Mediální partner

Partner Caravan24

Kalendář

<< Leden 2018 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
TOPlist

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 25

· Členové on-line: 2
Nytrak, petak

· Registrovaní členové: 10,880
· Nejnovější člen: Terez

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Pepi
15.01.2018 11:27
deda lebeda vše nej..hlavně zdravíčko mavam

mb
14.01.2018 18:26
Míro, všechno NEJ ! Pivo, už mi doháníš, ale neboj, za rok budeš dospělej ! haha a tím pádem v klubu Presso

Maxici
12.01.2018 05:29
Děkuji Stenly. I ostatním co mně přáli v sz.Libor.

Stenly6
11.01.2018 07:06
Zdravím Maxíci pořádně to oslavte a na brzkou shledanou. Standa a Jana

mihal
10.01.2018 06:40
Zdenko 123 tak to znamena ze letos se svím??

Zdenka123
09.01.2018 11:32
Zdravím všechny karavanisty! Kempování s karavanem je pro mojí rodinu už doslova závislost, vždy jsme si však karavan půjčovali. Tím se dostávám k tomu, proč jsem se přidala až teď Smile Letos nám to s m

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Karavan » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Stání s lyžováním
 Vytisknout diskuzi
Ski amade - aktuální info
Ahoj. Na P6 jsme stáli od čtvrtka do neděle. Vše bez problémů.
Pro uložení lyží a bot jsme vyzkoušeli skidepot v hlavní budově u toalet. Ráno byly boty suché a vyhřáté. Jsou tam skříňky pro 2 nebo 5 párů.
Jinak vše je jak píše Chosé.

Pavel
Elddis Tornado GTX + Citroen C5 Tourer

Upravit
Ahoj, máte někdo souřadnice P6?
Pokud se tam koupí permice, máte odkaz na mapku, co se dá vše na ni na lyžích projet?

Upravit
kutil1 napsal:

Ahoj, máte někdo souřadnice P6?
Pokud se tam koupí permice, máte odkaz na mapku, co se dá vše na ni na lyžích projet?

Vše najdeš zde, a to v češtině https://www.hause...ling.at/cs

Upravit
Tak aspoň pro nás nové něco písněte :-)
Honza 58 Jedu Kytara, Hanka 48 Presso jezib, Ondra 6 Lyže

Upravit
Ahoj všem. Včera jsem se vrátil z Hauser Kaiblingu.
Vše je stejné jako loni P6 v pohodě. Jen jsme v noci nevyjeli nahoru bylo nasněžíno. Ráno v 7hod nás vzbudila obsluha parkovište, že je uklizeno a posypáno ať si přejedem.
Čágo Pavel
Elddis Tornado GTX + Citroen C5 Tourer

Upravit
Zdar.
Potvrzuji. Stojim na P6 - Hauser Kaibling. Znaceno uz od mekace. Je tu tma a klid. Vcera jsem prijel cca v pul devaty vecer, od te doby tu stojim. Prijizdi a odjizdi obytnaky, pres noc jich tu cca dvacet stoji (mozna 15). Na sjezdovku je to asi metr :-) .
Skol!

Upravit
Reiteralm - Camping hotelu Brunner, oblast Schladming. (najděte si na webu detaily). Já ověřeno z praxe - služby si nastavíte sami joo Přípojka na elektriku, WC, sprchy nebo bez ničeho. Jste hned u sjezdovky a v pohodě Lyže

Bacha, dvě místa - první u hotelu, kde jsou místa rozebraná několik let předem (opakované pobyty). Druhé kousek dál (najdete), kde se to točí, závora je pořád nahoře, když přijedete navečer a “nadivoko” zkuste štěstí Smile

Ski depozit za 2EUR s vyhříváním na 2 páry lyžáků a lyží. Super, ráno máte vše vysušené a nevyhne vám vaše vestavba hura

Automatické sloučení 01.01.2018 10:19:
[quote]MaPik napsal:

Reiteralm - Camping hotelu Brunner, oblast Schladming. (najděte si na webu detaily).

http://en.hotel-r....at/_5.htm
Upravil/a MaPik dne 01.01.2018 10:19
Jedu

Upravit
Ahoj, máte někdo aktuální zkušenost z ledna 2018 - stání s obytkou blízko sjezdovky Ski amade? Stačí bez elektřiny, jen možnost nocování, konkrétní tip?

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.27 sekund
155,772,393 návštěv