Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sarvár a Bük v zimě: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sarvár a Bük v zimě

Poslední aktualizace před 8 let
H
Honza87Člen
Přidáno před 8 let
Zdravím všechny,

prosím, kdo to znáte v termálech v Büku a Sarváru, který z termálů je vhodnější v zimě navštívit? Jaká je současná obsazenost kempu? Díky moc za odpovědi.


Honza
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
V Buku jsem byl v únoru. Kemp prázdný, bazény skoro prázdné. Ale na přecházení z auto do bazénu v županu je to trochu daleko. Cca 5 minut chůze. Sarvár neznám. Jezdíme si Hegykö a paráda. Do bazénu řekněme 100 metrů, klid, pohoda, levno.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
PepiPepiČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Honza87 napsal:

Zdravím všechny,

prosím, kdo to znáte v termálech v Büku a Sarváru, který z termálů je vhodnější v zimě navštívit? Jaká je současná obsazenost kempu? Díky moc za odpovědi.Je to asi stejné,Sarvár více vhodný pro děti a dra:_hší,voda podle mě horší kvalita.Buk lepší voda,jinak kempy stejné,vzdálenost a zázemí stejné,ale vše se dá tady dohledat,už se tady toho napsalo dost.čau pepa:_


Honza
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 8 let
Sarvar v pohode. Dva roky dozadu sme boli po novom roku. Vsade prazdno. Do bazenov v zupane. Mesto este stale vysvietene. http://vidieckyse...chive.html
54!y+45!f+24!u+17!l
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj, v Sarvaru jsem byl 20.11.. V kemp byl poloprázdný,je součástí areálu. V příloze posílám ceník.
Jarda
M
majsadrČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj Campy se vstupem co znam do 400km hegyko, moson,sarvar, buk, celdomolk,papa,tamasi,a nedražši asi sarvar. My asi pojedeme 3-4 posadky 27.12 azačneme v mosoni a když bude plno budem pokračovat jinam. Hezky den,
H
Honza87Člen
Přidáno před 8 let
Díky moc všem za odpovědi. Ještě bych se rád zeptal - dá se v obou termálech platit v Eurech nebo jsou potřeba Forinty?


H.
M
majsadrČlen
Přidáno před 8 let
v sarvaru i v buku je mozno platit kartou.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 8 let
Honza 87 všude berou ojro
H
Honza87Člen
Přidáno před 8 let
Všem moc díky za informace :-)
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Všude berou Eura, ale... Já jsem si teď poprvé po cca 8 pobytech dojel koupit forinty. Platbu za kemp neřeším, to platím kartou, ale nákupy, restaurace, občerstvení a pod. si myslím je nevýhodné platit Eury. Teď už si jsem jistý, že se nám to líbí, že tam budeme jezdit, tak jsem si prostě nějakých 15tisic HUF koupil a mám klid.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
H
Honza87Člen
Přidáno před 8 let
Asi teda taky pár HUF vyměníme... Jak to bývá s obsazeností bazénů, nemůže se např. stát, že tam přijedeme a u pokladen nám řeknou, že mají plnou kapacitu a do bazénu nás nepustí?
R
RudyČlen
Přidáno před 8 let
Neboj se. Kapacita je v maďarských lázních dostatečná, že by nepouštěli do bazénů, se nám ještě nikdy nestalo. Jen o svátcích bývá problém s kapacitou kempu v Sarváru. Parcelu však lze předem rezervovat, jednu, dvě noci lze přespat na parkingu. Hegyko, Buk, celdemolk, Pápa - vzdy se místo našlo.
Navíc jsou všechny ty lázně v okruhu 50 km, není problém je objet všechny a zjistit, které budou vyhovovat nejvíc.
P. S. HUF neřeš, všude lze platit kartou, v nejhorším je bankomat je na každém rohu.
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj, znovu se pokouším nahrát ceník.

Automatické sloučení 14.12.2015 21:21:
Pro Honza87, moc lidí tam nebývá......
Upravil Jaroslav134 dne 14.12.2015 22:21, před 8 let
Jaroslav134 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen staen_soubor_2.jpg
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Rudy napsal:
HUF neřeš, všude lze platit kartou, v nejhorším je bankomat je na každém rohu.

Rudy nesouhlasím. Např. v Hegykö v krámcích jak uvnitř v areálu tak i po vesnici karty neberou. Eura ano, ale karty ne. A bankomat je ve vesnici jeden. A z toho se mi nepovedlo vybrat. Nevím už proč. Navíc myslím, že vzít pár HUF ve slušné směnárně přijde levněji než v lázních z bankomatu nebo platit Eury za lángoše. Proč utrácet zbytečně...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
R
RudyČlen
Přidáno před 8 let
Otázkou je, jakou máš kartu. Dnes má řada debetních karet výběr bez poplatku a kurz stejný jako ve směnárnách. Buk, Sarvar i Papa - bankomat u vchodu do lázní. Vzhledem k tomu, že minimálně pobyt zaplatíš kartou všude ( např v Buku i jídlo apití) potřebuješ pár HUF na langoše ze stánku.
Proto jsem psal, že bych to neřešil, respektive použil bankomat. Směna předem v Česku je však taky řešením. :_
chodacchodacČlen
Přidáno před 8 let
Sarvar se vyplatí zaplatit v Eurech, na ostatní mám stálou zásobu HUFu, rodina je rozežraná, pod 30000 HUF nemá cenu jezdit :). my jezdíme do Madarska několikrát do roka, takže když jdu do směnárny nakoupím za víc peněz a postupně utrácím. navíc diverzifikuji rizika při případném pádu naší měny. Onehdá jsem měl doma 6000 HUF (asi 540 Kč) , 200 HRK (chorvatské kuny - asi 700 Kč) a asi 110 PLZ (polské zloté taky asi 700 Kč) .:)
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
YossarianYossarianČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím všechny na cestách, kdo jede na Silvestra do maďarských termálů?
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj Yossariane. Zrovna teď vyrážíme do Hegyko. Ráno jsme tam a zůstaneme do 1.1.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Honza87, ScooterMarty, Pepi, mengic333, Jaroslav134, majsadr, Karel Prokop, Rudy, chodac, Yossarian

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,184,759 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28761 sekund | Průměrně za: 0.28761 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB