Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 nový katalog se STPL: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

nový katalog se STPL

Poslední aktualizace před 8 let
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 8 let
Koukám na letošní novinku katalogu ACSI se STPL. Máte už to někdo?
Měl by to být klasický katalog ACSI se slevovou kartou a ještě navíc autorizovaný seznam STPL. Přijde mi to výhodné když dosavadní Boardatlas stojí stejně a slevovou kartu nemá.
http://www.bydlik...
O
OlsenNováček
Přidáno před 8 let
Ja ako zaciatocnik pozeram po tom katalogu a myslim si ze to bude len otazkou casu kedy ho kupim. Dam to asi za ulohu synovi v Brne (studuje tam) v campi-shope. Nema to daleko.
Mobilvetta Kea I86
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
načo sú dnes papierové katalógy? Stačí mobil, a wifina je v každom McDonalde.

Automatické sloučení 18.01.2016 20:48:
http://www.acsi.e.../l4-n3173/
Upravil copy dne 18.01.2016 21:48, před 8 let
W
walibukČlen
Přidáno před 8 let
Papierové katalógy sú na to, že ak ti zdochne karta v mobile, alebo ti ho šlohnú, alebo ... tak si v háji.

V katalogu ACSI nie sú STPL, ale len ČASŤ kempov, ktoré majú s touto spoločnosťou zmluvu. Predpokladám, že boardatlas je obsiahlejší.
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

walibuk napsal:

Papierové katalógy sú na to, že ak ti zdochne karta v mobile, alebo ti ho šlohnú, alebo ... tak si v háji.

V katalogu ACSI nie sú STPL, ale len ČASŤ kempov, ktoré majú s touto spoločnosťou zmluvu. Predpokladám, že boardatlas je obsiahlejší.


To je právě to, co mě zaujalo. Letos je nová rozšířená verze katalogu ACSI včetně STPL. A jen pro srovnání, Boardatlas má 6200 míst a ACSI 9000 míst a ještě slevovou kartu navíc. A přitom oba stojí stejné peníze.

copy, souhlasím s tebou a taky jak můžu tak se kouknu online. Ale papír je papír ..... :-)
Nehledě na to, že při každé změně (například plný STPL pojedu nejdříve hledat McD nebo Sheel ? To mi za těch pár korun za atlas nestojí.
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
No tak si treba stiahnut ich appku do mobilu, a tá vás do kempu/stpl. pekne navedie. GPS-kom v telefóne. Tých pár drobných za dáta v roamingu to určite usporí.

Na baterku v mobile mám nabíjačku, a keď ti ho šlohnú? Tak snáď manželka alebo deti majú mobily tiež?

Papierový katalóg je dobrý na doma - v kľude si listovať, že kam si vyrazíme. Len žiaľ, tie informácie v katalógu nie sú vždy aktuálne.
W
walibukČlen
Přidáno před 8 let
Na cesty nosím GPS Garmin na prednom skle, ako zálohu mapu v telefóne, papierové mapy a navyše vytlačené plániky z googlemaps. Len na telefon by sa nikdy nespolahol.
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
Vidíš, a ja idem kam ma oči zavedú. Žiadne itineráre a vytlačené plániky, nie som predsa na služobke. A keď sa blíži noc, pozriem do mobilu, čo je nablízku.
HollandHollandČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

copy napsal:

Vidíš, a ja idem kam ma oči zavedú. Žiadne itineráre a vytlačené plániky, nie som predsa na služobke. A keď sa blíži noc, pozriem do mobilu, čo je nablízku.


copy přeji hodně dlouhý život Tvému mobilu a obdivuju Tvou víru v elektroniku. Já si opět koupím katalog se slevovou kartou. Není nad to naslinit prst a otočit stránku:)
Regina+Tomáš+kocourek Luky+Knaus Südwind 500TUF+Hyundai Tucson
copycopyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat



copy přeji hodně dlouhý život Tvému mobilu a obdivuju Tvou víru v elektroniku. Já si opět koupím katalog se slevovou kartou. Není nad to naslinit prst a otočit stránku:)


a potom tak či tak pozerať na GPS, aby si tam trafil.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zdeenale, Olsen, copy, walibuk, Holland

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,667,206 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16017 sekund | Průměrně za: 0.16017 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.9MB/4MB