Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bad Füssing: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bad Füssing

Poslední aktualizace před 5 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Můžete mi prosím někdo s osobní zkušeností popsat, jak to v těchto termálech chodí? Mám na mysli především, zda je součástí lázní i kemp jako třeba v Buku nebo Hegyko. Jestli je možné jet tam cca na 4 dny a v průběhu dne volně přecházet do auta a zpět.
Díky.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, my tam občas jezdíme. Bohužel přímo u termálu se stát nedá. Stojíme o kus dál na parkovišti 48 21´02.93" S
13 18´31.14"V nebo se dá stát v kempu 48 21´30.12" S 13 18´24.15V. Je to asi kilometr od lázní. Jsou tam termály tři, ale myslím, že stát se nedá nikde blízko u žádného. Vstupné 10 Euro na pět hodin.
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 8 let
Je tady několik kempů, dále od lázní. V kempu Fuchs jsme k ubytování dostali kartu hosta, která má několik výhod, jednou je neomezené použití místní autobusové dopravy. Jsou tady i stellpatzy, platí se voda a ELEN. Taky se dá zaparkovat i u lázní Johannesbad. Ale o vikendu parkoviště je docela plné. Venčení zaparkovaného psa by mohl být problém. Třeba se s obsluhou domluvite.
VW Caddy, Hobby 400 SFe
PeropPeropČlen
Přidáno před 8 let
Termální lázně v Bad Fussindu jsou lázně jako například Marianské lázně a není to Akvapark. Proto tam též není součástí kempu. Ale karavanistů si považuji a u všech třech mají vyhrazené parkoviště pro autokaravany. Vyžadují klid,poněvadž se tam lidé léčí. Je dost možností kempů a STPL v blízkosti. Po koupeli je dobrá procházka po pěkném městečku. Ž jsem projel všechny lázně jak v Maďarsku,Rakousku i částečně v Německu a zdají se mi léčebně i odpočinkově nejlepší. Jsou tam i pěkné cyklostezky . A jsou i nejlevnější na podávanou kvalitu služeb. Např. horká pára,řeka,mořské vlny,perličková lázeň,trysky a pod. P.
cestovatel ze Šumavy;y
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Však my také hledáme klidné lázně k relaxaci. Ale současně se musíme postarat o pejska. Proto jsem srovnával s Hegykö, které nám max vyhovují. Co se týče domluvy s personálem, právě tak jsme to udělali minulý týden v Chrastavě. Ale tady nás asi přeci jen bude limitovat jazyk. Ale pokud je vstupné na 5 hodin, to by pejsek v autě vydržel. Děkuji za zkušenosti, asi tam během zimy zajedeme.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
PeropPeropČlen
Přidáno před 8 let
V Johanes Bad , je vstupenka na celý den za 13.5 E a parkoviště je hned u lázní,tak si myslím,že by nebyl problém se domluvit a dojít do auta a zase se vrátit. Já jsem tam naprosto spokojený. Pe.
cestovatel ze Šumavy;y
Hana a HonzaHana a HonzaČlen
Přidáno před 8 let
nejde se vrátit.
Honza a Hana
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
No že to standardně nejde vím. Ale že by nešlo se domluvit...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Hana a HonzaHana a HonzaČlen
Přidáno před 8 let
To jsem zkoušel, ale bez úspěchu. Možná někdo s větším charisma.
Honza a Hana
K
KristofaciČlen
Přidáno před 8 let
Pozor. V celém městě Bad Fussing je zákaz jakéhokoli pohybu psů a to vč. na vodítku.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Kristofaci napsal:

Pozor. V celém městě Bad Fussing je zákaz jakéhokoli pohybu psů a to vč. na vodítku.

