Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zimni Lipno: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zimni Lipno

Poslední aktualizace před 7 let
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let
Pokud nekdo z Vas Ksichtoknihujete, tak jsem na ofiko strankach facebooku Skiarealu Lipno, vznesl dotaz ohlendne zimniho karavaningu. Urcita podpora meho postu na FB skiarelau by byla vhodna, treba se trochu zamysli a treba by nam mohli otevrit v zimnim obdobi Modrin :z !sn

Post je zde
https://www.facebook.com/skiareallipn...ts_to_page

Diky Dusan
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
Na Lipně většinou na zimu je vrchní část parkoviště vyhražená pro karavany, ale na léto když jsou otevřené kempy, tak ceduli "vyhrazeno pro kempry" dávají pryč.
Tady máš par foteček když jsme tam byli : http://www.carava...um_id=4563

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 02.09.2015 19:42, před 9 let
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Na Lipně většinou na zimu je vrchní část parkoviště vyhražená pro karavany, ale na léto když jsou otevřené kempy, tak ceduli "vyhrazeno pro kempry" dávají pryč.
Tady máš par foteček když jsme tam byli : http://www.carava...um_id=4563

:_


No jenze jsem tady kdysi cet ze jiz to parkoviste prave v zime pro obytky zavreli.
No a pokud tam pojedu na tyden tak nevim jak vyjdu s baterkama, kdyz bude spatne pocasi bez slunicka tak mi moc solar nepomuze.
Takze bych prave ocenil nejakou pripojku (viz obri sud) popripade i soc zazemi. Ve 4 lidech a z toho 3 zenske mi kazetu na zachode naplni za dva dny.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Na Lipně většinou na zimu je vrchní část parkoviště vyhražená pro karavany, ale na léto když jsou otevřené kempy, tak ceduli "vyhrazeno pro kempry" dávají pryč.
Tady máš par foteček když jsme tam byli : http://www.carava...um_id=4563

:_


No jenze jsem tady kdysi cet ze jiz to parkoviste prave v zime pro obytky zavreli.
No a pokud tam pojedu na tyden tak nevim jak vyjdu s baterkama, kdyz bude spatne pocasi bez slunicka tak mi moc solar nepomuze.
Takze bych prave ocenil nejakou pripojku (viz obri sud) popripade i soc zazemi. Ve 4 lidech a z toho 3 zenske mi kazetu na zachode naplni za dva dny.


1/ na týden si to tam neumím představit
2/ jestli to na zimu fakt zavřeli se ukáže - to by byla škoda :(
3/ baterky jsme řešily centrálou
4/ kazeta jde vynést na místní WC

4/ Samozřejmě, že kdyby tam vybudovali ofiko STLPLC tak by to bylo SUPER !!
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Na Lipně většinou na zimu je vrchní část parkoviště vyhražená pro karavany, ale na léto když jsou otevřené kempy, tak ceduli "vyhrazeno pro kempry" dávají pryč.
Tady máš par foteček když jsme tam byli : http://www.carava...um_id=4563

:_


No jenze jsem tady kdysi cet ze jiz to parkoviste prave v zime pro obytky zavreli.
No a pokud tam pojedu na tyden tak nevim jak vyjdu s baterkama, kdyz bude spatne pocasi bez slunicka tak mi moc solar nepomuze.
Takze bych prave ocenil nejakou pripojku (viz obri sud) popripade i soc zazemi. Ve 4 lidech a z toho 3 zenske mi kazetu na zachode naplni za dva dny.


1/ na týden si to tam neumím představit
2/ jestli to na zimu fakt zavřeli se ukáže - to by byla škoda :(
3/ baterky jsme řešily centrálou
4/ kazeta jde vynést na místní WC

4/ Samozřejmě, že kdyby tam vybudovali ofiko STLPLC tak by to bylo SUPER !!
:_


No ja prave byl v unoru cely tyden na Obrim Sude a pohoda, kupodivu vyslo i pocasi a snih

http://www.caravan24.cz/userphotogall...um_id=8937
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, byli jsme letos v únoru na víkend na horním parkovišti a bez problémů tam bylo tak 8 obytek, včetně cedule parkování pro kempry. Ještě předtím jsem se dotazoval emailem na možnost stání s obytkou a potvrdili mi, že budou rádi, když přijedeme ...

Snad se situace v nové sezóně nezmění...
Ivan, Hanka a psice
pedapedaČlen
Přidáno před 9 let
Souhlasím se Zdenkem....
1/týden v zimě na Lipně je moc, v létě je toho vyžití až až ....
2/to určitě myslím pro obytky nezakážou, připravili by se o spoustu peněz a to neudělají, jsou fajn a hodně podnikavý
3/přijdeš ze svahu, pustíš centrálu a za dvě hodiny máš klid na další dny
4/za to WC jako výlevka bych byl vděčný a neměli bychom to zneužívat .... uklízet po sobě !!

