Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 POZOR NA PODVODNÍKA!: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

POZOR NA PODVODNÍKA!

Poslední aktualizace před 8 let
T
Tomas MaryskoČlen
Přidáno před 8 let
Zneužil mých fotek, již prodaného vozidla a dále ho inzeruje! Udělal jsem ze sebe kupce a oslovil ho, že mám zájem o vozidlo. Zde je jeho krásná pohádka:
"Dobrý den,cena a informace jsou správné, prodávám Burstner IXEO Fiat IT 674 2.3 JTD, model 2010 s 500.000 Kc
Jmenuji se Hernan Nestor, je mi 38 let a bydlím ve Španelsku. Jsem pracoval jako projektový manažer ve stavebnictví a poslední rok jsem pracoval v Praze, kde jsem si koupil tento krásný vuz. Potreboval jsem si auto jít do práce. Auto je stále k dispozici k prodeji, vypadá jako nový, nikdy nebyl zapojen do jakékoli dopravní nehody, ne na leasing nebo bankovní závazku. Vuz má ceské doklady, a všechny dane placené v 05/2016. Vozidlo je zapsána v Ceská republika, a nebudete platit žádné dane zaregistrovat auto na vaše jméno. Práve jsem dokoncil svuj projekt, a já jsem se vrátil domu do Španelska. Ted jsem v Barcelone, a vzal s sebou své auto, aby ji udrželi, ale uvedomil jsem si, že jsem to musel prodat, protože jsem byl nucen platit príliš mnoho odpovednosti a je obtížné sem a zaregistrujte se. Snažil jsem se prodat auto tady ve Španelsku, ale auto je registrována v Ceské republika, a ne nekdo chtel koupit auto .v auto je v garáži, a mohu poslat kdekoliv v Evrope behem 5-7 dnu, budeme používat Dopravní podnik k dodání auto na vaši domácí adresu. Pokud máte zájem, prosím, odpovedet, a já vám dám více informací o transakci. Pro me, že by bylo lepší, pokud mluvíte anglicky."

Tolik od něho zatím vše.
Naletět na takvou pohádku muže jen pitomec :)
Tomas Marysko Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 8 let
Bohužel na Bazoši i na jiných inzertních stránkách je to běžné, už jsem to několikrát řešil, ale jak je vidět tak s tím správce nic nedělá a tak doufám že na to už nikdo nenaletí !!!:|
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
Naprosto totožný text mi tento člověk také poslal ,co jsem ho oslovil na inzerát osobního auta.Bylo na bazoši.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Takové inzeráty už jsou tam roky. Stené maily jsem dostal na nabídky Superba a trojkového BMW už tak před pěti lety. Kamarád se mě loni ptal na názor na inzerát na VW Touran. Byl výrazně levnější než bourané kusy a přitom měl luxusní výbavu a zánovní stav. Při komunikaci s "prodejcem" obdržel stejný mail.
P
PechyČlen
Přidáno před 8 let
Na něco podobného jsem před pár lety narazil na mobile.de když jsem sháněl bydlík v Německu. Žádná kloudná adresa, nejdřív německy, další komunikace v angličtině. Příliš výhodná nabídka vždycky zavání.
hombredavidhombredavidČlen
Přidáno před 8 let
Tohle je běžný podvod. Bude chtít zálohu na tranzit a jakmile ji zaplatíš má vyděláno. Na netu je toho mraky. Asi se ještě najde spousta hlupáků co na to skočí a zaplatí.
B
bohusČlen
Přidáno před 8 let
Kým budú sprostí ludia..tak budú aj ludia ktorý si takto vedia pekne zarobiť..taká je realita.:v
Ana-TomAna-TomČlen
Přidáno před 8 let
To samé teď bylo na bydlíka:

Cena a informace jsou správné, prodat Burstner Bürstner Elegance i590, 2006 modelu s cenou 350.000Kc
Mé jméno je Brent Addams, je mi 56 let a bydlím v Corku, Irsko. jsem pracoval jako projektový manažer ve stavebním prumyslu, a minulý rok jsem pracoval v Praze, kde jsem si koupil tento krásný vuz. Potreboval jsem si auto jít do práce. Vuz je stále k dispozici k prodeji, vypadá jako nový, nikdy nebyl zapojen do nejaké dopravní nehody, spíše než leasing nebo bankovní závazku. Vozidlo je registrována v Ceské republice, a ne platit nejaké dane zaregistrovat auto na vaše jméno. Práve jsem dokoncil svuj projekt, a já se vrátil domu do Irska. Ted jsem v Cork, Irsko, vzal s sebou jeho auto, aby ji udrželi, ale uvedomil jsem si, že jsem to musel prodat, protože jsem byl nucen platit príliš mnoho odpovednosti a je zde obtížné se zaregistrovat a musím kolo na prímo tady v Irsku, ne proto, že vuz má každá nehoda nebo neco else.The auto je v mé garáži a mohu poslat auto v Ceské republice ve 5-7 dnu na vaši domácí adresu na muj úcet, budeme používat dopravní spolecnost dodat auto na vaši domácí adresu. Máte-li zájem, prosím reagovat a dám vám více informací o transakci. Pro me by bylo lepší, kdyby mluvíte anglicky.
Je to mazec !!!
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Hlavně je takových inzeráttů plno. Na osobáky, caravany, traktory....................
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Za 350 000,- Kč dobrej kauf...................
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Franta REZAC Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

SignBoss napsal:

Za 350 000,- Kč dobrej kauf...................



A když koupíš dva dostaneš slevu:he
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Ana-Tom napsal:

To samé teď bylo na bydlíka:

Cena a informace jsou správné, prodat Burstner Bürstner Elegance i590, 2006 modelu s cenou 350.000Kc
Mé jméno je Brent Addams, je mi 56 let a bydlím v Corku, Irsko. jsem pracoval jako projektový manažer ve stavebním prumyslu, a minulý rok jsem pracoval v Praze, kde jsem si koupil tento krásný vuz. Potreboval jsem si auto..........................
Je to mazec !!!

[url]
Dobrý den,

Cena a informace jsou správné, prodat Burstner Burstner Elegance i590, 2006 modelu s cenou 350.000Kc
Mé jméno je Dustin Mcbean, je mi 56 let a bydlím v Corku, Irsko. jsem pracoval jako projektový manažer ve stavebním prumyslu, a minulý rok jsem pracoval v Praze, kde jsem si koupil tento krásný vuz. Potreboval jsem si auto............................

Dekuji za spolupráci ,[/url]

...náhodou to prodává jinej člověk. Asi kolegové se stejným osudem........:D
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
No tohle je jasný. Ale zajímal by mě princip opačného podvodu. Prodával jsem motorku a přišlo mi několik nabídek z translatoru s tím, že to bere, že si pošle dopravce atd. Ale vždycky tam bylo, že pošle peníze předem na účet. Existuje spousta varování před tímhle podvodem, ale v čem je riziko pokud pošle peníze předem jsem se nedozvěděl. Víte to někdo?
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

No tohle je jasný. Ale zajímal by mě princip opačného podvodu. Prodával jsem motorku a přišlo mi několik nabídek z translatoru s tím, že to bere, že si pošle dopravce atd. Ale vždycky tam bylo, že pošle peníze předem na účet. Existuje spousta varování před tímhle podvodem, ale v čem je riziko pokud pošle peníze předem jsem se nedozvěděl. Víte to někdo?


to by mi taky zajímalo:
I am having a serious interest in the bike and i ready to pay the price and i hope its in a good condition ? , but i am currently in London(Uk) ,so please get back to me with your address so that i can confirm with the shipping company if they can pick up at your area, so after the shipping company confirms that they can reach your area we will arrange payment , and after the payment is completed, the shipping courier will come for the pick up.
Regards Alex Martins
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
No to snad že pošle zálohu na dopravu. A až zboží dostane, tak cenu doplatí na Váš účet. Což se nikdy nestane. Nebo néééé.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 8 let
Já když prodával tablet, tak mi taky psal někdo hodně lámanou angličtinou. Prý, že zaplatí předem na účet a ať mu to pošlu, když jsem se zeptal jakým způsobem na účet, tak prý přes Western Union (dohledal jsem, že prý je schopný přes tuto finanční instituci platbu buď nějak stopnout nebo dokonce vyžádat vrácení jakožto nechtěnou platbu, ale už si to nepamatuju přesně, je to pár let zpátky a nějak takhle jsem to tehdy pochopil). Když jsem napsal, že mu to pošlu klidně na dobírku přes poštu, tak že ne, že prý jedině platba předem. Budou to muset mít určitě nějak obšlehnuté a asi i celkem neprůstřelně, navíc když je to vlastně do ciziny, tak řešit to pak s místní policií...
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
No mě nabízel platbu předem na účet. Ověřil jsem si ve své bance, že jednou připsané peníze zpět stáhnout nejdou bez mého souhlasu. Nevím. Ale nějaká finta tam byla, bo když jsem mu napsal, ať neposílá peníze předem, ať je přiveze ten jeho dopravce, tak už se neozval.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
M
mikivikiČlen
Přidáno před 8 let
peníze nepošle , ale napíše že kvůli jistině, záloze na služby dopravy, je potřeba dopravci zaplatit na účet např 250 euro zálohu za službu, Tuto cenu pak ta černá huba (podvodník) připočítá k ceně a ihned také posílá prodávajícímu na účet. Takže neznající prodávající sice o zboží nepřijde, ale zaplacenou jistinu za dopravu ano ! :-) Samozřejmě žádný jiný dopravce , než černá huba , neexistuje ! :-)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

mikiviki napsal:

peníze nepošle , ale napíše že kvůli jistině, záloze na služby dopravy, je potřeba dopravci zaplatit na účet např 250 euro zálohu za službu, Tuto cenu pak ta černá huba (podvodník) připočítá k ceně a ihned také posílá prodávajícímu na účet. Takže neznající prodávající sice o zboží nepřijde, ale zaplacenou jistinu za dopravu ano ! :-) Samozřejmě žádný jiný dopravce , než černá huba , neexistuje ! :-)


Doporučuji ti přečíst pravidla fóra, zejména níže uvedený bod. Bílá huba :-)

3.Vulgarita, xenofobie, urážky, rasismus nejsou tolerovány.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,993 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31532 sekund | Průměrně za: 0.31532 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB