Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karta ACSI: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karta ACSI

Poslední aktualizace před 6 let
V
VaclavSČlen
Přidáno před 9 let
Vážení přátelé, bude někdo kdo má zkušenost s kartou ACSI tak laskav a napíše mi, zda je možno třeba na těchto stránkách, případně kde jinde, najít přehled kempů ve kterých se tato karta dá využít. Našel jsem několik vykuků, kteří nabízejí knižní seznam za "pouhých" cca 420,- Kč, sice již s jednou kartou. Je mi jasné, že karta něco stát bude, ale než se člověk rozhodne chce to co nejvíce informací.
Tak že předem děkuji a všem přeju parádní karavanistickou sezónu.
VáclavS
V.S.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let
Upravil Deda Lebeda dne 08.03.2015 19:31, před 9 let
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

VaclavS napsal:

Našel jsem několik vykuků, kteří nabízejí knižní seznam za "pouhých" cca 420,- Kč, sice již s jednou kartou.
VáclavS


Vykuků?
Tak tos mě teda pobavil. A nechceš si ten katalog vytisknout doma sám a vystřihnout si i tu kartu?

Co já vím, tak cena je u běžných prodejců za katalog s kartou jednotná.
http://www.bydlik...
http://www.campi-...-acsi-2015
http://www.e-kara...24-24.html
http://www.mujcar...ecka-verze
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Za ty peníze dostaneš dva tištěné katalogy a slevovou kartu. Díky ní dostaneš mimosezonní slevu v několika tisících kempech v celé Evropě, která Ti cenu karty vrátí po jedné nebo dvou nocích. Pokud však do kempů nejezdíš, nebo jezdíš jen do českých kempů, nemá karta pro Tebe význam.
Já jsem letos dostal kartu s katalogem darem a tak část letošní cesty Německem a Francií strávíme v komfortu kempu za cenu stání na stellplatzu.
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj Rudy - funguje aj v niektorých Českých kempoch. Vo Francii úplne stratený a zabudnutý kemp - zľava 10percent bez problémov a to som ju vybral iba náhodou po zložitej dohode o cene.......
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Z
zigi57Člen
Přidáno před 9 let
kartu ACSI používáme několik let nikdy nebyl problem,jenom ti ušetři prachy\
B
belcantoČlen
Přidáno před 9 let
já jsem první katalog kempů s kartou ACSI koupil náhodou v polovině září roku 2012 v Obelinku. Stál tehdy 13,- Euro a již do měsíce se zaplatil. Takže si nemyslím, že ti, kteří prodávají aktuální katalog za 420,- Kč jsou "vykukové", protože cena katalogu se nijak dramaticky nezměnila a já jsem v té ceně neměl poštovné. Ostatně pokud vím, tak na českou adresu se u vydavatele ani nedá objednat. Kupuji si ten katalog s kartou každý rok a zatím jsem určitě neprodělal, navíc přehled o dobrých kempech se na cestách vždycky hodí.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

belcanto napsal:

já jsem první katalog kempů s kartou ACSI koupil náhodou v polovině září roku 2012 v Obelinku. Stál tehdy 13,- Euro a již do měsíce se zaplatil. Takže si nemyslím, že ti, kteří prodávají aktuální katalog za 420,- Kč jsou "vykukové", protože cena katalogu se nijak dramaticky nezměnila a já jsem v té ceně neměl poštovné. Ostatně pokud vím, tak na českou adresu se u vydavatele ani nedá objednat. Kupuji si ten katalog s kartou každý rok a zatím jsem určitě neprodělal, navíc přehled o dobrých kempech se na cestách vždycky hodí.


Pokud si objednáš kartu v Holandsku, tak vč. poštovného stojí 19,70 Éro
Deda Lebeda Připojili následující obrazek:
snmek_obrazovky_2015-03-09_v165319.png
B
belcantoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

belcanto napsal:

já jsem první katalog kempů s kartou ACSI koupil náhodou v polovině září roku 2012 v Obelinku. Stál tehdy 13,- Euro a již do měsíce se zaplatil. Takže si nemyslím, že ti, kteří prodávají aktuální katalog za 420,- Kč jsou "vykukové", protože cena katalogu se nijak dramaticky nezměnila a já jsem v té ceně neměl poštovné. Ostatně pokud vím, tak na českou adresu se u vydavatele ani nedá objednat. Kupuji si ten katalog s kartou každý rok a zatím jsem určitě neprodělal, navíc přehled o dobrých kempech se na cestách vždycky hodí.


