Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Televize do karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Televize do karavanu

Poslední aktualizace před 6 let
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj,

mohl by mi prosím někdo poradit jakou televizi do karavanu. Zajímá mě jestli se musí koupit nějaká speciální PROTI OTŘESŮM a nebo jestli stačí normální co se prodává běžně v obchodech ?

Jezdíme spíše do kempů, takže máme připojení na 220 i tak se chci zeptat jestli je lepší koupit běžnou telku na 220 a nebo televizi na 12 V ?

Předem děkuji za odpověďi, Vlastik.
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
Upravil Fun dne 11.03.2018 23:09, před 6 let
vaclav horkyvaclav horkyČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,budou ti radit speciální za speciální cenu ale fakt stačí LED TV A třeba nejlépe se mi osvedčil SAMSUNG.Dříve byli fajnové huindai ale zaspali dobu.Mám tuhle a má super výbavu za super peníze-stála 5 tisíc. SAMSUNG UE22F5400.

MAJÍ JÍ TŘEBA TADY ALE UŽ NENÍ V AKCI A STOJÍ PODSTATNĚ VÍC : http://televize.h...ue22f5400/

P.S. MÁ TRAFO Z 220 NA 14 VOLTŮ.TAKŽE JSEM SI SEHNAL MALÉ TRAFO NA NOTEBOOK A JEDU V POHODĚ Z BATEREK V KARAVANU.MÁLO ŽERE PROUD. :_
cilistovcilistovČlen
Přidáno před 9 let
Ja by som mal radšej otázku, nie akú TV - podla mňa sú všetky rovnaké, ale ako chytit signál, či satelit a ak áno, aký a s akou kartou aby som nemusel platiť celý rok mesačne poplatok , keď kartu využívam 5 mesiacov v roku a každá spoločnosť u nás ponúka karty len na 12 mesiacov - nie menej, a ak nie satelit tak akú anténu DVDT aby som chytal spolahlivo signál, aj keď v zahraničí mi je DVDT anténa prd platná keď chytím v rakúsku napriklad 20 staníc na DVDT ale nemecky nerozumiem,,

tak ako to máte riesene??
P
pigyČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,

pořídil jsem si tuto - Finlux TV22FLHZR274SVD -SAT DVD 12V, je s DVD přehrávačem,
na prvním výjezdu OK, k tomu ještě satelit ale ten jsem v karavanu zatím nezkoušel.
Alena+Zdeněk, Opel Mokka + ADRIASmile
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 9 let
Tv máme hyundai s dvd ale na výjezdy vozíme malý dvd přehrávač s tv tunerem pro nás když je hnusně, za 6 let co ho máme jsme TV zapli už 3x a filmy nebo pohádku dětem pustíme večer před spaním, je to levný sencor a 6let maká bez problémů, hlavně aby měl českou normu.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

cilistov napsal:

Ja by som mal radšej otázku, nie akú TV - podla mňa sú všetky rovnaké, ale ako chytit signál, či satelit a ak áno, aký a s akou kartou aby som nemusel platiť celý rok mesačne poplatok , keď kartu využívam 5 mesiacov v roku a každá spoločnosť u nás ponúka karty len na 12 mesiacov - nie menej, a ak nie satelit tak akú anténu DVDT aby som chytal spolahlivo signál, aj keď v zahraničí mi je DVDT anténa prd platná keď chytím v rakúsku napriklad 20 staníc na DVDT ale nemecky nerozumiem,,

tak ako to máte riesene??


Mám v autě TV Finlux s DVD přehrávačem, na střeše satelit. Když vyjíždím, vytáhnu kartu Skylink doma z televize a přendám jí do auta - je to za jedny peníze. Mám jen základní nabídku za myslím 55Kč/ měsíc. Skylink vysílá z Astry 23,5, časově omezené karty má v CZ Freesat - vysílá z Thora, karta je tuším nějak kolem tisícovky na čtyři měsíce - ale já jsem to ještě nezkoušel.
VasuVasuČlen
Přidáno před 9 let
Dnes při výběru televize si myslím, že nejpodstatnější je napětí
12 V, malou spotřebu 20-30 W, tuner MPEG 2/4, doba odezvy pod 5s, přehrávání z USB, dneska DVD jede už málo, HDMI vstup, PC vstup z notebooku.
To ti bohatě stačí a je jedno, jaká značka, někteří si , ale potrpí na určitou značku. Poruchovost dnes minimální, výjimečně se stává u některých sérií. Satelitní přijímač bych doporučoval samostatný, s výstupem HDMI.
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 9 let
Za mě do karavanu žádnou.
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
misanovmisanovČlen
Přidáno před 9 let
Záleží jak velkou. Používám 19" i jako větší monitor k nb, přehrává z usb filmy/fotky, nahrává i na usb (stopka/timeshift), klasika analog/digitál tuner, spotřeba okolo 15W, jede v pohodě i na měnič na 220V, a stojí jen 3t! http://televize.h...llh-19714/
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Vasu napsal:

Dnes při výběru televize si myslím, že nejpodstatnější je napětí
12 V, malou spotřebu 20-30 W, tuner MPEG 2/4, doba odezvy pod 5s, přehrávání z USB, dneska DVD jede už málo, HDMI vstup, PC vstup z notebooku.
To ti bohatě stačí a je jedno, jaká značka, někteří si , ale potrpí na určitou značku. Poruchovost dnes minimální, výjimečně se stává u některých sérií. Satelitní přijímač bych doporučoval samostatný, s výstupem HDMI.


Bohužel moc velký výběr v 12V bez DVD není - proto mám s DVD, se spotřebou souhlasím - ale samostatný sat. přijímač může mít taky klidně spotřebu 20W a je to krám navíc. Pokud má TV CI slot tak to většinou s adapterem karty funguje bez problémů. 20palců Finlux má spotřebu 20W, s sat. přijímačem by to bylo jednou tolik...
VasuVasuČlen
Přidáno před 9 let
Nedalo mi to, šel jsem do obytky s multimetrem, satelitní přijímač Mascom 0,35 A = 4W, televize Hyunday 55cm 1,85 A = 22W, takže celkově 26 W CI slot má velmi málo televizorů a výběr je malý, ale to je jen na gustu. Když se někomu něco líbí, není co řešit, kolega vloni nedokázal přesvědčit manželku, že do Norska musí mít televize MPEG 4, koupili MPEG 2 a pak nemohli chytat norské programy na počasí.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let
Věnuj taky pozornost pozorovacímu úhlu, v karavanu vcelku velmi nezbytný parametr.
Osobně máme tuhle, sice Sencor, ale zatím k maximální spokojenosti.
http://televize.h...le-1660m4/
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
CI slot má většinou každá,ale ten je nanic,pokud není vestavěn i tuner pro SATelit,pak už má význam.Napájení na 12V je v karavanu-autě výhodou a pozorovací úhel je fakt důležitý také. Takových co by toto vše splňovali už tolik není.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
YettiYettiČlen
Přidáno před 9 let
Vlasto,
a není lepší než televizi malej tablet, kterej využiješ jako navigaci, nahraješ tam dětem pohádky na který se můžou dívat i v autě za jízdy a kdykoli, když v televizi nic nedávají a nemusíš řešit signál ani žádné poplatky? A ještě máš v případě datového připojení internet.
Já telku zrušil před rokem i doma, takže jsem asi neobjektivní. Chápu že to řešíš asi hlavně kvůli dětem. O víkendu ti ukážu co a jak, beru ho s sebou :_
Yetti
TruciferTruciferČlen
Přidáno před 9 let
Já koupil před cca 3 roky 2 stejné v tesku a byly asi za 2000kč/ks.220v 14W.Název je jakási Technika a nedávno mě docela nasrali bo ty rámy dali do různých barev.Modrá nebo bílá vypadali dost dobře :^ U mě dostávají docela záhul,(kosa,vedro,vlhko) ale zatím šlapou dobře.Má to i usb.
AVIATIK!y
standa a renatastanda a renataČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj včera jsem koupil v datartu Philips na 12 i 220,má sat. tuner HDMI,scart nahrává na usb,
tak doufám ,že bude šlapat.
msnamsnaNováček
Přidáno před 9 let

Citovat

Spajky007 napsal:

Za mě do karavanu žádnou.


souhlas !)
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

msna napsal:

Citovat

Spajky007 napsal:

Za mě do karavanu žádnou.


souhlas !)


Nejsem TV maniak, ale v současné době ( imigranti) je asi dobré vědět co se děje po Evropě když jsem na výjezdu mimo ČR. A komu se nechce platit... tak ČT24 je na satelitu zdarma.
YossarianYossarianČlen
Přidáno před 9 let
Tolik rad a názorů, za mě je tento: co největší LED na 12 V a to je vše!
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 9 let
My do aut montujeme Finlux. Poruchovost, reklamace pod 1%. Napájení 12V. Zabudovaný satelitní tuner. TV kompletně v češtině, včetně automatického ladění Skylinku. Jsme s nimi tak spokojeni, že nemáme důvod hledat cokoliv jiného. Nově jsou ve velikostech 20", 22" a 24". 24" je možné i bez DVD, jinak všechny s DVD.

Nabídka a ceny třeba na našem nebo kterémkoliv jiném e-shopu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,523 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23381 sekund | Průměrně za: 0.23381 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB