Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pruhovaná cedule - výstražný terč, odrazky: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pruhovaná cedule - výstražný terč, odrazky

Poslední aktualizace před 6 let
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 14 let
A nevztahuje sa na to ustanovenie, ze vybavenie automobilu musi vyhovovat predpisom krajiny, kde je registrovane. (ako nemusite mat na Slovensku - kartu prvej pomoci, v Polsku - hasiaci pristroj a pod.) nevstahuje sa to len na domace vozidla?
RadimORadimOČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, musím mít tento varovný terč i na scootru co je na držáku?
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
ANO
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
LANALANAČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

SignBoss napsal:

ANO


Upřesni trochu svoji odpověď. Proč musi byt výstražná cedule, když na prodlouženém držáku skůtru jsou nainstalované koncové světla a skůtr nepřesahuje tolik jako kola na nosiči umistěném na zadní časti vozidla. Pokud výstražná cedule musi být, tak ve kterých státech?
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
No určitě s ní nic nezkazíš, myslím, že musí být na všem, co půdorysně přečuhuje o více než 50cm, v evropě ti stačí obyč od fiammy za 150,- jen v Itálii mají jiný ten dražší.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Mám ceduli jednu, tu od Fiammy za těch 150,- a pouřívám ho na zadním nosiči s kolama všude i v čr. V Itálii jsem s ním byl několikrát. Tak to proboha zase tak neřešte proč a jak a kdyby.
RadimORadimOČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:

Mám ceduli jednu, tu od Fiammy za těch 150,- a pouřívám ho na zadním nosiči s kolama všude i v čr. V Itálii jsem s ním byl několikrát. Tak to proboha zase tak neřešte proč a jak a kdyby.


Jardo,:o pokud si dobře četl, tak tu neřeším nosič na kola kde by měla být. To tu už bylo vyřešené.:^ Ptám se tu, jestli jí musím mít umístněnou na skůtru který je na nosiči s koncovým osvětlením a nepřesahuje rozměrem přes tento nosič.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Už tady několikrát bylo napsáno že ano, tak se pořád neptej a investuj 180,-Kč
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 13 let
To mi přijde jako nosit helmu při řízení auta. Na osvětleném homologovaném držáku moto kde vozím skůtra nebo kola žádnou ceduli nevozím ne kvůli 200 CZK ale protože je to prostě nesmysl. Za držák mi nic nepřesahuje a když nic nevezu tak při stále stejné celkové délce auta bych cedulku neměl na co přichyt. Mj. ani v Itálii jsem si nezaznamenal, že by tamní kolegové na osvětlených držácích moto cedule vozili. Zřejmě proto, že ceduli nahrazují světla.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 13 let
Nevím proč řešíte takovou to blbost,nosič na skútra má koncové světla a navíc musí mít SPZ vozidla.Tedy v praxi tvoří zadek auta.Srozumitelně to popsal JiPe Highlanders.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

RadimO napsal:

Ahoj, musím mít tento varovný terč i na scootru co je na držáku?


Tady není ani zmínka o koncových světlech. Jinak cedule se netýkají kol a skůtrů. Ale nákladu co přesahuje obrysy vozidel. A nevím jak by ses ve světě domlouval a vysvětloval. Že ty to máš správně a oni mají blbé zákony. Ač umíš řeči.:)
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
upmanupmanČlen
Přidáno před 13 let
Caute, no ja tak 5 let bez cedule, kola pokazde na aute, vystridane 2 Ducata a ted obytka, do Itosky tak 6x rocne za skalama, do Spana kazdou zimu a svete div se - nikdy me nikdo nepokutoval - a to me staveli treba v Italii kvuli praskle zarovce ve svetlometu. A to na kolech namam jediny odrazovy prvek.

Takze, stesti? Nebo pouze bublina ala "kup si ceduli"? Tezko rict, kazdopadne i nadale budu jezdit bez cedule a kdyby me nahodou chytli, tak sem ji tam prece mel a nekdo mi ji musel na parkovisti ukrast ! :)
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
M
MČlen
Přidáno před 13 let
Pre Slovensko platí Vyhláška č.9/2009 Z.z. V § 3 tejto vyhlášky sa hovorí o označovaní prečnievajúceho nákladu o viac ako 40 cm vpredu alebo vzadu.......... Za prečnievajúci náklad sa považuje aj bicykel alebo iný predmet prepravovaný na nosiči namontovanom vzadu na vozidle.
M
D
DDTČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

M napsal:

Pre Slovensko platí Vyhláška č.9/2009 Z.z. V § 3 tejto vyhlášky sa hovorí o označovaní prečnievajúceho nákladu o viac ako 40 cm vpredu alebo vzadu.......... Za prečnievajúci náklad sa považuje aj bicykel alebo iný predmet prepravovaný na nosiči namontovanom vzadu na vozidle.
M


Souhlasím. Tato skutečnost nás stála 10€. Myslel jsem si, že platí "předpisy v místě registrace vozu", jak tady někdo výše psal a nechtělo se mi zdržovat montáží terče. Ten jsem potom vytáhnul před příslušníkem a díky tomu, že jsem jej tam okamžitě dal, jsme fásli nejnižší možnou pokutu. Mohlo být i 50.
Knaus Van i650MEG, 2017
D
Dusan73Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
přečetl jsem celé toto vlákno a nejsem si jistý jak to platí u nás. Musí být ten výstražný terč na autě umístěný pokud náklad přesahuje záď auta o 100 cm?
Obytňák si budeme půjčovat a člověk z půjčovny mi řekl, že ho u auta nemají, protože to u nás není povinné. Jedeme přes Německo, Belgii a Francii do Británie.
P
PryingČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Charlie napsal:

A nevztahuje sa na to ustanovenie, ze vybavenie automobilu musi vyhovovat predpisom krajiny, kde je registrovane. (ako nemusite mat na Slovensku - kartu prvej pomoci, v Polsku - hasiaci pristroj a pod.) nevstahuje sa to len na domace vozidla?

Dříve to tak bylo. Dneska dopravní expert Vomáčka z Besipu tvrdí, že musíš dodržovat předpisy země do které jedeš. Což je na hlavu postavené. A když se vrátím do minulosti. Kartu první pomoci po nás slovenští policajti vyžadovali.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,687,098 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28385 sekund | Průměrně za: 0.28385 (0) sekund | Dotazy: 123 | Použitá paměť: 2.16MB/2MB