Pokud si objednáš kartu v Holandsku, tak vč. poštovného stojí 19,70 Éro


takže to v Čechách při současném kurzu Eura vyjde prakticky nastejno.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

belcanto napsal:

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

belcanto napsal:

já jsem první katalog kempů s kartou ACSI koupil náhodou v polovině září roku 2012 v Obelinku. Stál tehdy 13,- Euro a již do měsíce se zaplatil. Takže si nemyslím, že ti, kteří prodávají aktuální katalog za 420,- Kč jsou "vykukové", protože cena katalogu se nijak dramaticky nezměnila a já jsem v té ceně neměl poštovné. Ostatně pokud vím, tak na českou adresu se u vydavatele ani nedá objednat. Kupuji si ten katalog s kartou každý rok a zatím jsem určitě neprodělal, navíc přehled o dobrých kempech se na cestách vždycky hodí.


Pokud si objednáš kartu v Holandsku, tak vč. poštovného stojí 19,70 Éro


takže to v Čechách při současném kurzu Eura vyjde prakticky nastejno.


Jasně,
http://www.kobras...ping-card/

Automatické sloučení 09.03.2015 20:23:
Vaclave S, na Tvůj dotaz jsme Ti, myslím, poskytli informací dostatek, tak hurá do světa
Upravil Deda Lebeda dne 09.03.2015 20:24, před 9 let
G
GSmanČlen
Přidáno před 9 let
Rezervujete si při použití této karty kempy předem, nebo to není nutné?
Jaké máte zkušenosti? Jel bych asi začátkem června.
Díky
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

GSman napsal:

Rezervujete si při použití této karty kempy předem, nebo to není nutné?
Jaké máte zkušenosti? Jel bych asi začátkem června.
Díky


Ahoj,
to víš, záleží na destinaci, termínu, velikosti kempu. Samozřejmě, pokud víš přesný termín, tak je rezervace lepší, ale na druhou stranu, nikdy se mi (mimo vánoc) nestalo, že bych se "neuchytil"
V
VaclavSČlen
Přidáno před 9 let
Dík za všechny odpovědi, a z části beru zpět i ty vykuky. Až později jsem zjistil, že součástí knihy je i karta. Všeobecně z příspěvků vyplývá, že je to výhodné. Jediný mínus je, že využitelnost karty je pouze mimo hlavní sezónu.
Ještě jednou díky všem.
VaclavS
V.S.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
To všechno vypadá zajímavě, ale jaký je rozdíl mezi touhle kartou a kartou CCI? CCI mám, má pro mne význam i ACSI? Díky.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Zjednodušeně: CCI je karta, která obsahuje odpovědnostní pojistku za škody způsobené při pobytu v kempu třetím osobám nebo majiteli kempu. Řada kempů navíc poskytuje majiteli slevu ve výši 5-15% z části poplatků za pobyt. Obvykle po celou sezónu.
ACSI je slevový program zůčastněných kempů, které mimo sezónu nabízí pobyt pro dvě osoby v obytné nebo karavanu, teplou sprchu a elektřinu za předem stanovenou cenu v rozmezí 12 - 18 EUR/noc. Především u západoevropských kempů lze tak mimo sezónu ušetřit třeba až 50% oproti standardní ceně. Ve východní Evropě tak výhodná není, protože se standardní ceny kempů mimo sezónu pohybují zhruba ve výše uvedeném rozpětí.
Existuje i klubová karta ACSI, která zahrnuje pojištění ale jen pro obyvatele Německa a pár okolních států. Pro Čechy ji nelze objednat.
Upravil Rudy dne 10.03.2015 07:06, před 9 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Jednoduché, srozumitelné. Díky Rudy.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
misanovmisanovČlen
Přidáno před 9 let
Trošku obnovím toto téma. Přemýšlím o nákupu této karty. Zajímalo by mě jak je to s dětmi. U této karty se píše, že jde o auto+karavan+dvě osoby+pes. Budeme také dva dospělí a pes, ale když přidám děti 12 a 8 let, tak to nějak doplácím nebo jak se to dělá? Líbí se nám tento kemp a chtěli bychom tam od 27.6. tak na dva tři dny pobýt: http://www.campin...ia-100624/ kde normální cena by vyšla na cca €42/noc.
Díky moc za rady/zkušenosti!
arty07arty07Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj. děti a další osoby se doplácejí podle aktuálního ceníku. Zdraví Eva
Z
zigi57Člen
Přidáno před 9 let
Není to pravda!! Některé kempy akceptují až dvě děti,musíš hledat v symbolech uvedených nad jednotlivými kempy v katalogu ACSI
L
LipicaniČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

zigi57 napsal:

Není to pravda!! Některé kempy akceptují až dvě děti,musíš hledat v symbolech uvedených nad jednotlivými kempy v katalogu ACSI


Máš pravdu, ale třeba v Itálii jich moc není...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,531 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28386 sekund | Průměrně za: 0.28386 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.3MB/4MB