Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karta ACSI: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karta ACSI

Poslední aktualizace před 6 let
misanovmisanovČlen
Přidáno před 9 let
Chlapi, díky, napsal jsem radši přímo do toho kempu, tak uvidíme co mi odpoví.
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, poradite? koupil jsem si katalog nasel v nem kartu ta má číslo, zaregistroval jsem se na stránkách, potvrdil registraci, ale nikde jsem při ní nezadával číslo karty. Jak jej do rgistrace dostanu? v profilu mě to stále píše že nemám žádnou kartu.
Bez zadaný karty v profilu mě nejde aplikace do telefonu, a stále mě to hází na jejich obchod at si jí koupím, myslel jsem že je už v ceně.
Obecně mě jde hlavně o to jak spárovat svojí kartu se svojí registrací.
Díky
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Obávám se, že mísíš několik rozdílných produktů dohromady. V rámci programu ACSI můžeš pořídit následující produkty nebo jejich kombinace:
1. Camping Card ACSI - kupuje se jako papírový katalog s vloženou papírovou kartou, na kterou po jejím vyplnění nacionály majitele obdržíš v participujících kempech slevu, respektive zaplatíš předem inzerovanou cenu v rozmezí 12 - 18Eur. Seznam těchto kempů a dobu po kterou je sleva nabízena najdeš v přiloženém katalogu. Nic neregistruješ.
2. ACSI app - je v podstatě pouze náhrada papírového katalogu (bez slevové karty) s off-line aplikací vyhledávající participující kempy pro smartphone a tablety. Registruješ aplikaci kvůli stahování aktualizovaných dat.
3. ACSI Club ID - obdoba CCI, KeyCard Europe... Součástí je pojištění odpovědnosti a další služby. Tento program je však omezen na určité země resp. státní příslušnost, ČR mezi nimi není. V programu se registruješ.
Kompletní informace nalezneš zde: http://www.acsi.eu/en/home/l2-n144/
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 9 let
Díky za vysvětlení, je mě to jasné kde jsem dělal chybu. Pojištění odpovědnosti mě ani nevadí. Je však škoda že v rámci papírového katalogu nefunguje i aplikace pro telefon.

Ještě jeden dotaz, kdybych si koupil aplikaci, je součastí taky třeba elektronická kartička kterou bych se prokazoval v kempu přes telefon a chtěl slevu mimo sezonu. Nevíte to to někdo? Papírový katalog pak nemusel kupovat, ušetřil bych lesy :)
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,

asi by to bylo super a Ty bys ušetřil ty lesy... ale na recepcích chtějí ACSI kartu a často si jí nechají i s doklady až do zaplacení...

Naše vlastní víceletá zkušenost praví, že ten katalog je stejně dost k ničemu - důležitá je z něj jen ta karta - , protože k vyhledání vhodného kempu je podle mých zkušeností stejně nezbytné si předem přečíst reakce/hodnocení u uvažovaného kempu a to je pouze na internetu http://www.euroca.../#...jinak to nemusí být ono....dočteš se třeba, že ACSI jsou umísťování někde vzadu, kde je trvalý hluk z dálnice nebo čističky, staré divné sociálky, nebo malé parcely s obtížným najížděním apod...
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 9 let
aha, no vida co jsem netušil a píšeš je fakt zajímavé. Na druhou stranu to má svojí logiku, zvýšíme prestiž kempu tím že to bereme, ale nedáme to na parcely u vody :)

No uvidím na letos jsem si jí pořídil kvůli OASE PRAHA a nakonec o víkendu pojedeme do kempu BUCEK. Ta OSA bude asi na podzim, přípaně FRYMBURK, ale tam jsme chtěli bydlet zase v modřínu. Do zahraničí se dostanu jen v léte kde jí stejně nikde neberou.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
misanovmisanovČlen
Přidáno před 9 let
Možná hloupý dotaz, ale pochopil jsem správně, že ACSI karta platí jen pro rok 2015 (leden až prosinec)? Tedy ne od zakoupení celý rok (třeba od června do června příštího)?
Dva plus dva a pes
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

misanov napsal:

Možná hloupý dotaz, ale pochopil jsem správně, že ACSI karta platí jen pro rok 2015 (leden až prosinec)? Tedy ne od zakoupení celý rok (třeba od června do června příštího)?


Je to tak - kalendářní rok vyznačený na kartě.
B
belcantoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Valteracci napsal:

aha, no vida co jsem netušil a píšeš je fakt zajímavé. Na druhou stranu to má svojí logiku, zvýšíme prestiž kempu tím že to bereme, ale nedáme to na parcely u vody :)

No uvidím na letos jsem si jí pořídil kvůli OASE PRAHA a nakonec o víkendu pojedeme do kempu BUCEK. Ta OSA bude asi na podzim, přípaně FRYMBURK, ale tam jsme chtěli bydlet zase v modřínu. Do zahraničí se dostanu jen v léte kde jí stejně nikde neberou.


