Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 předstan ke karavanu- nafukovačka: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

předstan ke karavanu- nafukovačka

Poslední aktualizace před 5 let
M
marvernerNováček
Přidáno před 9 let
V dubnu jsem hledala zkušenosti o předstanech Vango nebo Trigano. Tyto předstany nemají tyče,ale válce které se nafouknou.Nikdo to tu neznal.
Dávám tedy novou vlastní zkušenost s předstanem Vango 420. Je to super.Konstrukce je skutečně pevná a drží.Za bouřky stan držel a žádný problém nenastal. Stavba nám na poprvé!!! trvala 20 minut,ale budeme se zlepšovat.Rozložení včetně zabalení a napakování do auta 7 minut.Kvalita provedení je na jedničku a není potřeba nic dokupovat. Cena tohoto předstanu byla okolo 25000 kč.
T
tomba4268Nováček
Přidáno před 9 let
Také jsem po tom pokukoval, koupili jsme bydlika Wilika s představen, ale ta váha :| no a také doba stavby ale hlavně balení. Ale 25tis. se mi zda nějak moc, na webu jsem viděl nabídku a spočítal jsem ten větší model plus výztuhy cca 17_18tis. Ale líbí se mi to víc než markýza pod kterou fouká a cena .....:(
Tomba4268
K
ketzlmediČlen
Přidáno před 9 let
Moje zkušenost s nafukovacím stanem.Letos v chorvatsku bouře a vítr jako blázen lidi drželi předsíně a vedle soused holandan nafukovací předstan značky Kampa a vpohodě jenom se tak vlnil a držel tvar.Druhý soused ráno sháněl a opravoval kovové tyče a všichni se sešli na prohlídku nafukovačky u Holanďana.Mimochodem super párty, každej přinesl něco ochutnat.Začínám šetřit na nafukovačku.
Míra
Poloautomatické a automatická satelitní antény.Zastoupení pro ČR prodej,servis.
http://www.satcar...
K
kavanekČlen
Přidáno před 9 let
Mám Trigano a absolutní bomba. Už bych trubky nechtěl :) .
J
JirkasuNováček
Přidáno před 9 let
Tak i my máme čerstvou zkušenost s nafukovačkou Trigano, poprvé stavba cca 20 minut, ale i s rozbalením kartonové krabice. Složeno včetně zabalení do přepravní tašky za cca 5 min. Vítr nebyl tak nevím, ale zatím to vypadá více než dobře.
Jirka, Renča, Ríša(13), Sebastián(3), Sofie (0) a pejsci Bára a Megí
Karavan Caravelair Antarés 486 a Audi A8
jarda53jarda53Nováček
Přidáno před 8 let
Trigano se mi lbí,jenže polák 126 je krátký, nemá někdo fotku trigana s malým karavanem.Mohl by být i jiný,ale průměrný lempl to musí postavit za 15 mnut a sbalit ještě dřív.Originál Poland je zoufalství.
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Jde to přidělat k jakémukoliv autu/karavanu a co trvá na montáži nejdéle, nafouknutí (pumpa, kompresor) nebo něco jiného? Máme klasickou ameriku GMC se zvýšenou střechou, na kterou jsem počítal s markýzou + bočními stěnami, délka cca 3-3,5 m, u ní mne láká rychlost, po zastavení, třeba v dešti, zatočím klikou a je střecha nad hlavou, zbytek mohu udělat dodatečně. Ale přemýšlím o jiné variantě, nevím, jestli není něco jednoduššího a lehčího, nejde mi ani tak o cenu ale o hmotnost, sbalené rozměry a aby se to nestavělo moc dlouho. Odolností nafukovačky jste mne navrtali... Děkuji.
sonyboysonyboyČlen
Přidáno před 8 let
jarda53jarda53Nováček
Přidáno před 8 let
Videa jsem koukal už dříve,pěkné.Jenže skoro všechny stejné,tzn velký(normální)karavan a na každou nafukovačka pohoda.Na tu Polskou psí boudu by možná vlezla Kampa 260,jenže kde ji koupím.?V našich e shopech jsem to nenašel.
pilinispilinisČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj tady jsem našel asi předstan ke karavanu- nafukovačka a ta cena je snad dobrá.
Přiloženo foto 2 stanů katalog 2015
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
Upravil pilinis dne 23.02.2016 16:05, před 8 let
pilinis Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen imag0197.jpg
jarda53jarda53Nováček
Přidáno před 8 let
Díky za typ,katalog pěkný,ještě tu realizaci nějak vymyslet.
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 8 let
http://www.karava...240-cm.htm

Píšou 240....to snad na Poláčka musí jít.....
jarda53jarda53Nováček
Přidáno před 8 let
Taky pěkné všechny, BORA 1 by mohl stačit,celý problém ten,že polák má šikmou střechu.Tak že lišta pro kedr ho kopíruje tak si pořád myslím že ten předstan bude stát jak po bouřce.Všechny nafukovačky jsou asi jenom pro rovnou lištu.
B
betart68Člen
Přidáno před 8 let
Ano pouze pro rovnou lištu.Mám taky nafukovačku a super,trubky už nechci.(velká váha a pracnost-hádky s manželkou)
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 8 let
škoda že to nedělají ve větší šířce, tak o metr dva by se hodilo :), ale jak to čtu je to jen na rovnou lištu, na čumáku se mě už svažuje a asi by to nepasovalo...
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
jarda53jarda53Nováček
Přidáno před 8 let
Jako připevnit na tu stávající lištu ještě jednu rovnou,asi kravina.
M
MRČlen
Přidáno před 8 let
Hledal jsem taky řešení pro Poláčka. Bohužel kvůli zakřivení lišty pro kedr, navíc nizoučko nad vstupními dveřmi a následným obloukům na obou koncích karavanu drhnou dveře při otevírání a zavírání o "střechu" předstanu. Původní stan nevozíme pro jeho hmotnost a špatnou skladovatelnost když je ho nutné složit za deštivého počasí. Používáme samodomo ušitý přístřešek coby sluneční clonu.
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
jarda53jarda53Nováček
Přidáno před 8 let
Je to přesně tak.Tak že asi musím vyměnit přívěs,nebo levnější varianta -vyměnit manželku.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. Nafukovačka naprosto perfecto. A má někdo video, jak to vypadá a co s tím dělat, když z některých nafouklých částí "uprchne" vzduch za dvě hodiny? Z trubek nic uprchnout nemůže. (Letos již naše 34. karavanová sezona). Čáo, Pepa
T
TandyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Doskocil napsal:... co s tím dělat, když z některých nafouklých částí "uprchne" vzduch...? Z ,,Tróbek,, nic uprchnout nemůže.,,,
:D já se moc omlouvám, ale přesně tohle mi květákem proběhlo taky.... a hned mne napadlo, co tak pojest něco dobré fazole !) A jak se vaří a zavařuje, pohledat u šéfkuchaře z Tróbek. A hned druhá myšlenka která se mi vybavila, kdy tady hodí do placu, že vlastně stačí na stávající hadry lípnout suchým zipem trubky spíchnuté z čehosi zalacno, foukat to malým kompresorem a klikování místo na pumpě bude možné ušetřit pro manželku. Což je taky pozitivní.:he
Tatifer
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,022,556 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21922 sekund | Průměrně za: 0.21922 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB