Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chorvatsko přes Maďarsko: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chorvatsko přes Maďarsko

Poslední aktualizace před 9 let
starletstarletČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím vás,
letos plánuji dovolenou v Chorvatsku od 10.7 a chtěl bych jet přes Maďarsko. slyšel jsem hodně o tom, že Maďarsko je úplně rozkopané a že se mají turisti raději vyhnout.
Jezdím tradičně přes Bratislava, Csorna, Szombathely tj. cesta č. 86 na Lenti/Redics.
Nemáte někdo nějaké info, jak to tam opravdu vypadá anebo jel už někdo touto trasou letos?
Děkuji
LT
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Jel jsem naposledy v březnu. Na silnici mezi Cszorna a Sombathely je řada omezení a provoz stavebních strojů z důvodu výstavy nové dálnice. Osobně bych trasu přes HU letos nahradil trasou přes Rakousko s případným vyhnutím se mýtnému ve Slovinsku.
starletstarletČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

starlet napsal:

Zdravím vás,
letos plánuji dovolenou v Chorvatsku od 10.7 a chtěl bych jet přes Maďarsko. Slyšel jsem hodně o tom, že Maďarsko je úplně rozkopané a že se mají turisti raději vyhnout.
Jezdím tradičně přes Bratislava, Csorna, Szombathely tj. cesta č. 86 na Lenti/Redics.
Nemáte někdo nějaké info, jak to tam opravdu vypadá anebo jel už někdo touto trasou letos?
Děkuji
LT
B
belcantoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

starlet napsal:

Zdravím vás,
letos plánuji dovolenou v Chorvatsku od 10.7 a chtěl bych jet přes Maďarsko. slyšel jsem hodně o tom, že Maďarsko je úplně rozkopané a že se mají turisti raději vyhnout.
Jezdím tradičně přes Bratislava, Csorna, Szombathely tj. cesta č. 86 na Lenti/Redics.
Nemáte někdo nějaké info, jak to tam opravdu vypadá anebo jel už někdo touto trasou letos?
Děkuji
LT


jel jsem tam v dubnu a od Csorny se staví nové silnice a křižovatky s přemostěním, takže dost opruz. Jako lepší mi připadá varianta nejet na Bratislavu, ale na Vídeň a pak na Šoproň a z ní na Szombathely. Taky nemusíš platit maďarskou známku a napojíš se na svůj směr.
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 9 let
Jo - anebo tak.
Radek
M
MichalČlen
Přidáno před 9 let
Išli sme to v sobotu 20.6. na noc... cca 20:00 vjazd do H a úplne v pohode. 2x na semafore červená, ale je pravda, že v sezóne a cez deň to bude asi o inom...
MC Louis Tandy 673
starletstarletČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Michal napsal:

Išli sme to v sobotu 20.6. na noc... cca 20:00 vjazd do H a úplne v pohode. 2x na semafore červená, ale je pravda, že v sezóne a cez deň to bude asi o inom...
Předpokládám vjezd do HU cca ve 20 hodin . Se semafory počítám, ale nechce se mi na každém čekat vícekrát na zelenou.
Pokud bude mít někdo nějaké zkušenosti s průjezdem HU, dejte vědět i pro ostatní.
Dival jsem se na cestu přes Rakušaky a je to asi o 18 km dále, ale urcitě po lepší cestě.
Tak zatím
LT
chodacchodacČlen
Přidáno před 9 let
Od Soprone po Sarvar je pekne mizerna cesta. Rikal jsem si, ze by ji mel projet kazdy, kdo nadava na stav silnic v CR :)
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
Osobně jezdím na Břeclav a Rakousko /49 10 a 51/ a do Maďar přes Pamhagen a dále po 84 se napojím na 86 až na pár úseků pohodová cesta. Vyhnu se placení a nebo objíždění poplatných úseků v HU jež jsou od 1.1.2015 a nemusím mít žádnou známku.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
B
belcantoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Osobně jezdím na Břeclav a Rakousko /49 10 a 51/ a do Maďar přes Pamhagen a dále po 84 se napojím na 86 až na pár úseků pohodová cesta. Vyhnu se placení a nebo objíždění poplatných úseků v HU jež jsou od 1.1.2015 a nemusím mít žádnou známku.


drobná otázka, jak potom řešíš konec 86, ta se napojuje ve Slovinsku na dálnici?
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 9 let
po 86 hned za hranicema za pumpu na kruhaci se das doleva a jedes do mesta Lendava. Mesto jedes hlavnim tahem a vyzene te to na tu 109tku, ktera vede podel dalnice. Ja najizdim na dalnici A4 az Varazdin, zkousel jsem i Cakovec, ale je to spise zajizdka, radeji mam Varazdin.
starletstarletČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

PetrK napsal:

po 86 hned za hranicema za pumpu na kruhaci se das doleva a jedes do mesta Lendava. Mesto jedes hlavnim tahem a vyzene te to na tu 109tku, ktera vede podel dalnice. Ja najizdim na dalnici A4 az Varazdin, zkousel jsem i Cakovec, ale je to spise zajizdka, radeji mam Varazdin.

