Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Elektrozavírání boč.dveří Dukato: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Elektrozavírání boč.dveří Dukato

Poslední aktualizace před 3 roky
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Ještě chvíli počkám na případné zkušenosti, ale objednávat se chystám pro sebe a Hlemýždě Matěje. Oba jsme taky Master, tak by ses přidal.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 8 let
Martine, Turek nepošle, respektive pouze Turkovi. Na E-Bay Modifero 6 800,- vč. dopravy do ČR. Tváří se to tam jakože nerozlišují Fiat, Renault, Peugeot..... Vše jedno jest, ale nevím!!!??? Je to o kousek dražší, ale není to zas tak strašný. Já budu objednávat 1ks na Ducato, teda pokud tam to rozlišení je někde skryto. Pokud to je jedno, tak 1ks Modifera. Pokud se někdo přidá, bude líp. Ale bacha, musí to zaplatit jeden z nás, tak aby mu doma nezbylo!

http://www.ebay.c...tem-MOD-02
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Ještě chvíli počkám na případné zkušenosti, ale objednávat se chystám pro sebe a Hlemýždě Matěje. Oba jsme taky Master, tak by ses přidal.



Díky, určitě se přidám, s mojí češtinou bych to sám nezvládl. Peníze pošlu předem.

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Mirku psal jsem včera Turkům mail. Jednak nějaké technické dotazy a jednak mají na stránce free shipping to all countries, tak nějaké upřesnění jak na zaslání do ČR. A oni na svých stránkách rozlišují jednotlivé značky aut. Uvidíme co napíší.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 8 let
No jo, Martine, to já jim psal taky a žádná odpověď. Že tam mají napsáno "free shipping to all countries" je sice pravda, ale kliknout se na to nedá. Já i provedl registraci a pokusil se objednat a přímo v objednávkovém listu můžeš sice kliknout na "Country", ale nabídne Ti to pouze Turkey a nic jiného nelze. Navíc mám dojem, že cena je stanovena pouze při objednání 20ks. I když mě to v té objednávce pouštělo dál s 1ks, zastavila mě volba country a dál to nejde. Mám ještě v záloze Turka z Izmiru, že bych mu třeba přeposlal prachy, on to objednal na sebe a poslal do ČR atd. ale zdá se mi to dost krkolomné a možná bude lepší E-bay. M
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Aha, tak jsi zašel dál než já. Já tu registraci nedělal, ale v instant checkout jsem taky viděl jen Turkey. No ok, zatím cekam na odpověď a když nic,, tak asi eBay...

Automatické sloučení 16.12.2015 21:13:
Odpověď přišla. Mimo jiné mi napsal, že skutečně posílají kamkoliv a co se týče té nemožnosti při objednávce zvolit jinou zemi než Turecko, že to zkontroluje a případně opraví. Já sám za sebe ještě počkám a objednával bych až někdy v lednu nebo únoru.

Automatické sloučení 17.12.2015 07:31:
Tak pán evidentně funguje, formulář na webu už je opravený a už lze volit zemi doručení vč. ČR. Odpověď na mail během 24 hodin, oprava webu během dalších 24 hodin, to je docela dobrá vizitka.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Upravil ScooterMarty dne 17.12.2015 07:31, před 8 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Já bych přece jen přivítal více informací o zavírání 1.generace (ručně přivřít a eldotáhnout).Snad se nepletu ale dosud popisované je zavírání2. gen. které je asi mnohem sloźitější a tím pádem "zranitelnější" Petr.
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let
Modifero, jestli jsem pochopil, funguje tak, že se demontule vlastní zámek a dveře drží zavřené ten motorek, který se na konci dráhy překlopí a přitáhne dveře. Ty ostatní systémy právě řeší složitě odjištění a odemčení zámku. Montáž by měla znamenat jen připevnění toho hřebenu na dveře a úchytu táhla na sloupek. Naopak, z hlediska zabezpečení to vlastně nejde nijak vyháčkovat. Je to geniálně jednoduché a proto to jde na jakékoliv auto, jen se mění délka hřebenu, podle šířky dveří.

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Ano MTS jak funguje silonové kolečko s hřebenem to už jsem viděl od kolegů ale i u possla na stránkách.Pokud mě můžeš přiblížit ty ostatní systému budu rád.Petr
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Petře to dotahování, co jsem viděl na Vestavbách bylo v podstatě oko do kterého zapadá zámek na dveřích, uchycené někde v prostoru kuchyňské linky přes nějaký servomotorek. Když jsi otevřel dveře, systém to poznal a vysunul asi o 3 cm oko směrem ven z auta (ve směru jízdy doprava). A takhle to čekalo na zavření. Když jsi zavřel, systém to opět poznal a oko i s dveřmi zatáhl zase dovnitř. Ale obávám se, že to bude docela drahá sranda. Resp. levnější než Modifero to nebude a Modifero je "víc".
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let
Jestli máš na mysli jen el. dovírání , tak tam se místo původního zámku namontuje zámek s touto funkcí, musí být na konkrétní auto. Našel jsem jen tohle, pro představu z Opela, motorek je dost rozměrný a bude mít svojí řídící jednotku a nějaké snímače polohy dveří, ... A pro přístup k zámku se bude muset demontovat nábytek na stěně za šoupačkami a obložení.

http://autobazar....nQKi1ThD7A

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Jirko nejsem si jistý, ale tohle snad celé zavírání nikoliv jen dotahování ne? Na to dotažení stačí relativně malé servo...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Jo Scootere,myslím že na to přitahování by stačil elektromagnet bez ozubeného převodu ale nevím proto se ptám.Snad ten kdo to má na obytce nebo aspoň zná princip se ozve.Petr
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let
Opravdu špatný obrázek to je zvedání dveří.
Tady jsem našel dotahovací zámek kufru Tuareg, dotahule to motor, ta potřebná síla je dost velká, kvůli těsnění dveří.

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
MTS Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Ještě chvíli počkám na případné zkušenosti, ale objednávat se chystám pro sebe a Hlemýždě Matěje. Oba jsme taky Master, tak by ses přidal.


Ahoj, chci se zeptat, zda již někdo objednal a jaké jsou první zkušenosti?
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
T
tomas_Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
posunulo se to někam?
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 7 let
Tomas já to postupně pustil z hlavy, prozatím jsem udělal vnitřní madlo, kterým dveře přitáhnu a nemusím s nimi mlátit. Ale jsem zvědav, jestli se na vestavbách něco objeví...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let
Má už někdo nainstalované to elektrické dovírání dveří ?
Dá se to někde koupit na nové Ducato ?
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
M
mkoviČlen
Přidáno před 3 roky
Nainstaloval jsem dovírání ast technik softclose a zatím spokojenost. Jen ta cena...
Původní zámek zůstává nedotčen. Videa jsou snadno k dohledání.
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 3 roky
Taky jsem do toho sel kvuli dcerce, ktera soupacky nebyla schopna zavrit. Zatim zkusenost 2 mesice a slape to dobre, jen by to mohlo byt jeste o fous tizsi, hlavne uvnitr vozu. Oproti manualnimu bouchnuti dvermi je to ale i tak super.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,308 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22874 sekund | Průměrně za: 0.22874 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.2MB/4MB