Mediální partner

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Prosinec 2017 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
TOPlist

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 7

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 10,747
· Nejnovější člen: Kulda14

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Zdenek a Irena Lbc
10.12.2017 18:28
Zdeňkovi přejeme všecičko nejlepší k dnešním narozeninám! Hlavně zdraví, také štěstí a pohodičku do roků příštích! Narozky stesti sun kiki mavam mavam

Horymir 1234
06.12.2017 00:13
Ahoj,prosim ma nekdo skusenost s vyhrivanim vody pomoci naftoveho vodniho topeni Hlavne me zajima jestli jde nejak regulovat teplotu ohrevu diky☺

petr a jarka
30.11.2017 11:24
Floridan přejeme vše nejlepší k Narozkynarozeninám, zdraví stesti a spokojenost kiki

Jarda a Maru
23.11.2017 16:14
Hansi, přejeme Ti všechno nejlepší a zdravíčko a štěstíčko k dnešním narozeninám Narozky stesti mavam mavam

RudyH
19.11.2017 15:58
Ahoj, vlastní zkušenost s nezpalováním plynu pro lednici jsem poslal na SZ

maxonel
19.11.2017 15:51
Dobrý den,mám dotaz,je možno dát plachtu na karavan tak ,že jí rozbalím na střeše karavanu,unese mě to?

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Vytisknout diskuzi
předstan ke karavanu- nafukovačka
V dubnu jsem hledala zkušenosti o předstanech Vango nebo Trigano. Tyto předstany nemají tyče,ale válce které se nafouknou.Nikdo to tu neznal.
Dávám tedy novou vlastní zkušenost s předstanem Vango 420. Je to super.Konstrukce je skutečně pevná a drží.Za bouřky stan držel a žádný problém nenastal. Stavba nám na poprvé!!! trvala 20 minut,ale budeme se zlepšovat.Rozložení včetně zabalení a napakování do auta 7 minut.Kvalita provedení je na jedničku a není potřeba nic dokupovat. Cena tohoto předstanu byla okolo 25000 kč.

Upravit
Také jsem po tom pokukoval, koupili jsme bydlika Wilika s představen, ale ta váha Frown no a také doba stavby ale hlavně balení. Ale 25tis. se mi zda nějak moc, na webu jsem viděl nabídku a spočítal jsem ten větší model plus výztuhy cca 17_18tis. Ale líbí se mi to víc než markýza pod kterou fouká a cena .....Sad
Tomba4268

Upravit
Moje zkušenost s nafukovacím stanem.Letos v chorvatsku bouře a vítr jako blázen lidi drželi předsíně a vedle soused holandan nafukovací předstan značky Kampa a vpohodě jenom se tak vlnil a držel tvar.Druhý soused ráno sháněl a opravoval kovové tyče a všichni se sešli na prohlídku nafukovačky u Holanďana.Mimochodem super párty, každej přinesl něco ochutnat.Začínám šetřit na nafukovačku.
Míra
Poloautomatické a automatická satelitní antény.Zastoupení pro ČR prodej,servis.
http://www.satcaravan.cz/

http://www.satcaravan.cz Upravit
Mám Trigano a absolutní bomba. Už bych trubky nechtěl Smile .

Upravit
Tak i my máme čerstvou zkušenost s nafukovačkou Trigano, poprvé stavba cca 20 minut, ale i s rozbalením kartonové krabice. Složeno včetně zabalení do přepravní tašky za cca 5 min. Vítr nebyl tak nevím, ale zatím to vypadá více než dobře.
Jirka, Renča, Ríša(13), Sebastián(3), Sofie (0) a pejsci Bára a Megí
Karavan Caravelair Antarés 486 a Audi A8

Upravit
Trigano se mi lbí,jenže polák 126 je krátký, nemá někdo fotku trigana s malým karavanem.Mohl by být i jiný,ale průměrný lempl to musí postavit za 15 mnut a sbalit ještě dřív.Originál Poland je zoufalství.

Upravit
Jde to přidělat k jakémukoliv autu/karavanu a co trvá na montáži nejdéle, nafouknutí (pumpa, kompresor) nebo něco jiného? Máme klasickou ameriku GMC se zvýšenou střechou, na kterou jsem počítal s markýzou + bočními stěnami, délka cca 3-3,5 m, u ní mne láká rychlost, po zastavení, třeba v dešti, zatočím klikou a je střecha nad hlavou, zbytek mohu udělat dodatečně. Ale přemýšlím o jiné variantě, nevím, jestli není něco jednoduššího a lehčího, nejde mi ani tak o cenu ale o hmotnost, sbalené rozměry a aby se to nestavělo moc dlouho. Odolností nafukovačky jste mne navrtali... Děkuji.

Upravit
https://www.youtu...Ge0OFPdLg4

Upravit 1
Videa jsem koukal už dříve,pěkné.Jenže skoro všechny stejné,tzn velký(normální)karavan a na každou nafukovačka pohoda.Na tu Polskou psí boudu by možná vlezla Kampa 260,jenže kde ji koupím.?V našich e shopech jsem to nenašel.

Upravit
Ahoj tady jsem našel asi předstan ke karavanu- nafukovačka a ta cena je snad dobrá.
Přiloženo foto 2 stanů katalog 2015
pilinis přiloženo následujícíobrázky:
imag0196_1.jpg imag0197.jpg

Upravil/a pilinis dne 23.02.2016 16:05
Já Honza a Gábina a obytné auto

Upravit
Díky za typ,katalog pěkný,ještě tu realizaci nějak vymyslet.

Upravit
http://www.karava...240-cm.htm

Píšou 240....to snad na Poláčka musí jít.....

Upravit
Taky pěkné všechny, BORA 1 by mohl stačit,celý problém ten,že polák má šikmou střechu.Tak že lišta pro kedr ho kopíruje tak si pořád myslím že ten předstan bude stát jak po bouřce.Všechny nafukovačky jsou asi jenom pro rovnou lištu.

Upravit
Ano pouze pro rovnou lištu.Mám taky nafukovačku a super,trubky už nechci.(velká váha a pracnost-hádky s manželkou)

Upravit
škoda že to nedělají ve větší šířce, tak o metr dva by se hodilo Smile, ale jak to čtu je to jen na rovnou lištu, na čumáku se mě už svažuje a asi by to nepasovalo...
Mondeo combi 2,2 Aut. + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2

Upravit
Jako připevnit na tu stávající lištu ještě jednu rovnou,asi kravina.

Upravit
Hledal jsem taky řešení pro Poláčka. Bohužel kvůli zakřivení lišty pro kedr, navíc nizoučko nad vstupními dveřmi a následným obloukům na obou koncích karavanu drhnou dveře při otevírání a zavírání o "střechu" předstanu. Původní stan nevozíme pro jeho hmotnost a špatnou skladovatelnost když je ho nutné složit za deštivého počasí. Používáme samodomo ušitý přístřešek coby sluneční clonu.
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar

Upravit
Je to přesně tak.Tak že asi musím vyměnit přívěs,nebo levnější varianta -vyměnit manželku.

Upravit
Ahoj. Nafukovačka naprosto perfecto. A má někdo video, jak to vypadá a co s tím dělat, když z některých nafouklých částí "uprchne" vzduch za dvě hodiny? Z trubek nic uprchnout nemůže. (Letos již naše 34. karavanová sezona). Čáo, Pepa

Upravit 2
Doskocil napsal:... co s tím dělat, když z některých nafouklých částí "uprchne" vzduch...? Z ,,Tróbek,, nic uprchnout nemůže.,,,
Grin já se moc omlouvám, ale přesně tohle mi květákem proběhlo taky.... a hned mne napadlo, co tak pojest něco dobré fazole Wink A jak se vaří a zavařuje, pohledat u šéfkuchaře z Tróbek. A hned druhá myšlenka která se mi vybavila, kdy tady hodí do placu, že vlastně stačí na stávající hadry lípnout suchým zipem trubky spíchnuté z čehosi zalacno, foukat to malým kompresorem a klikování místo na pumpě bude možné ušetřit pro manželku. Což je taky pozitivní.hehe
Tatifer

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.44 sekund
152,218,979 návštěv