Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Parkování v garáži: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Parkování v garáži

Poslední aktualizace před 5 let
LolakLolakČlen
Přidáno před 8 let
Rezerva od stropu 0,5 mm, vyšlo to :) Nahrávám to jen pro zajímavost, měl jsem fakt radost, že jsem se vešel :)
Lolak Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 8 let
Tak to je o prsa mladé čínské atletky. Doporučuji ještě chvilku sledovat. Aby sis příště trochu ví "nepřifókl" kola. Ale jinak garáž pro bydlíka zdravě závidím.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Závidím Ti ty pevné nervy, když jsi to tam parkoval. To já bych asi psychicky nevydržel :-)
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 8 let
... Nebo je to ta vysouvací část střechy, kterou jsi vysunul až po zastavení na místě v garáži?
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
Já musím dát dělané plechové kola a sundat tlumiče.
gut Připojili následující obrazek:
obraz0971_1.jpg
LolakLolakČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

... Nebo je to ta vysouvací část střechy, kterou jsi vysunul až po zastavení na místě v garáži?


Střecha je vysouvací, ale nejde vysouvat postupně - prostě jakoby vyskočí na doraz, takže jsem ji zvedl před a pak pomalu zajížděl :) jinak ta střecha je hrozně měkká a pruží tak o 3 cm určitě, takže ono by se nic nestalo, kdyby to nevyšlo. Na zajetí tam bylo tak 3 cm prostoru, ale pak jsem vysunul packy a vyšlo to takhle přesně :)

Ona by šla přizvednout celá ta konzole s osvětlením, ale je to společný prostor domu, takže do toho nechci zasahovat víc, než je nutný
K
krabpetrNováček
Přidáno před 6 let
Zdraví
mám udělaný bydlík z Fordu Connect a tak jsem řešil, aby se vešel do garáže. Bydlím v Praze a nechat ho venku by bylo asi pěkné riziko a kooor na sídlišti.
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 6 let
Ja som mal miesto v garáži v pohode len cez bránu sa to nevošlo. Tak som urobil radikálny rez. Trochu to trvalo ale zima s bydlíkom v teple je super- hlavne ked sa buduje.
Nejdu vložit fotky iba takto celé :|https://pe3ik.rajce.idnes.cz/RUDO_Rychly-_Utulny-_DOmcek

Automatické sloučení 14.11.2017 22:42:
pe3ik.rajce.idnes.cz/RUDO_Rychly-_Utulny-_DOmcek
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
Upravil pe3ik dne 14.11.2017 23:42, před 6 let
Jarda PolakJarda PolakNováček
Přidáno před 6 let
good job ! :-):)
K
krabpetrNováček
Přidáno před 6 let
Pe3ik, máš to pěkný. Já parkuji ve společných garážích a tak tam úpravy nejdou udělat. Každý tam mám 20m2 a každá je uzamykatelná. Tak jsem musel vybírat i podle garáže. Tak můžeme v bydlíku přespat, uvařit nebo ...... si číst. Jinak vše venku nabo v předstanu, který je 2,5x2,5x2,5. Tak tam je dost místa a stavíme ho když jsme někde delší dobu a ne jen na jednu noc. Už máme s ním zasebou východní francii a kus španělska. Celkem 16 dní a zatím super. Ted ještě řešíme skládací WC. Tak jen jak bude vyhovovat. Hold musíme měřit každý cm. Postel máme na 35cm nohách a pod ní 6 beden na oblečení, vaření a na trvandlivé jídlo. Ostatní máme v ledničce.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Tak i já zaparkoval. Ještě zasklít vrata a zapnout topení. A je to připraveno pro dlouhé zimní podvečery.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Franta REZAC Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
K
krabpetrNováček
Přidáno před 6 let
No jo, ty máš ohromnou stodolu. Tam by se ti vešel i druhý
T
tbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

krabpetr napsal:

Pe3ik, máš to pěkný. Já parkuji ve společných garážích a tak tam úpravy nejdou udělat. Každý tam mám 20m2 a každá je uzamykatelná. Tak jsem musel vybírat i podle garáže. Tak můžeme v bydlíku přespat, uvařit nebo ...... si číst. Jinak vše venku nabo v předstanu, který je 2,5x2,5x2,5. Tak tam je dost místa a stavíme ho když jsme někde delší dobu a ne jen na jednu noc. Už máme s ním zasebou východní francii a kus španělska. Celkem 16 dní a zatím super. Ted ještě řešíme skládací WC. Tak jen jak bude vyhovovat. Hold musíme měřit každý cm. Postel máme na 35cm nohách a pod ní 6 beden na oblečení, vaření a na trvandlivé jídlo. Ostatní máme v ledničce.


Prosim kde parkujes a neni tam prip. jeste nejaka moznost ? Jsem taky z Prahy 6 a hledam kryte parkovani pro L2H2. Diky
5-clenna posadka ( 47, 43, 15, 12, 1 ) ve vestavbe na Ducatu
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

SignBoss napsal:

Tak i já zaparkoval. Ještě zasklít vrata a zapnout topení. A je to připraveno pro dlouhé zimní podvečery.



:^ Hezký ! To si staval nové alebo si ,, zateplil" ten prístrešok ?
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
To je novostavba. Částečně i pro živnost. Ale s tímto jsem počítal. Proto výška, vjezd a ostatní je dle auta připraveno.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Když mně sousedi udali že mám přístřešek bez povolení nebyl jsem nadšen.
No a dnes jsem šťasten že jsem ho předělal zvětšil a je povolený.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
Upravil gut dne 17.11.2017 16:26, před 6 let
gut Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
AmperAmperNováček
Přidáno před 6 let
Ma nekdo nejakou zkusenost s plechovyma garazema polske vyroby ? Tvrdi me ze velikost pro karavan neni problem tak o tom silne uvazuju.
B
BeryČlen
Přidáno před 6 let
Když jsem kupoval malýho poláka, tak u předchozího majitele stál v garáži, kam ho nízkýma vratama dostával jenom s prázdnýma kolama :-)
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
AmperAmperNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Když jsem kupoval malýho poláka, tak u předchozího majitele stál v garáži, kam ho nízkýma vratama dostával jenom s prázdnýma kolama :-)



Tvrdi me ze neni problem s vratama o svetle vejsce 3m takze by to snad melo jit normalne :-D
B
BeryČlen
Přidáno před 6 let
Já nepsal o polský garáži, ale o malým polským přívěsu :-)))) Stál tenkrát ve velký zděný garáži, která ale měla nízký vrata ...






Citovat

Amper napsal:

Citovat

Když jsem kupoval malýho poláka, tak u předchozího majitele stál v garáži, kam ho nízkýma vratama dostával jenom s prázdnýma kolama :-)



Tvrdi me ze neni problem s vratama o svetle vejsce 3m takze by to snad melo jit normalne :-D
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Lolak, 1jgs - Milan, Miroslav6, gut, krabpetr, pe3ik, Jarda Polak, Franta REZAC, tb, Amper, Bery, ujezdaci, Duro103, Lipicani, DZIZI

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,123,947 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21701 sekund | Průměrně za: 0.21701 (0) sekund | Dotazy: 148 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB