Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Televize do karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Televize do karavanu

Poslední aktualizace před 6 let
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 9 let
Děkuji Všem za rady :g

Zbytek doladíme na výjezdu p)

S pozdravem Vlastik :_
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
ontheroadontheroadČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

msna napsal:

Citovat

Spajky007 napsal:

Za mě do karavanu žádnou.


souhlas !)


PALCE NAHORU!!!
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 9 let
Já pro sebe i zákazníky také používám Finlux již delší dobu a zatím....bez náznaku problémů.

Jinak....jiné řešení TV v autě je třebas WiFi DVB-T tuner,který "nasává" signál z okolí a šíří jej uvnitř auta přes WiFi...a to i za jízdy.No a pak je možné TV sledovat třebas na tabletu...telefonu (nutno stáhnout aplikaci). Pokud není k dispozici signál DVB-T tak na tuto "krabičku" lze napojit pevný disk (až 1TB)
http://www.sounds...-auta.html
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
V
VanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat



P.S. MÁ TRAFO Z 220 NA 14 VOLTŮ.TAKŽE JSEM SI SEHNAL MALÉ TRAFO NA NOTEBOOK A JEDU V POHODĚ Z BATEREK V KARAVANU.MÁLO ŽERE PROUD. :_


To je nejaky spesl typ samsunga pro 14V anebo jsi kuchnul televizi a uvnitr kazde tv samsung je 14V napajeni?

Ps: ja mam 46" tj vic jak 2x tolik a ma prikon pod 50W, takze dost dobry... A to ma i DVBS2/T2
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Van napsal:
.....
Ps: ja mam 46" tj vic jak 2x tolik a ma prikon pod 50W, takze dost dobry... A to ma i DVBS2/T2

A není do karavanu zbytečně malá :x
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Mam ji na stole, do karavanu zalezi, jak by bylo misto, ale urcite bych volil tu z nejlepsim pomerem uhlopricky/spotreby/vahy a hlavne bez zbytecnych okraju

Jenze problem zustava v tom napajeni, zatim jsem ji nekuchnul...

Ps: pro zajimavost, 46" ma psanou pozorovaci vzdalenost max. 1,8 metru, doma ji sleduji z 1,4 metru vleze a pro kinoefekt se obavam ze tak 1,1 metru je idealni...

Pps: 46" je tak lehka ze i 70 leta zena ji vohode unese do patra...

Takze je otazkou, zda je mala nebo velka.
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
1
1111111111Člen
Přidáno před 9 let
já mám také filux , DVD, sat a jsem spokojen.za ty peníze úplně dostačující, pěkný obraz a hlavně na 12V.mám satelit i obyč anténu, pokud nechci satelit, tak zapojím anténu, mám koronu a mohu ji doporučit a pokud se mi chce, dám na trojnožku talíř a jede satelit........
vcatvcatČlen
Přidáno před 9 let
finlux mám jíž 2 roky a jede bez problému
Home Car CL641
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let
Tak jsem si myslel , že mi stačí NTB s televizní kartou, ale nabíječka na 12v mně přesvědčila o opaku, nějak to neutáhla a příkon 90w tak jsem koupil SENCOR SLE 2464TCS, je i na kartu Skylink, tak nebudu tahat satelit a cena do 4000 Kč.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
OldJuhyOldJuhyČlen
Přidáno před 6 let
TV Finlux 22 s DVD + sat na trojnozce (v kempu zastínění stromy atd.)
Na vyhledání signálu appka do mobilu.
Citroen C5 Tourer 2,2 HDi + Hobby Excellent 495 UFE
☆☆☆ CB - 10 ☆ PMR 1/7 ☆☆☆ volačka « oldjuhy boršov »
AldaGSAldaGSČlen
Přidáno před 6 let
Pevně doufám, že na rekreaci nebudu TV nikdy vyžadovat !M
Aleš, Mirka, Anetka
Fendt Bianco Activ 390 FHE
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,032,235 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18090 sekund | Průměrně za: 0.1809 (0) sekund | Dotazy: 97 | Použitá paměť: 1.98MB/4MB