5/když jim napíše bydlíkář, tak asi slušně poděkují, ale kdyby jim to vysvětlil někdo ekonomickým slengem, tak tam do měsíce stojí stpl jako víno

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Na Lipně většinou na zimu je vrchní část parkoviště vyhražená pro karavany, ale na léto když jsou otevřené kempy, tak ceduli "vyhrazeno pro kempry" dávají pryč.
Tady máš par foteček když jsme tam byli : http://www.carava...um_id=4563

:_


No jenze jsem tady kdysi cet ze jiz to parkoviste prave v zime pro obytky zavreli.
No a pokud tam pojedu na tyden tak nevim jak vyjdu s baterkama, kdyz bude spatne pocasi bez slunicka tak mi moc solar nepomuze.
Takze bych prave ocenil nejakou pripojku (viz obri sud) popripade i soc zazemi. Ve 4 lidech a z toho 3 zenske mi kazetu na zachode naplni za dva dny.


1/ na týden si to tam neumím představit
2/ jestli to na zimu fakt zavřeli se ukáže - to by byla škoda :(
3/ baterky jsme řešily centrálou
4/ kazeta jde vynést na místní WC

4/ Samozřejmě, že kdyby tam vybudovali ofiko STLPLC tak by to bylo SUPER !!
:_
YettiYettiČlen
Přidáno před 9 let
Jen takovej tip: Co to Lipno zkombinovat se STLPZ ve Waldkirchenu, kde je i bazén a odtud autem do Mauthu a na Hochficht? Měl bys vyřešený servis a určitě by to bylo akčnější. .... jen takovej návrh na zamyšlenou. Jinak ti můžu umožnit i stání se servisem a s elektrikou u sebe, ale je to v Husinci. :_
Yetti
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 7 let
Blíží se jarní prázdniny a tak zvažuji lyžování na Lipně. Nebyl tam někdo, kdo by poskytl čerstvé informace, jak to tam vypadá? Nemyslím jen stav sjezdovky ale předně stání pro obytky. Je vše při starém, nebo nová omezení, či zákaz nočního stání. Předem děkuji za info o čerstvých zkušenostech.
karels17karels17Nováček
Přidáno před 7 let
Stání vše při starém na horním parkovišti, přes noc bez problému...:z
Karel, Lenka, pes Samík a kocour Marvin. Fiat Ducato 2,5 TDI Traveller :i
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

karels17 napsal:

Stání vše při starém na horním parkovišti, přes noc bez problému...:z


Děkuji za info.
S
StanPodNováček
Přidáno před 7 let
Lipno je na zimni kempovani celkem v pohodě.
1. Stání - bezproblémové stání na vrchním stocku parkoviště od značky pro obytka doleva, pokud je plno, tak i napravo
2. Toaleta - kazeta se dá vylit na záchodě dole u velké tacovky, dá se tam nabrat i voda - pokud mate skládací kanistr
3. El - bohužel, jediné centrála, tady mají nedostatek
4. Plyn - bomba se dá koupit na konci Lipna nad Vltavou na pumpe, pripadne v Černé v Posumavi, tam vám daji i čistý Propan a nebo LPG
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

StanPod napsal:

Lipno je na zimni kempovani celkem v pohodě.
1. Stání - bezproblémové stání na vrchním stocku parkoviště od značky pro obytka doleva, pokud je plno, tak i napravo
2. Toaleta - kazeta se dá vylit na záchodě dole u velké tacovky, dá se tam nabrat i voda - pokud mate skládací kanistr
3. El - bohužel, jediné centrála, tady mají nedostatek
4. Plyn - bomba se dá koupit na konci Lipna nad Vltavou na pumpe, pripadne v Černé v Posumavi, tam vám daji i čistý Propan a nebo LPG



Bod 3 : nedostatek ? Proboha vždyť to není kemp ale jen tě tolerují na parkovišti .... :v
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Roberto napsal:

Citovat

StanPod napsal:

Lipno je na zimni kempovani celkem v pohodě.
1. Stání - bezproblémové stání na vrchním stocku parkoviště od značky pro obytka doleva, pokud je plno, tak i napravo
2. Toaleta - kazeta se dá vylit na záchodě dole u velké tacovky, dá se tam nabrat i voda - pokud mate skládací kanistr
3. El - bohužel, jediné centrála, tady mají nedostatek
4. Plyn - bomba se dá koupit na konci Lipna nad Vltavou na pumpe, pripadne v Černé v Posumavi, tam vám daji i čistý Propan a nebo LPG



Bod 3 : nedostatek ? Proboha vždyť to není kemp ale jen tě tolerují na parkovišti .... :v


Naptostý souhlas.Hodně lidí bere parkoviště u lanovek jako kempy,a to je hodně špatně!!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Dudla, Zdenek a Alena, Ivan a Hanka, peda, Yetti, Jardaklidek, karels17, StanPod, Roberto, parag

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,035,861 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17707 sekund | Průměrně za: 0.17707 (0) sekund | Dotazy: 120 | Použitá paměť: 2.18MB/4MB