Partner Caravan24

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Únor 2018 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
TOPlist
Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 21

· Členové on-line: 2
RIVA, wena

· Registrovaní členové: 11,004
· Nejnovější člen: PetraSvobodova

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

zajoch
20.02.2018 12:05
ahoj, mate nekdo zkusenosti s poloajtomatickym satelitem? tim co ho pry snadno naladite zevnitr pres dalkove ovladani...

fun
13.02.2018 10:20

lubos129
05.02.2018 12:11
Děkuji za gratulaci.

Feromont
04.02.2018 11:06
Vše nejlepší pro Luboše lubos129 k narozeninám a hodně šťastných kilomet- rů v nadcházející první sezóně přejí rodiče mavam Narozky

joko
26.01.2018 21:48
Vážení kolegové, chci všechny upozornit na podvodné inzeráty, nabízející za výhodnou cenu obytky! Např. https://www.autom.
..c-c1244992
, nebo https://www.a

Zdenek a Irena Lbc
23.01.2018 19:44
Zdenek z Liberce moc děkuje za přání! mavam

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Stání s lyžováním
 Vytisknout diskuzi
Ski amade - aktuální info
Ahoj. Na P6 jsme stáli od čtvrtka do neděle. Vše bez problémů.
Pro uložení lyží a bot jsme vyzkoušeli skidepot v hlavní budově u toalet. Ráno byly boty suché a vyhřáté. Jsou tam skříňky pro 2 nebo 5 párů.
Jinak vše je jak píše Chosé.

Pavel
Elddis Tornado GTX + Citroen C5 Tourer

Upravit
Ahoj, máte někdo souřadnice P6?
Pokud se tam koupí permice, máte odkaz na mapku, co se dá vše na ni na lyžích projet?

Upravit
kutil1 napsal:

Ahoj, máte někdo souřadnice P6?
Pokud se tam koupí permice, máte odkaz na mapku, co se dá vše na ni na lyžích projet?

Vše najdeš zde, a to v češtině https://www.hause...ling.at/cs

Upravit
Tak aspoň pro nás nové něco písněte :-)
Honza 58 Jedu Kytara, Hanka 48 Presso jezib, Ondra 6 Lyže

Upravit
Ahoj všem. Včera jsem se vrátil z Hauser Kaiblingu.
Vše je stejné jako loni P6 v pohodě. Jen jsme v noci nevyjeli nahoru bylo nasněžíno. Ráno v 7hod nás vzbudila obsluha parkovište, že je uklizeno a posypáno ať si přejedem.
Čágo Pavel

Upravit
Zdar.
Potvrzuji. Stojim na P6 - Hauser Kaibling. Znaceno uz od mekace. Je tu tma a klid. Vcera jsem prijel cca v pul devaty vecer, od te doby tu stojim. Prijizdi a odjizdi obytnaky, pres noc jich tu cca dvacet stoji (mozna 15). Na sjezdovku je to asi metr :-) .
Skol!

Upravit
Reiteralm - Camping hotelu Brunner, oblast Schladming. (najděte si na webu detaily). Já ověřeno z praxe - služby si nastavíte sami joo Přípojka na elektriku, WC, sprchy nebo bez ničeho. Jste hned u sjezdovky a v pohodě Lyže

Bacha, dvě místa - první u hotelu, kde jsou místa rozebraná několik let předem (opakované pobyty). Druhé kousek dál (najdete), kde se to točí, závora je pořád nahoře, když přijedete navečer a “nadivoko” zkuste štěstí Smile

Ski depozit za 2EUR s vyhříváním na 2 páry lyžáků a lyží. Super, ráno máte vše vysušené a nevyhne vám vaše vestavba hura

Automatické sloučení 01.01.2018 10:19:
[quote]MaPik napsal:

Reiteralm - Camping hotelu Brunner, oblast Schladming. (najděte si na webu detaily).

http://en.hotel-r....at/_5.htm
Upravil/a MaPik dne 01.01.2018 10:19
Jedu

Upravit
Ahoj, máte někdo aktuální zkušenost z ledna 2018 - stání s obytkou blízko sjezdovky Ski amade? Stačí bez elektřiny, jen možnost nocování, konkrétní tip?

Upravit
kutil1 napsal:

Ahoj, máte někdo aktuální zkušenost z ledna 2018 - stání s obytkou blízko sjezdovky Ski amade? Stačí bez elektřiny, jen možnost nocování, konkrétní tip?

Hauser Kaibling parkoviště P6 pořád platí. První víkend v únoru zde bylo asi 20 aut.
ujezdaci přiloženo následujícíobrázek:
hauser_p6.jpg

Aleš+Olga

Upravit
Nemáte někdo zkušenost se stáním ve středisku weisssee? - parkoivště přímo u lanovky.
Děkuji

Upravit
ujezdaci napsal:

kutil1 napsal:

Hauser Kaibling parkoviště P6 pořád platí. První víkend v únoru zde bylo asi 20 aut.

Bohužel nejsem nositelem dobrých zpráv
Dnes jsme byli "všechny obytky" pracovníky parkoviště v Hauser Kabilinku vykázány z P6. Když jsem se ptal na důvod, zda li je to kvůli chystanému koncertu který tam za týden bude či něčemu jinému. Bylo mi sděleno něco velmi škokujícího. Prý někdo vyprázdnil WC nádrž do sněhu za rozvodnou skříň a proto již šéf tohoto areálu pod kterého spadá i parkoviště rozhodl s okamžitou platností dále netolerovat noční stání obytných vozů na tomto parkovišti a to jak tuto, tak i další sezony ! Pokud se tedy dotyčný neslituje na přesrok, můžeme si tuto destinaci vyškrtnout díky nějakému debilovi, (slabé slovo) ze seznamu míst kde se dá prenocovat u sjezdovky Sad

Upravit
Cry Tak to je moc špatná zpráva, jezdíme tam moc rádi. Nikdy jsem tam neviděl nikoho nic vylévat a vypouštět, vždy jsem si myslel, že v Rakousku si tohle nikdo nedovolí, je to šok. Spousta slušných lidí, kteří mají rádi lyžování, přišlo o další ověřené místo na bezproblémové parkování u sjezdovky.
Bohužel i u nás na horách jsem se letos v zimě přesvědčil o tom, že některým lidem OA do ruky nepatří. Častou praxí je nechávání prokapávání odpadních nádrží pod auto, aby jim nezamrzla výpusť Sad

Upravit
Ahoj.
Tak to není dobrá zpráva. Zrovna jsme se tam chystali na lyžovačku za 14 dní.
Takové prase chytit za ruku a teh hajzlík mu vylít do obytky.
Pavel

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.39 sekund
159,166,286 návštěv