Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Průkaz vůdce malého plavidla: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Průkaz vůdce malého plavidla

Poslední aktualizace před 7 let
xshockerxshockerČlen
Přidáno před 8 let
Rád bych informoval všechny majitele plavidel a hlavně vlastníky průkazů vůdce malého nebo rekreačního plavidla o změnâch platnosti jejich průkazů v souvislosti s novelou.
Pokud máte na průkazu vyznačenou neomezenou platnost nenechte se zmýlit a zkontrolujte si podle odkazu na státní plavební správu skutečnou platnost podle data vydání

http://plavebniur...usobilosti

Výměna je zdarma, je potřeba pouze fotografie a odevzdat současný průkaz.
Tato výměna má jeden veliký plus a to pro ty, kdo mají jako já výkon motoru omezený do 100 kw
Jelikož se změnou ve vydávání průkazů došlo ke zrušení kategorie M100 a nově se vydává pouze M20 (výkon motoru do 20 kw) a M (bez omezení výkonu) k jehož získání je potřeba složit i praktickou zkoušku, tak vlastníci kategorie M100 dostanou po výměně motory bez omezení výkonu a to bez potřeby jakékoliv dodatečné zkoušky !t :g
Dále se kategorie C (příbřežní plavba) upravuje z 0,75 námořní míle od břehu na rovnou 1 míli
Takže neváhejte a nechte si omezené průkazy zdarma vyměnit.
Osobně to mám ověřené z dnešního dne na Státní plavební správě v Praze
Upravil xshocker dne 08.02.2016 16:59, před 8 let
KRAMilyKRAMilyČlen
Přidáno před 8 let
MOC děkuji za informace:g
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 8 let
DÍKY ZA INFO, TO JE ZASE VÝMYSL NAŠICH "NÁMOŘNÍKŮ NA MINISTERSTVU:-(

ALE MÁM VYDÁNÍ 17.7 2006 A TAM JE , ŽE SE MĚNÍ VYDANÉ DO 1.6.2006 - ŽE BYCH SE VYVLÉKL?.-)

ZAJÍMAVÉ , ŽE CHORVATSKÝ PLATÍ NEOMEZEN A PO CELÉM SVĚTĚ, UZNALI HO I NA NĚMECKÝCH JEZERECH, V ITÁLII A KÁMOŠ BYL V AMERICE A TAKY S CHROVATSKÝM ŽÁDNÝ PROBLÉM. JEN U NÁS HO NEUZNAJÍ.PETR
xshockerxshockerČlen
Přidáno před 8 let
Nemám zkušenosti jak to chodí jinde ve světě, ale já mám průkaz vydaný v prosinci 2013 a už to byla jedna kartička VMP a mezinárodní vůdce rekreačního plavidla v jednom a v Chorvatsku s ní nebyl žádný problém.Předpokládám, že když je tak pěkně vyzdobená znaky EU tak platí všude v unii :D
Ale jak píšu nemám s tím žádné zkušenosti.
Chtěl jsem spíš upozornit ty co si udělali omezený výkon do 100 kw jako já, že je tu teď možnost se omezení zbavit bez dodatečných zkoušek :^
Ducatovy-KajaDucatovy-KajaČlen
Přidáno před 8 let
U nás chorvatský průkaz neuznají, protože neplatí na vnitrozemských vodních cestách. Zatím co VMP je pouze na vnitrozemské vodní cesty (proto na nich platí v celé EU) a s kategorií C i na příbřežní plavbu.
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
platí český VMP na Dunaji v Bratislave? Vraj nie. Tak som počul na výstave Boot Incheba pred 14 dňami. Dôvod neviem.
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
dovolím si obnovit toto téma pro ty, kterým to jako mě minulý rok nějak uteklo. Dobrá informace - stačí vyplnit žádost, ofotit průkaz a přiložit foto, pak odeslat na Plavební úřad. Vyzvednout se to musí osobně.!i
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: xshocker, KRAMily, Petr Z, Ducatovy-Kaja, copy, Cattani

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,047,546 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17291 sekund | Průměrně za: 0.17291 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.8MB/4MB