Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bojler Henry GE (plyn-220V): TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bojler Henry GE (plyn-220V)

Poslední aktualizace před 6 let
M
mara1113Člen
Přidáno před 9 let
... Nepoužíváte někdo tento anglický kombinovaný bojler??...plánujeme do vestavby ohřev vody a kombinačně i cenově by tento model byl ideální... ale nesetkal jsem se ještě s nikým,kdo by ho používal nebo s ním měl zkušenosti........osobně mi kombinace plyn (ohřev vody bez možnosti el.sítě) a 220V (tam kde je možnost připojení) přijde dobrá.....
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj.Měl jsem ho v předešlém karavanu.Má 9 litrů,troufám si říci že rychlejší ohřev vody,jednoduchá montáž,cena super,jezdili jsme ve třech a koupat jsme se mohli hned po sobě - stíhal dohřívat.Tento typ je modernizace staršího Carveru který používali Angláni.Za mě - max.spokojenost.
Hasky
M
mara1113Člen
Přidáno před 9 let
...super,díky za odpověd...
1
1111111111Člen
Přidáno před 9 let
jen pro zajímavost, objednal jsem si ho v pondělí také do vestavby a dnes má přijít.Slyšel sem na něj taky prozatím jenom samou chválu, tak snad to bude dobrý.
M
mara1113Člen
Přidáno před 9 let
.... kdyby sis pak vzpoměl,mohl by si sem pak dát nějaký info....právě ho hodlám v blízké době taky objednat,děláme zástavbu,jsme úplně na začátku a kromě ledničky a nádrží na vodu tam ještě není nic...tak vybíráme a právě ten Henry se mi zdál jako ideální řešení.....
1
1111111111Člen
Přidáno před 9 let
dnes mi přišel..............první dojem? asi lehká montáž, dosti odolný a šíleně velký!!!!Snad bude super
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

1111111111 napsal:

dnes mi přišel..............první dojem? asi lehká montáž, dosti odolný a šíleně velký!!!!Snad bude super


Montáž fakt jednoduchá.Je dlouhý ale "hubený".Truma kratší,ale hodně moc "baculatá".Troufám si říci že prostor zaberou stejný.
Hasky
M
mara1113Člen
Přidáno před 9 let
...a ještě amatérský dotaz - co je k tomu ještě potřeba dokoupit ?( bojler jsem v autě nikdy neměl) - tzn,jaký nejlíp čerpadlo (12V)atd., a nejlepší umístění..?(ve stěně,přívod vzduchu,jasný)......ale ještě něco na co je dobrý nezapomenout při plánování vestavby?.......................... + jestli to není tajemství,kde jste ho kupovali-našel jsem zatím jen jednoho tuzemskýho prodejce.............
Upravil mara1113 dne 20.03.2015 16:00, před 9 let
hitzelhitzelNováček
Přidáno před 9 let
Tento typ bojleru mám v karavanu a jsem s ním spokojenost.Rychlé ohřátí vody a vystačí těch 9l pro tři za sebou se koupající.Servis a nd na tento typ bojleru je i v Čr.
M
mara1113Člen
Přidáno před 7 let
...má někdo přehled jak dlouho může být Henry GE zapojen na 230V ?? ...na plyn funguje bezchybně,připojení k síti taky o.k.... ( příklad - týden na jednom místě,zapojení do sítě je o.k.?..ptám se jen pro jistotu,nerad bych něco pos...,i když to má tepelnou pojistku)..předem díky za odpovědi...
1
1111111111Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

mara1113 napsal:

...má někdo přehled jak dlouho může být Henry GE zapojen na 230V ?? ...na plyn funguje bezchybně,připojení k síti taky o.k.... ( příklad - týden na jednom místě,zapojení do sítě je o.k.?..ptám se jen pro jistotu,nerad bych něco pos...,i když to má tepelnou pojistku)..předem díky za odpovědi...


já ho mám už druhý rok a prozatím je úplně super. zapojený na 230V jsem ho měl v kuse asi tak tři dny a nic se nestalo. jenom při mintáži jsem ho musel upravi, když jsem měl původně nízkotlak (baterie a mikrospínač) tak vše OK, dal jsem pak čerpadlo a to mělo vyšší tlat a bojler začal zvenku prokapávat (pojistný ventil) a to docela dost.tak jsem ventil vyndal a trochu jsem natáhl pružinu a vše je v pohodě. za ty peníze je to myslím dobrá volba..........
M
mara1113Člen
Přidáno před 7 let
- díky za odpověd,na 230V jsem ho zatím neměl zapnutý dlouhodobě,šlo mi o to abych ho při několika denním zapnutí nepropálil (nevypálil topnou spirálu zvnitřku) - nikde to výslovně uvedeno není,tak to asi bude fungovat - zatím spokojenost na max. - já to mám osazeno 1,4bar membránovým Shurflo,jen pro vodu na sprchu,tak jak je doporučen tlak pro bojler,takže jsem nikde žádnou závadu nepotkal :-)...... kuchyn je samospád,takže to Junior čerpadlo pro koupelnu bohatě stačí ....
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Bez problému 14 dní v kuse
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
M
mara1113Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

tuareg napsal:

Bez problému 14 dní v kuse


...super,to jsem potřeboval vědět ... díky za odpověd..
AdasAdasČlen
Přidáno před 6 let
dejte mi na něj prosím někdo odkaz. Díky Tom
M
mara1113Člen
Přidáno před 6 let
...myslím,že momentálně v čechách na trhu nejsou v nabídce .... kupoval jsem je někdy minulý rok přes e-shop Svět karavanů a momentálně je nemají v nabídce,ale zkus napsat dotaz přímo jim nebo na anglickém E-Bay se dají sehnat second hand starší Carver Cascade2,ale tam polovina prodejců neposílá do Evropy... ....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hitzel, 1111111111, hasky, mara1113, tuareg, Adas

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,020,750 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23652 sekund | Průměrně za: 0.23652 (0) sekund | Dotazy: 112 | Použitá paměť: 2.05MB/4MB