Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zvyseni tlumicu Fiat Ducato hranaty: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zvyseni tlumicu Fiat Ducato hranaty

Poslední aktualizace před 6 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
Poptávám (výrobek nebo službu): Nekoho kdo umi vyrobit/ vysoustruzit distancni podlozky na FIAT Ducato 280/290 nad horni ulozeni prednich tlumicu pro zvyseni svetle vysky vozidla.
Popis: Jedna se o kovovy (mozno hlinik?) vyrobek - valec vnejsi prumer 15cm vnitrni prumer diry 8cm a vyska 5cm, ve tremi zavity 8mm pro steft hloubka 3cm a tremi dirami na 8mm sroub s rozsirenim aby sla zasroubovat a zapustit matka (viz foto - dodam pro zmereni to horni ulozeni)
Množství: 2 kusy
Lokalita: PRAHA a okoli
Další informace k poptávce: na fotkach aktualni vyrobek + pro predstavu tlumice pred a po.

Dekuji moc pokud znate nekoho sikovnyho kdo by mi to nejlepe do vanoc mohl udelat. dan
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 8 let
Rád bych ti pomohl, ale můj soustruh MAKUS zvládá max. průměr 120mm, ale pokud neseženeš jinou nabídku asi bych to uměl zařídit. Viděl bych to tak za půl kila dobré kávy a poštovné, já z toho nepotřebuji mít nic. Musíme si pomáhat.:z
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj dekuju moc za nabidku vazim si toho, lec 12cm je uz malo, tech 15cm tam musi byt kvuli plose dosedani. Snazil jsem se nejak vytvorit nakres. Tech 12cm by bylo asi v prumeru kruznice co tvori ty srouby. Presne dokazu zmerit jen vzdalenosti mezi srouby 105mm od stredu sroubu ke stredu sroubu, ale kdyz si na suplere nastavim 12cm tak to vychazi uplne do nich.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
nakres.jpg
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 8 let
Poslala jsem SZ
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
M
matorskČlen
Přidáno před 8 let
Ahojte, mozno pomoze, prikladam vykres, len nech si to zadavatel skontroluje, drzal som sa tych 105 ktore spominal ;-), ak bude treba upravim.
matorsk Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

matorsk napsal:

Ahojte, mozno pomoze, prikladam vykres, len nech si to zadavatel skontroluje, drzal som sa tych 105 ktore spominal ;-), ak bude treba upravim.


dekuji velice za doplneni profi nakresu :-) to me byl jen takovej pokus v malovani ve windows. tech 105 mezi sroubama souhlasi, meril to jeste jednou pro jistotu muj kamarad abych nebyl za blba :-)

chapu ze ted muzu mit poloosy a tyce rizeni v mirnem sklonu, ale za pripadne problemy to stoji, alespon nebudu "tahat prevodovku po zemi".
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Sakra Dane, ty ses teda do toho tunění pustil! :^
M
matorskČlen
Přidáno před 8 let
Neni zac, zabudol som este zakotovat m8 ;-)
matorsk Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
MichalsonČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj , já jsem podobně zvedal subaru forester , ale z nedostatku financí jsem to vyřešil kouskama jeklu a fuguje to bezproblémů ,ale je potřeba dát bacha na odklony , bez nich se sjíždějí hrozně hrany pneu a pak na poloosy aby při vyvěšení nevypadly. Dokonce jsem stím prošel i STK bez problémů.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
Tak jsem byl na vlastni zadost presunut z Burza - Koupim sem do Techniky abych pozdeji mohl pridat fota jak se to zvedlo a jak to vypada, popripade jestli prijdou nejake problemy s tim spojene. Jiz mam domluvene podlozky tak uz se tesim na vymenu, moc dekuji za pomoc pri realizaci a take za vykresy :-) Treba se to nekomu take bude hodit jednou. Zatim sedim predkem takhle (viz priloha) a to na te fotce mam jeste 14' kola... ted mam 15'. + moje predstava jak bych to chtel :-)

Automatické sloučení 05.12.2015 00:35:
Tak ocelove podlozky uz jsou doma :-) ted uz jen sehnat strujce meho dabelskeho planu :t :a !o !y a budu konecne i trochu offroad

Zatim dostaly zakladovku a cernej nater co jsem pouzil na spodek auta a na prahy. A diry Ø 8mm z planku jsem musel zvetsit na 8,8mm aby puvodni srouby dobre zapadly.

Automatické sloučení 05.12.2015 00:37:
foto se nejak nezdarilo, tak snad ted, stejne je tam prd videt :-D

Automatické sloučení 16.12.2015 00:25:
Tak nakonec je vse hotovo i kdyz s mensim zadrhelem :-) Timto velice dekuji za vyrobu podlozek nad tlumice, jen se musi pouzit nad mekci pruziny nez jsem si koupil ja. Puvodne jsem mel pruziny s tloustkou dratu 16,25 (tam by byly super) ale ja jsem sehnal pruziny na extra tezky naklad a to o tloustce dratu 18,2mm, jsou zrejme nejtvrdsi co jsou sehnat. A tak jsme po namontovani zjistili ze co je moc to je prilis a museli jsme udelat kompromis.... Stravili jsme na tom 2 dny, ja se spanim primo na dilne takze peknej zazitek s kempovanim :-) Vysledek zde v galerii:

http://www.carava...um_id=9009
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 16.12.2015 01:25, před 8 let
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen img_20151205_001819.jpg
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 8 let
Nechci být za chytrého, ale někdy méně, znamená více.
Je hezké, že jsi dosáhl svého.
Viděl jsem foto a můžu říct, že auto vypadá dobře.
Tak si užívej života, na světě jsme jenom jednou!!!!!!!!
Alda
:)
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
Mene sice znamena vice jak pises, ale......
Cas plyne, nove pruziny si sedly trochu takze uz jsou nize a tim padem by podlozky mohly auto zvysit "normalne" ne jako na treti fotce.

Ovsem jak je videt na te fotce, zrejme dojde sice k mensimu uhlu odklonu kola k vodorovne ose, ale preci jen nejaky uhel tam bude. A toho se prave potrebuju zbavit kvuli sjizdeni pneu ze strany. Koupil jsem si pro jistotu nahradni set ramen a stabilizacnich tyci s drzaky (z bazose), protoze ty asi prave muzou za ten odklon. Zrejme jedine reseni bude predelat ty drzaky co jsou prisroubovane do kastle, aby se tim zachovala delka ramen i stabilizacnich tyci. Myslite si ze je to realne? Uvadim na obrazkach jak to myslim. Vim ze jsou to zasahy do nosnych casti automobilu, ale legislativu takovych zakroku ted neresim, potrebuju se nejak dostat ke spravnym uhlum a delkam jednotlivych casti. Bile Ducato o 2 prispevky vyse ukazuje ze to poresene nejak je, ale nikde jsem nenasel jak. Tlumice i ramena co se delaji a prodavaji maji jen jednu delku.

Automatické sloučení 26.10.2017 23:23:
Konecne hotovo :-)

Automatické sloučení 26.10.2017 23:25:
.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 26.10.2017 23:25, před 6 let
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
B
budhwar1989Nováček
Přidáno před 6 let
Complete guide on 192.168.1.1
http://www.192168...ter-login/
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: floridan79, Ales a Hana, matorsk, Mikey, Michalson, budhwar1989

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,585,999 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14871 sekund | Průměrně za: 0.14871 (0) sekund | Dotazy: 106 | Použitá paměť: 2.02MB/2MB