Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Elektrozavírání boč.dveří Dukato: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Elektrozavírání boč.dveří Dukato

Poslední aktualizace před 3 roky
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím a mám prosbu zda nemá někdo z karavanistů vestavbu a v ní toto elzavírání na bočnìch dveřích,prý se montuje na possly asi tři roky,a bydlí poblíž Beskyd a umožnil by mě se na to podívat.I další zkušenosti s tímto zámkem"Soft Lock" přivítám,chci domontovat díky.Petr
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
https://www.youtu...IYKezS_Yvo Něco se probíralo ale nikdo neposlal příspěvek pokud to nepojede jmenuje se to Mercedes Vito L Automatic Door
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
To není ono. To na co se Petr ptá je jen dotahování aby se nemuselo bouchat s šoupačkama. Prostě jen oko zámku na servomotorku. Koukali jsme na to letos na vestavbách. Začalo to dělat Ducato. Už přemýšlíme jak to udělat na Renaulta.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Řekněme že systém který popisuje Martin je systém 1. generace.Ručně dveře přivřeš a elektro přitáhne (nemusíš s dveřmi bouchat).Gut ukázal systém 2.generace.Systém 1. je určitě jednoduší a asi schůdnějšì pro domontování,nevìm ještě jsem ho ani neviděl.Petr
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
Tento systém dotažení dveří jsem poprvé viděl na mercedesu 124 komb na pátých dveřích kufru. nebo na staré S klase. Obojí je dostatečně staré aby šlo sehnat někde na šroťe.Taky chrysler voyager to má . Mám rád výzvy a slovo jejde nesnáším ale někdy je to opravdu složité a drahé.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
No a ten systém první generace teď začal montovat nevím jestli Fiat do všech Ducat nebo Pössl do bydlíků. Každopádně na ten systém druhé generace nadávají majitelé VW Multivan kvůli spolehlivosti. To ruční zavření a elektrické pouze dotažení mi přijde dump proof... Variantu 2. generace jsem onehdy řešil s výrobcem úprav pro invalidy, chtěl za to 50 tisíc. To už bych upřednostnil otevírací dveře vestavěné do šoupaček jak tu onehdy někdo ukazoval. Ale přiznávám, že za dobré peníze bych 1. nebo 2. generaci chtěl.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
Ještě jsem našel jedno . https://www.youtu...PWiZ2w6L38

ještě kousek diskuse k tomu.

2013-01-07 08:43:06 (2 let, 11 měsíců) Jo myslím to otvírání , docela mě to zaujalo , ale nevím kde to sebrat . Ne že by se mě nechtělo zavírat , ale vozím děcka a to jejich zavírání - no nic moc ...

2013-01-11 19:23:04 (2 let, 11 měsíců) Pokud si koupíš poslední verzi Sprintera/Vita/Viana, tak to máš v dodatkové výbavě. A není to tak nevzhledné jako na videu.
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 8 let
Petře, letos jsme se v Turecku setkali a seznámili s dvěmi tureckými posádkami s vestavbama, které si vyrobili sami. Klobouk dolů před němi. Opravdu byly parádní. Ono u nás to je dost jednoduché, dá se spousta věcí okopírovat, ale oni čerpají pouze z nějakých obrázků a z vlastní fantazie. Máme i pár fotek jednoho z nich. Někdy je sem dáme.
No a jejich největší chloubou byly elektricky zavíratelné boční dveře na dálkové ovládání. Neuvěřitelně jednoduché a funkční. Dálkovým ovladačem otevřeli a zavřeli na dálku a mohli dveře zastavit v jakékoliv poloze. Jejich nabídka pro nás byla, zůstaň na místě 14 dnů a my ti to za cca. 2 500,-Kč - v přepočtu - vyrobíme. Zůstat jsme fakt nemohli i když bych moc rád. Vím, že tam byl kousek hřebenu a malý motorek, který potřeboval výřez cca. 15 x 15 cm v kuchyňské skříňce. Tam po zavření mizel, mám zato, že motorek. Dle mého názoru to je zmenšený systém pohonu bran. Zaúkoloval jsem kamaráda, který se tím živí, ať to vymyslí, že by měl určitě pár kšeftů. Už to je pár měsíců a zatím nic. Budu ho muset popohnat, teda pokud se mi to vůbec povede. Třeba je zde někdo, kdo se bránama živí. Divím se, že jsi na svých letošních cestách Tureckem na nikoho takového nenarazil.
Mirek
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Bohužel Mirku na elzavírání jsem v Turecku nenarazil ale jejich šikovní kovozemnědělci mě svařovali prasklý motodržák na počkánì ,přijel z pole na traktoru svařil a řekl si o dvě stovky.Dostal něco navíc a velký zavìracì nůž jako suvenýr a jel spokojený zpátky na pole a já taky spokojený že není nad to postarat se sám a nespoléhat na asistenční služby ať se jmenuje jakkoli a slibuje cokoli.Pokud se na jaře rozhodnu zase pro TR jistě tě požádám o kontakt na ně pokud ho máš , ta cena je neodolatelná a mít turecký "patent" na autě to bylo něco.Petr
Daniel La StradaDaniel La StradaČlen
Přidáno před 8 let
Zajímavé téma, to věčné opakované bouchání špatně zavřených dveří mi docela vadí a hle hle, zde elegatní 'hogofogo' řešení. :-) Zkusil jsem lehce prohledat internet a hned jeden z prvních odkazů je tento: http://www.modife...or-systems Kdyby s tím měl někdo zkušenost, dejte prosím nějakou informaci. 205 éček není zase tak nedosažitelná cena.
SickmanSickmanČlen
Přidáno před 8 let
Moznosti mnoho, zde detailni montaz obdobneho systemu
https://cdn.shopi...al_Rev.pdf
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
No tak to Mobilero co postnul Daniel je přesně jak jsem psal za dobré peníze. Do toho bych šel. Pokud někdo budete objednávat, dejte tu vědět, stejně tak já pokud se rozhoupu první. I kdybychom z nich nevyrazili množstevní slevu, můžeme alespoň ušetřit na poštovném...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 8 let
Díky za odkazy. Super!!! Na tom videu je přesně vidět, proč musí být výřez v kuchyňské skříňce, pokud tedy přečuhuje do prostoru otevřených dveří. Tam musí zapadnout motorek. Asi do toho stoprocentněurčitě půjdu. Ale ježíšek už to nestihne. Škoda. Vidíte, a pak že Turci!
Mirek
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
Troch jsem se ptal jestli to dělá Mercedes Sprinter odpověď :

Ahoj, nikdy by mě nenapadlo, kolik je k tomu potřeba věcí, z těchto tří obrázků, je v podstatě úplně všechno jinak pro el. ovládané dveře. Zámek, elektrika, lanka, motorek, dokonce to má i svou řídící jednotku… co jsem proletěl ty nejdražší věci, tak to vycházelo cca. na 41000 Kč s DPH… rád bych Ti pomohl víc, tak kdyby Tě něco napadlo, tak napiš, jinak nevím
gut Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 8 let
A není potřeba kvůli většině těhlech zavírání vlézt do lišty ?ale tam je nábytek......a do toho (demontáže) nemá cenu lézt.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj přátelé,
díky všem za snahu a inspirativní odkazy, přestože toto vlákno jsem nezaložil, ale zajímá mne.
Teď jsem asi vyřešil aretaci dveří u Peugeot Boxer (ne v jakékoliv poloze, jak jsem si dřív myslel, ale,) v předem zvolených polohách. Foto zveřejním po odzkoušení.
Připadá mi, že se zde ozývají členové, kteří nemají o tom, o čem se tu diskutuje snad ani ponětí (alespoň mně to tak připadá). Že by snad jenom šance zviditelnit se?
K elektrickému zavírání dveří, ke kterému je tato diskuze.
Elektrické zavírání je velice pěkné - opět díky za odkazy.
Osobně bych volil řešení Mobilero, elegantní a laciné v "uvozovkách".
Já osobně teď řeším pojezd bočních dveří s hlasitostí "šepot květin" a myslím si, že i to je na dobré cestě.
A potom již nebudu potřebovat to elektrické, po kterém jsem, upřímně řečeno, taky šilhal.

P.S. Preferuji vyjádření spojená s technickými řešeními, nebo s jejich návrhy.
:_
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Ales a Hana napsal:

Ahoj přátelé,
díky všem za snahu a inspirativní odkazy, přestože toto vlákno jsem nezaložil, ale zajímá mne.
Teď jsem asi vyřešil aretaci dveří u Peugeot Boxer (ne v jakékoliv poloze, jak jsem si dřív myslel, ale,) v předem zvolených polohách. Foto zveřejním po odzkoušení.
Připadá mi, že se zde ozývají členové, kteří nemají o tom, o čem se tu diskutuje snad ani ponětí (alespoň mně to tak připadá). Že by snad jenom šance zviditelnit se?
:_


Souhlasím a taky nechápu. Asi mi není souzeno. Prezentovat, ne jednou, cosi za cca. 40 000,- asi není to, po čem pošilháváme. To Modifero je to, co jsem viděl na vlastní oči a fungovalo moc dobře.
M.
copycopyČlen
Přidáno před 8 let


hladaj na vrakaci P807 / C8 / F Ulysse
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
Omlouvám se dotčeným ale vzpomenul jsem si na toto téma z jiného fora ,tak jsem použil odkazy.Taktéž jsem prezentoval Vaše výsledné řešení nazpět. Pokud se najdou zájemci nebo někdo kdo to používá ozvu se.
Přeji všem mnoho energie do tvoření , dobrou náladu , a trochu sněhu aspoň na sjezdovkách.

Ales Gute.
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, to Modifero se mi líbí, dejte vědět, jestli to bude někdo objednávat, tak se rád přidám - Renault Master r.v. 2009

Díky
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,693 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26270 sekund | Průměrně za: 0.2627 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.21MB/2MB