!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Partner Caravan24

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Říjen 2018 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
TOPlist
Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 22

· Členové on-line: 1
Zdenek a Irena Lbc

· Registrovaní členové: 11,887
· Nejnovější člen: krenda

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Pepa a Jarka
07.10.2018 18:46
Chtěli bychom tímto poděkovat LÁĎOVI za báječný sraz v Kostelci, všechno bylo super včetně i jídla a snad i pro nás objednat tam nahoře to krásné počasí. Díky Láďo,, zdraví Pepa a Jarka

jarda a danka
07.10.2018 17:44
Prodám našeho mazlíka fiat ducato1.9TD registrace 5/200 s alkovnou spaní pro 5 jízda 4, najeto 108500 cena 295000 tel.702878818

serbik54
30.09.2018 19:28
Poděbrady, prosím, která žena odložila svoji bundu a nechala ji v kempu na lavičce má ji uloženou v restauraci k vyzvednutí.

r73
29.09.2018 23:56
Zdravim, prosím o radu, kde se dá na konci října lyžovat v Rakousku a parkovat hned u sjezdovky. Díky

bydlikemevropou
26.08.2018 11:42
SVIJANSKÝ ÚJEZD Pivobraní ----- Všem, kdo má zájem.... vložili jsme fotky ze srazu na https://jedemeevro
pou.rajce.idnes.cz
/Svijany_2018/ Bobeška a Zdenda

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Vytisknout diskuzi
Rychlovka z kuřecího masíčka
Kuřecí maso nakrájíme na nudličky,osolíme,opepříme a zrudka orestujeme na oleji. K masu přidáme tavené smetanové sýry a důkladně mícháme dokud se sýry nerozpustí.Když je směs řídká bez hrudek zalijeme smetanou a necháme přejít varem.Kuřecí směs dochutíme kořením podle chuti a jako příloha jsou vhodné těstoviny….

Upravit 1
Proc ne ? Jen bych urcite vynechal taveny syry. Jsou vzhledem k technologii vyroby dost nezdrave. Nahradit by sly treba orestovanou smesi cersvych rajcat, paprik a cibule. Pokrm by se tim i celkove odlehcil.:_

Upravit
Ano šéfe!!! Já bych se do role Z. Pohlrajcha zde nepřevtěloval. Je to přece recept. Změnou ingrediencí pak jde už přece o úplně jinou pochutinu. Kdo dnes může s jistotou říct, že ta či ona potravina je stoprocentní, včetně toho kuřecího? Na trhu jsou tavené sýry vysoké kvality. Co na tom, že nejsou třeba domácí provenience.:_
A dáš si fofolu?Grin

Upravit 1
lada721 napsal:

Ano šéfe!!! Já bych se do role Z. Pohlrajcha zde nepřevtěloval. Je to přece recept. Změnou ingrediencí pak jde už přece o úplně jinou pochutinu. Kdo dnes může s jistotou říct, že ta či ona potravina je stoprocentní, včetně toho kuřecího? Na trhu jsou tavené sýry vysoké kvality. Co na tom, že nejsou třeba domácí provenience.:_
A dáš si fofolu?Grin

JesusMaria fuj certe !!! Jak jsi mohl vzit nadarmo jmeno mistrovo na teto pude ? Smile
Je to jen dalsi rychly recept pro ty co prvni rekneme tak hutnou variantu nemusi ci nemohou.
A das si Vlado europivo ? Grin

Upravit
JiPe Highlanders napsal:

lada721 napsal:

A dáš si fofolu?Grin

JesusMaria fuj certe !!! Jak jsi mohl vzit nadarmo jmeno mistrovo na teto pude ? Smile
Je to jen dalsi rychly recept pro ty co prvni rekneme tak hutnou variantu nemusi ci nemohou.
A das si Vlado europivo ? Grin

Grin:_

Upravit
Právě jsme zkusili tento recept v původním znění bez těch "úprav" a je to výýýborné. Mohu jen doporučit. Je to rychlý jednoduchý a mňam :g

Upravit
Doporučuji na vyzkoušení přidat kukuřici (zrnka) z nálevu. Salát se tím zjemní a je to fakt mňamka. Děláme to spoustu let. Doporučeno i českými osly http://www.carava...8&rs=0
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest

Upravit
Doporučuji napéct hromadu řízků Grin
Ještě rád hledám detektorem kovu

Upravit 1
Škoda, že jsem to nenafotila, dneska jsme to měli k obědu....

My jsme teď v Itálii a tady je kupodivu krůtí lacinější než kuřecí, takže já to dělám tak...... velká cibule na jemno usmažená do sklovita na to hodím na malé kousíčky krůtí maso a zprudka orestuji, podleju trochou vody, 1/2 kostky masoxu a chvilku podusím a pak co je v lednici za sýr, ten tam vrazím.... nedávno jsem použila i plátkový toustový a taky byl dobrý. Teď byla tady v akci gorgonzola tak tu, pak přidám mléko a povařím, přesně jako v hlavním receptu a nakonec trošku zahustím, ale jen maličko.... no a těstoviny.... Výborné.... pro změnu jsem do jedné dvojporce nasypala mraženou zeleninu na minestorine, taky výborné... byla to změna... Bohužel, čerstvá zelenina je tu teď pekelně drahá, ale určitě by stačily jen papriky a rajčata....

Dobrou chuť.... !j
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_

http://www.bydlikemevropou.com Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.42 sekund
177,015,634 návštěv