Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zapis vestavby do TP: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zapis vestavby do TP

Poslední aktualizace před 5 let
ilemilemNováček
Přidáno před 6 let
SingBoss, dík. Opravdu je tam věta, že vozidlo se přikládá nezatížené. Takže to na technickou musím demontovat. Horší bude, jim vysvětlit že nemám žádnou dodatečnou povrchovou úpravu skel. Dnes pojedu do Mercedesu a zkusím od nich získat potvrzení, že skla jsou originál. A taky, že to auto nikdy nemělo přepážku ( to byla další závada):|
Mercedes Sprinter 208D s obytnou vestavbou. Momentálně 4 místa k sezení a 3(4) místa ke spaní. Pravděpodobně ještě přibude minicamper postavený z Citroenu Berlingo. Na cesty ve dvou na jih je Sprinter zbytečně veliký a neohrabaný.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Přepážka - alespoň u naší STK není žádnou závadou. Pokud není vařená, tudíž součást karosérie. I tak je demontovatelná. Viz příručka pro přestavby vozidel Mercedes. Příručka je součástí stránek MB.
Držím palce.......
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
ilemilemNováček
Přidáno před 6 let
Tak jsem se teď vrátil od Dealera Mercedes a zjistil, že přepážka tam původně byla. Pozastavovali se nad tím, že v TP mám N1, ale 6 míst k sezení, což by ho řadilo do kategorie M1. Že tedy k nějakým změnám došlo již v minulosti:|
Papír na okna mi prý nedají, i když je jasné, že jsou původní. Co kdybych je prý za rohem vyměnil. Tak budu bojovat dál.
Mercedes Sprinter 208D s obytnou vestavbou. Momentálně 4 místa k sezení a 3(4) místa ke spaní. Pravděpodobně ještě přibude minicamper postavený z Citroenu Berlingo. Na cesty ve dvou na jih je Sprinter zbytečně veliký a neohrabaný.
ficcusficcusČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, začal jsem řešit moje transformer Ducato - 8 sedaček vs. demontovatelná vestavba. Jezdil jsem takto pár let, ale na STK vždy se sedačkami. Děti už s námi nejezdí, tak se pustím do přetavby vč. zápisu do TP. Než začnu, tak zjišťuji postupy ... a jaké bylo mé překvapení, když po mě na Magistrátu nechtěli povolení k přestavbě od ofic. dovozce Fiat. Něco mi uniklo? Od kdy není povolení dovozce třeba?
Proč to dělám? Protože to nejde.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Taky se divím. Zrovna Fiat nechce povolovat individuální přestavby.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
ficcusficcusČlen
Přidáno před 6 let
Našel jsem v jedné diskuzi (2017) ... CtrlC + CtrlV ... mi dnes na ministerstvu dopravy zdělily: V zákoně není nikde uvedeno že musí být povolení od automobilky na přestavbu – 2017 a kdyby stím byl nějaký problém tak si úředníci mají pořádně proštudovat zákon nebo zavolat na ministerstvo.

Radši jsem ještě znovu napsal na magistrát a teď čekám ...
Proč to dělám? Protože to nejde.
J
Jerry1992Nováček
Přidáno před 5 let
Zdar lidi asi pred 2 tydny jsem podstoupil u p.Kahouna zapis do TP na N1. Bylo to na pockani a pan Kahoun velice hodny a vstricny borec! Kdo planuje si udelat officialne campera doporucuji si za panem kahounet zajet a nebo aspon kontaktovat a dohodnout se co a jak da i super rady co a jak.

https://www.tom-c...

Sloučené 30.07.2019 21:44:
Pardon zapis z N1 na M1 u pana Kahouna doporucuji https://www.tom-c...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,965,212 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18341 sekund | Průměrně za: 0.18341 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.86MB/2MB