Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rychlovka z kuřecího masíčka: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rychlovka z kuřecího masíčka

Poslední aktualizace před 7 let
srdickosrdickoNováček
Přidáno před 9 let
Kuřecí maso nakrájíme na nudličky,osolíme,opepříme a zrudka orestujeme na oleji. K masu přidáme tavené smetanové sýry a důkladně mícháme dokud se sýry nerozpustí.Když je směs řídká bez hrudek zalijeme smetanou a necháme přejít varem.Kuřecí směs dochutíme kořením podle chuti a jako příloha jsou vhodné těstoviny….
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let
Proc ne ? Jen bych urcite vynechal taveny syry. Jsou vzhledem k technologii vyroby dost nezdrave. Nahradit by sly treba orestovanou smesi cersvych rajcat, paprik a cibule. Pokrm by se tim i celkove odlehcil.:_
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let
Ano šéfe!!! Já bych se do role Z. Pohlrajcha zde nepřevtěloval. Je to přece recept. Změnou ingrediencí pak jde už přece o úplně jinou pochutinu. Kdo dnes může s jistotou říct, že ta či ona potravina je stoprocentní, včetně toho kuřecího? Na trhu jsou tavené sýry vysoké kvality. Co na tom, že nejsou třeba domácí provenience.:_
A dáš si fofolu?:D
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

lada721 napsal:

Ano šéfe!!! Já bych se do role Z. Pohlrajcha zde nepřevtěloval. Je to přece recept. Změnou ingrediencí pak jde už přece o úplně jinou pochutinu. Kdo dnes může s jistotou říct, že ta či ona potravina je stoprocentní, včetně toho kuřecího? Na trhu jsou tavené sýry vysoké kvality. Co na tom, že nejsou třeba domácí provenience.:_
A dáš si fofolu?:D


JesusMaria fuj certe !!! Jak jsi mohl vzit nadarmo jmeno mistrovo na teto pude ? :)
Je to jen dalsi rychly recept pro ty co prvni rekneme tak hutnou variantu nemusi ci nemohou.
A das si Vlado europivo ? :D
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

lada721 napsal:

Ano šéfe!!! Já bych se do role Z. Pohlrajcha zde nepřevtěloval. Je to přece recept. Změnou ingrediencí pak jde už přece o úplně jinou pochutinu. Kdo dnes může s jistotou říct, že ta či ona potravina je stoprocentní, včetně toho kuřecího? Na trhu jsou tavené sýry vysoké kvality. Co na tom, že nejsou třeba domácí provenience.:_
A dáš si fofolu?:D


JesusMaria fuj certe !!! Jak jsi mohl vzit nadarmo jmeno mistrovo na teto pude ? :)
Je to jen dalsi rychly recept pro ty co prvni rekneme tak hutnou variantu nemusi ci nemohou.
A das si Vlado europivo ? :D

:D:_
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 8 let
Právě jsme zkusili tento recept v původním znění bez těch "úprav" a je to výýýborné. Mohu jen doporučit. Je to rychlý jednoduchý a mňam :g
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Doporučuji na vyzkoušení přidat kukuřici (zrnka) z nálevu. Salát se tím zjemní a je to fakt mňamka. Děláme to spoustu let. Doporučeno i českými osly http://www.carava...8&rs=0
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
P
petrkvapilNováček
Přidáno před 7 let
Doporučuji napéct hromadu řízků :D
Ještě rád hledám detektorem kovu
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
Škoda, že jsem to nenafotila, dneska jsme to měli k obědu....

My jsme teď v Itálii a tady je kupodivu krůtí lacinější než kuřecí, takže já to dělám tak...... velká cibule na jemno usmažená do sklovita na to hodím na malé kousíčky krůtí maso a zprudka orestuji, podleju trochou vody, 1/2 kostky masoxu a chvilku podusím a pak co je v lednici za sýr, ten tam vrazím.... nedávno jsem použila i plátkový toustový a taky byl dobrý. Teď byla tady v akci gorgonzola tak tu, pak přidám mléko a povařím, přesně jako v hlavním receptu a nakonec trošku zahustím, ale jen maličko.... no a těstoviny.... Výborné.... pro změnu jsem do jedné dvojporce nasypala mraženou zeleninu na minestorine, taky výborné... byla to změna... Bohužel, čerstvá zelenina je tu teď pekelně drahá, ale určitě by stačily jen papriky a rajčata....

Dobrou chuť.... !j
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: srdicko, JiPe Highlanders, lada721, Jimboo, TomTP, petrkvapil, bydlikemevropou

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,020,107 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16404 sekund | Průměrně za: 0.16404 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.89MB/4MB