:^:g
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Kristofaci napsal:

Pozor. V celém městě Bad Fussing je zákaz jakéhokoli pohybu psů a to vč. na vodítku.


tak to je dobrý - aspoň tam mají kočky a kocouři klid na práci (chytání myší a spánek)
:D
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
K
KristofaciČlen
Přidáno před 8 let
Se psem je zákaz i do autocampu Holmernhof. Jak je to v jiných nemám tušeni.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
oživuji vlákno, abych nezakládal nové. Budu se týden s karavanem courat po Šumavě. Chtěli bychom na jeden den z kempu TJ Vltava v Horní Vltavici vyrazit ohřát kosti do Bad Fussing. Jejich stránky mají sice českou mutaci, ale jelikož jedeme do termálů poprvé tak bych měl na ty co už tam byli prosbu. Nabídky všech procedur a atrakcí je veliká a kombinovatelná. Chtěl bych poradit co si mám na vstupné na 5 hodin nejlépe nakombinovat. Jestli je u pokladen i česká verze ceníku, jelikož s němčinou se docela trápíme. Popřípadě nějaké záludnosti procesu v těchto lázních. (ručníky, župany vzít svoje, nebo tam poskytují, parkování a pod.) Předem díky za předání zkušeností.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
P
Petr a JanaČlen
Přidáno před 6 let
SZ
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let
Koukám, že jsou informace tajné, no nic taky by mě to zajímalo.:|
Fido&Fidorka
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let
Byli jsme tam jednou, normálně zaplatíš, vstup ručník případně župan si vezmi svůj (župan je skoro zbytečný) moc tarifů na výběr asi není
Na můj vkus tam bylo docela dost více opálených spoluplavců.
Asi už se tam nevrátíme.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

fido napsal:

Koukám, že jsou informace tajné, no nic taky by mě to zajímalo.:|

SZ obsahovala tel. číslo. To svoje také nevystavuješ veřejně.

Automatické sloučení 01.10.2018 10:42:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Byli jsme tam jednou, normálně zaplatíš, vstup ručník případně župan si vezmi svůj (župan je skoro zbytečný) moc tarifů na výběr asi není
Na můj vkus tam bylo docela dost více opálených spoluplavců.
Asi už se tam nevrátíme.


Ahoj,
tak jsme vyzkoušeli Therme 1. Podzemní parkoviště zdarma cca 100metrů. Koupání 10e na 5 hodin bohatě stačí. Opálení spoluplavci žádní. Za nás napoprvé palec nahoru.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Upravil Miroslav6 dne 01.10.2018 09:42, před 5 let
PeropPeropČlen
Přidáno před 5 let
Dobrý večer,já tam jezdím pravidelně často již nejméně 15 let a nikdy jsem tam opálené tváře neviděl a jsem naprosto spokojený. Pohoda a klid,jsou to nejmodernější a největší lázně v Evropě. Ale není to akvapark. P.
cestovatel ze Šumavy;y
S
sobiČlen
Přidáno před 5 let
Právě jsme se vrátili z těchto lázní, kde jsme byli celý týden a každý den navštívili jedny lázně. Europa Therme v Bad Füsingu jsou asi nekrásnější mnoho venkovních i vnitřních bázénů s různou teplotou vody a mnoho lehátek na odpočinutí, dlouhý vodní kanál s divokou řekou a masažních vodních lehátek a trysek, všude to bublalo. Další lázně Therme Eins jsou terasovité a také s mnoha bazény i lehátky, velice zajímavý saunový svět za příplatek, oboje bazény jsou v centru města a je zde podzemní parkování zdarma. Johannesbad je mimo centrum města, parkování je venku zdarma, lázně mají opět mnoho venkovních bazénů a za příplatek je vlnobití a sirný a slaný bazén, ale uvnitř je velmi málo místa na odpočinek. Lázně Wohlfühl Therme v Bad Griesbach asi 20 km od Bad Füssingu jsou to nově opravené lázně a velice luxusní areál je do podkovy 3 venkovní a 2 vnitřní, parkování zdarma v podzemní garážích, lze parkovat i venku. V obci Bad Birnbach jsou další lázně. Z žádných lázní nelze odcházet a přicházet jak je zvykem z Madarska. Všechny lázně mají celodenní nebo 5 hod vstupy, Therme Eins zlevněný vstup od 17 hod. My jsme využili Pasovskou kartu na 5 dní za 38Euro a všechny vstupy byli zdarma a ještě se na ní dá navštívit muzea a a plavby lodí po Innu v Schardingu a v Pasově po Dunaji. Koupit lze na infocentru v Pasově. V okolí je mnoho kempů, my jsme byli v kempu u Jezera v Pockingu, malý čistý a velice pěkný kemp. snad se budou informace někomu hodit. Zdraví Šárka s Jardou
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,032,237 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19895 sekund | Průměrně za: 0.19895 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB