Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Velký Meder: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Velký Meder

Poslední aktualizace před 8 let
P
plamineklČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím všechny,
díval jsem se na termály na Slovensku a chtěl bych se zeptat ohledně Velkého Mederu. Je nějaký kemp, který k němu patří? Jak to vypadá při návštěvě s dětmi?
Moc dík za info.
Libor (44), Dáša (39) + Lenička (10) a Lukášek (4) - Lunar Quasar EB + Dacia Duster
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 9 let
kemp není , ale spoustu ubytování v soukromí, mám dojem že jsme stali za 5 euro na noc, nebo 3, pro děti bezva mají krytou dětskou část.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 9 let
ve V.Mederu poblíž termálů je více nabídek stání pro obytňáky...cca 5-10€ za noc. Termály jako takové jsou fajn,jen mi vadí ta omezenost courat tam a zpět jak se ti zachce. V podstatě můžeš jen 1x ven mimo areál.
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
P
plamineklČlen
Přidáno před 9 let
Díky moc a nevíte o nějakých termálech na Slovensku ve stylu Sárvaru, tzn, kde by byla možnost kempu přímo u termálu a možnost courat se tam i zpět? Zároveň aby tam byla nějaká část pro děti? O tobogány mi nejde, spíš takové ty různé chrliče vody a stříkací "nesmysly".
V Sárvaru jsem byl, bylo to tam pěkné, ale při současné situaci mám z Maďarska s dětmi trošku strach.
Libor (44), Dáša (39) + Lenička (10) a Lukášek (4) - Lunar Quasar EB + Dacia Duster
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 9 let
O prodlouženém víkendu jsme byli ještě dále za Sarvarem a naprostý klid. Ani na bývalých hranicích žádná aktivita policie nebo uprchlíci
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Výše diskutovaná Dunajská má také všelijaké blbůstky pro děti.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
P
petakČlen
Přidáno před 8 let
Sice nepatří k termálu, ale malý a celkem hezký kemp asi 500 m od termálu,
www.travelguide.s...
od domácích dostaneš kartičky a zaplatíš 3 hod. vstup a můžeš tam být 4 hodiny, takže máš hodinu zdarma.
D
duantNováček
Přidáno před 8 let

Citovat

plaminekl napsal:

Díky moc a nevíte o nějakých termálech na Slovensku ve stylu Sárvaru, tzn, kde by byla možnost kempu přímo u termálu a možnost courat se tam i zpět? Zároveň aby tam byla nějaká část pro děti? O tobogány mi nejde, spíš takové ty různé chrliče vody a stříkací "nesmysly".
V Sárvaru jsem byl, bylo to tam pěkné, ale při současné situaci mám z Maďarska s dětmi trošku strach.


Odporúčam Vadaš v Štúrove. Camp je priamo v areáli kúpaliska. Osem bazénov. Pre deti ideálne.

Anton
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Výše diskutovaná Dunajská má také všelijaké blbůstky pro děti.


Myslim ze v DS pre deti je cez letnu sezonu iba jeden malicky bazen. Vonku je este jeden vacsi ale skor pre starsie deti, ale o neakych blbustkach ani reci. Jedine co moze byt su tobogany, ktore su otvorene cez prazdniny kazdy den, na zaciatku a konci sezony iba cez vikend a potom zatvorene.
Vnutorna cast je myslim iba pre velke decka a mikro bazenik/ 2x2m/ pre deti.
Po letnej sezone su zmienovane vonkajsie bazeny zatvorene.
Milan!y a ShockIvana
VasuVasuČlen
Přidáno před 8 let
Teď jsem byl ve Velkém Mederu, všechny vnitřní dětské atrakce, včetně toboganů fungují. Byl tam pán ze Štůrova a říkal, že je s dětmi tady, u nich je termál pouze na léto, v zimě jen vnitřní plavecký bazén. Letní atrakce pro děti jsou u nás doma ! Když chci na podzim, nebo na jaře do termálu s dětmi, jasná volba Velký Meder. Zkoušeli jsme Bešeňovou a Tatralandii, ale tam za tři dny zaplatím 3x více, než v Mederu.
D
dinoČlen
Přidáno před 8 let
Meder je v pohodě co se týče ceny, kempování seženeš třeba o půlnoci. Problém je když je víc lidí není kam dát věci, věšáky lavice lehátka i okna jsou plné. Dětská část s atrakcemi je daleko od ostatních bazénů a když máš malé děti tak si moc neodpočineš sami cestu určitě nenajdou pro ty větší jsou tobogány blíž ke klidové části. Dobrá je i restaurace v dětské části, sedíš u pivka a máš mrňouse pod konrolou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: plaminekl, kucmais, karlosVW, petr a jarka, Mirek a Jirinka, petak, duant, mitrak, Vasu, dino

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,567 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21501 sekund | Průměrně za: 0.21501 (0) sekund | Dotazy: 97 | Použitá paměť: 1.97MB/2MB