je logické, že pro někoho, kdo se vypraví do neznáma pouze o hlavní letní dovolené, kdy v podstatě naprostá většina slevových systémů nefunguje, protože kempy mají klientů dostatek, se asi taková karta ani katalog kempů zase až tak moc nevyplatí. Ten systém je nastavený tak, aby se udržela vytíženost kempů v době mimo hlavní sezónu, protože v té době putuje po Evropě řada karavanistů, kteří právě třeba v hlavní sezóně cestovat buď nemohou anebo prostě nechtějí. Pro ty je tento systém určitě naopak velmi výhodný. Tištěný katalog pochopitelně nemůže obsahovat veškeré recenze návštěvníků, to by asi byl problém s velikostí i váhou, ale na druhou stranu dává kompletní informaci o tom, jak je který kemp vybavený a kde vůbec je. A to se vyplatí i v plné sezóně, když například zjistíš až na místě, že tvůj vybraný kemp je plně obsazený a nemáš třeba možnost hned na internetu hledat další podobný nebo blízký.
misanovmisanovČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

misanov napsal:

Chlapi, díky, napsal jsem radši přímo do toho kempu, tak uvidíme co mi odpoví.


Aktuální info z kempu, do 5.7. lze ACSI a to za €18 vč. dvou dospělých atd. a za děti tedy doplatit €5 (tedy celkem €10), i tak je to velmi hezká cena €28/noc, když už tam pojedeme od 1.7., tož jsem kartu objednal ;-)
Dva plus dva a pes
LolakLolakČlen
Přidáno před 8 let
Informace o použití karty ACSI tady:
http://jaknakaravan.wz.cz/
je to tam přesně popsaný.

Aktuální seznam kempů, kde kartu akceptují, včetně období je tady:
http://www.campin...

Jinak úspora mimo sezonu je hodně velká - já měl naposledy kemp za 36 € / den s kartou za 18€ / den.
V
vitaraČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, po čase otevřu starší vlákno. Využíváme kartu ACSI již nějaký čas, ale jezdíme se ženou ve dvou tak jsem to nikdy neřešil. V září s námi chce jet syn s přítelkyní do It +Fr. Tak by mě zajímalo zda se nechá doplatit k sazbě za dvě další osoby. Pokud má někdo zkušenost z praxe. Děkuji
Upravil vitara dne 28.08.2016 21:24, před 8 let
F
fifa32Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, prosím, může někdo zkušený upřesnit:

- dá se ACSI karta použít v kempu místo dokladů, podobně jako CCI karta (z příspěvků výše mám dojem, že nikoliv, to lze pouze u klubové ACSI karty, která se v ČR neprodává?)

- je v katalogu stellplatzů (ne u kempů, jde mi o stellplatzy, v kempech samozřejmě takové rozlišení nedává většinou smysl), kde se dá stát s karavanem a kde s obytkou, podobně jako v Bordatlasu?
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fifa32 napsal:

Ahoj, prosím, může někdo zkušený upřesnit:

- dá se ACSI karta použít v kempu místo dokladů, podobně jako CCI karta (z příspěvků výše mám dojem, že nikoliv, to lze pouze u klubové ACSI karty, která se v ČR neprodává?)

- je v katalogu stellplatzů (ne u kempů, jde mi o stellplatzy, v kempech samozřejmě takové rozlišení nedává většinou smysl), kde se dá stát s karavanem a kde s obytkou, podobně jako v Bordatlasu?


Ahoj, někdy to vezmou i jako doklad. Korsika , Řecko - loni červen, září- jen jsem to ručně vypsal a stačilo to. CCI ani k tomu nechtěli . A na ACSI ty slevy fungují velmi dobře, takže koupě atlasu kempů se rozhodně vyplatí. Jen je třeba vědět, že někde nejsou na slevu ty nejlepší místa. Ale platili jsem za 2 dosp 2 děti a OA 20-21 € , což je dobrý. Petr
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
O
opavaciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

vitara napsal:

Ahoj, po čase otevřu starší vlákno. Využíváme kartu ACSI již nějaký čas, ale jezdíme se ženou ve dvou tak jsem to nikdy neřešil. V září s námi chce jet syn s přítelkyní do It +Fr. Tak by mě zajímalo zda se nechá doplatit k sazbě za dvě další osoby. Pokud má někdo zkušenost z praxe. Děkuji


Jen doplatíte další 2 osoby.
Elnagh Nobelart A900g
LenkaCLenkaCNováček
Přidáno před 6 let
Ahojte,
připojuji se prosím k dotazu, jestli někdo má i katalog Stellplatzů (prodáván společně s ACSI kartou, avšak za vyšší cenu) - zda je v něm rozlišeno, jestli na daném místě může stát i karavan nebo jestli je jen pro obytky? Díky.
Ford C-Max a Bürstner Premio 435 TS
Pavel (36), Lenka (36), Eliška (5), Ondra (3), Jitka (1)
O
opavaciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

LenkaC napsal:

Ahojte,
připojuji se prosím k dotazu, jestli někdo má i katalog Stellplatzů (prodáván společně s ACSI kartou, avšak za vyšší cenu) - zda je v něm rozlišeno, jestli na daném místě může stát i karavan nebo jestli je jen pro obytky? Díky.


Není to rozlišeno, jen je uváděn počet parkovacích míst a max. délka (kromě dalších informací).
Elnagh Nobelart A900g
bambulabambulaČlen
Přidáno před 6 let
jednoduchý přehled základních karet i s odkazy:

http://vitavalka....-karty.php

http://www.obytny...ove-karty/
Katka a Vlasta
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,577,456 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21782 sekund | Průměrně za: 0.21782 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.24MB/4MB