Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 navigace pro karavany: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

navigace pro karavany

Poslední aktualizace před 5 let
N
NoelNováček
Přidáno před 6 let
Kai atvyksime į atostogas, taip pat turėtume rūpintis tinkamu mūsų namo ar buto saugumu. Kai tai atsitiko, aš atvykau į Turkiją dvi savaites, aš grįžau atgal ir atradau, kad mane apiplėšė. Dabar turiu tokią paranoją, kad užsisakiau raktą saugiai, tai duoda žmonėms saugumo jausmą, todėl tikrai to rekomenduoju. Aš užsisakiau čia https://www.saffo...d-seasures
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Noel napsal:

Kai atvyksime į atostogas, taip pat turėtume rūpintis tinkamu mūsų namo ar buto saugumu. Kai tai atsitiko, aš atvykau į Turkiją dvi savaites, aš grįžau atgal ir atradau, kad mane apiplėšė. Dabar turiu tokią paranoją, kad užsisakiau raktą saugiai, tai duoda žmonėms saugumo jausmą, todėl tikrai to rekomenduoju. Aš užsisakiau čia https://www.saffo...d-seasures

Tož nekecej .....
B
bob7373Člen
Přidáno před 6 let
Jedno zařízení na všechno je super, taky jsem byl toho názoru, ale jen do chvíle, než mi zkolaboval tlf (top model i cenou) a já neměl najednou nic. Co bych v ten moment dal za další krám na palubě. Takže kamera do zpětného zrcátka s navigací a mobil - minimálně. Pan Murphy má pravdu - pokud se něco může polámat, tak se to poláme.. Navíc multifunkční věci stojí většinou za zdrávas královno, umí všechno, ale nic pořádně. Ale je to posle vkusu každého....
S
stargazerNováček
Přidáno před 5 let
Dobrý den, pořídil jsem obytňák nad 3,5 tuny a s údivem zjišťuju, že neexistuje (alespoň nemohu nic nalézt) aplikace, nebo navigace, která by se uměla vyhnout placeným silnicím pro nákladní auta. Navigace určené přímo pro náklaďáky sice umožňují nastavit parametry vozidla, ale zpoplatněným úsekům se nevyhnou. Poradíte?
VasuVasuČlen
Přidáno před 5 let
Umí, to spoustu navigací, jen hledat ! Moje navigace Garmin Camper, to vše umí !
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
S
stargazerNováček
Přidáno před 5 let
Můžeš mi prosím poslat odkaz, kde je zmíněno, že to garmin umí? Pokud vím, umí to jen dálnice a placené silnice pro osobáky. Pro náklaďáky to umí pracovat s rozměry a váhou. Ale možná jen špatně hledám... A ty máš dle popisu auto do 3,5 tuny...
Upravil stargazer dne 27.03.2019 15:23, před 5 let
VasuVasuČlen
Přidáno před 5 let
Mám obytné auto M1 do 3,5T, a mám Garmin Camper a to mně po nastavení nepošle na placené úseky. Kolega si koupi Garmin dezl, to je navigace, pro náklaďáky a tá uměla neposílat na placené úseky naklaďáky. Ale, musíš si to prostudovat, jestli, je to pravda. Přešel také na Garmin Camper.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
tomokingtomokingČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Vasu napsal:

Mám obytné auto M1 do 3,5T, a mám Garmin Camper a to mně po nastavení nepošle na placené úseky. Kolega si koupi Garmin dezl, to je navigace, pro náklaďáky a tá uměla neposílat na placené úseky naklaďáky. Ale, musíš si to prostudovat, jestli, je to pravda. Přešel také na Garmin Camper.


resite 2 ruzne veci ....... na Garmin Camper se da nastavit (asi na vsech navi se to da) vyhnout se placenym usekum ..... ale auta nad 3,5 tuny maji placene useky i tam kde tvoje auto do 3,5 tuny jede pez poplatku ....
Chausson 630 (Ford 170Hp) Welcome 2017
S
stargazerNováček
Přidáno před 5 let
Bohužel, třeba Maďarsko nyní zpoplatnilo veškeré silnice 1. třídy pro obytné vozy nad 3,5 t. Od příštího roku v ČR přibyde pár set km. Kdyby alespoň existovala jedna společná krabička...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,538 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16082 sekund | Průměrně za: 0.16082 (0) sekund | Dotazy: 84 | Použitá paměť: 1.88MB/4MB