprenem, namažu obě strany, nechám odvětrat a drží to jak sviňa i po třech letech, oproti k-flexu se samolepkou, kterej se začal odlepovat po 3 měsících, opět přilepeno alkaprenem a fertig
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bykos11, janiskaravany, ferdasan, Me2d, Vlasta49, lada222, sipadan, Standa1, Alfinator, vendelin23, PetrDubi, Pavel779

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,007 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18197 sekund | Průměrně za: 0.18197 (0) sekund | Dotazy: 118 | Použitá paměť: 2.11MB/4MB