Přesně tak jezdím i já. Ale napojuji se na dálnici až na Sv. Heleně před Zagrebem. Klidná pohodová jízda přes místní vesnice. Dálnicím se vyhýbám, né že bych na ně neměl, ale nesnáším monotonní jízdu, chce se mě spát a nic nevidíš. Jen les nebo pole. Ale to je každého věc, kde jezdí.
L
LakyČlen
Přidáno před 9 let
Dávám přednost jet přes Nagykanizsa
Maďarsko
a dále na Letenye po staré cestě .
Přes Lendavu jsem to jednou jel v noci za deště kdy to tam bylo ve výstavbě a ty nervy bych nikomu nepřál , snad už to je vše hotové ty zákazy . Letenye je jednoduchá na přejezd a ten kousek do Karlovacu po dálnici se vyplatí .
Žijeme jen jednou.
starletstarletČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Osobně jezdím na Břeclav a Rakousko /49 10 a 51/ a do Maďar přes Pamhagen a dále po 84 se napojím na 86 až na pár úseků pohodová cesta. Vyhnu se placení a nebo objíždění poplatných úseků v HU jež jsou od 1.1.2015 a nemusím mít žádnou známku.

A nebylo by lepší se napojit v Kitsse na č. 50 a pokračovat na Parndorf, Eisenstadt, Mattersburf a pokračovat stále po č. 50 až na hranici s HU (Liebing) a přijede se do Szombathely? A pak už pokračovat po 86 na Kormend a směr Redics. Nemáte někdo zkušenost s touto variantou?
Silně o tom uvažuji, že to vyzkouším, pokud mi to někdo nevyvrátí.
LT
R
RenComČlen
Přidáno před 9 let
Nepřetržitě jezdím přes Slovensko a Maďarsko -Rusovce - Rajku - Mosonmagyarovár -Csornou - Sárvár - Ikevár - Rum - Kám- Vasvár- Zalagerszeg -Borsfu - Letenye - Goričan (Chorvatsko) a již na celnici najedu na dálnici do Záhřebu a .... . Letos jsem jel již koncem května tam a kolem 10.6 zpět a žádné problémy jsem neměl. Ještě doplňuji, že na této trase nejsou žádné dálnice a přes Maďarsko to je cca 230km. Pokud nespěchám, tak v pohodě využiji po této trase i termály.
Renault Scenic 4x4 a Tabbert Comtesse 490,
Fiat Ducato Adriatic Coral
L
LakyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

RenCom napsal:

Nepřetržitě jezdím přes Slovensko a Maďarsko -Rusovce - Rajku - Mosonmagyarovár -Csornou - Sárvár - Ikevár - Rum - Kám- Vasvár- Zalagerszeg -Borsfu - Letenye - Goričan (Chorvatsko) a již na celnici najedu na dálnici do Záhřebu a .... . Letos jsem jel již koncem května tam a kolem 10.6 zpět a žádné problémy jsem neměl. Ještě doplňuji, že na této trase nejsou žádné dálnice a přes Maďarsko to je cca 230km. Pokud nespěchám, tak v pohodě využiji po této trase i termály.


:^jezdím tu samou trasu

To Rakousko by možná také šlo, dej vědět jak to tam vypadá
Žijeme jen jednou.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
starlet tuto variantu jsem zatím nejel,ale pokud znám cesty v Rakousku,tak to bude také OK.
Pro informaci,letos je již otevřený přechod Starý Goričan celoročně,info je potvrzené.
belcanto variant je několik,záleží kterou zvolíš, jedna je přes starý přechod Goričan a napojit se na HR dálnici. Další je přes kousek Slovinska,tuto jezdím.Po 86 až na hranice HU-SLO přechod Rédics-Dolga vas a kousek za přechodem je kruháč,na něm odbočíš na výjezd Dolga vas-Lendava a máš na výběr,Letenye nebo Čakovec-Varaždín. Nájezdy na HR dálnici.Já nejedu na dálnici,ale pokračuji mimo ni po souběžné komunikaci,až ke sv. Heleně a za mýtnicí najedu na dálnici na Zágreb.Tato část je již bezplatná/obchvat Zágrebu/ až po mýtnici Lučko.Před branou sjedu z dálnice na Karlovac a jedu po stará cestě na Plitvice atd.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
L
LakyČlen
Přidáno před 9 let
Mirek:
kousek Slovinska,tuto jezdím.Po 86 až na hranice HU-SLO přechod Rédics-Dolga vas a kousek za přechodem je kruháč,na něm odbočíš na výjezd Dolga vas-Lendava a máš na výběr,Letenye nebo Čakovec-Varaždín. Nájezdy na HR dálnici.Já nejedu na dálnici,ale pokračuji mimo ni po souběžné

Ta cesta na Letenye č.443. je úzká nic moc na přívěs ,
Čankovec č.209 to samé , snad jen auoto karavan. pak už to jde ale ve špičku se táhneš hop hop.
Žijeme jen jednou.
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 9 let
Starlet - klidně to jeďte - dobrá varianta. Mirek a Jirinka - dík za zajímavou alternativu.
Radek
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
Není zač,typ jsem dostal od přátel z jiného fóra,jen jsem to trochu poupravil a pospojoval do HR.Běžně už několik roků takto jezdím do Hegika a Büku.Kousek je i Kapuvar.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: starlet, Rudy, belcanto, Radek Sladky, Michal, chodac, Mirek a Jirinka, PetrK, Laky, RenCom, kucmais, sidok, babi a deda, DaliborN

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,961 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18227 sekund | Průměrně za: 0.18227 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB