Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bükfürdő 2015: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bükfürdő 2015

Poslední aktualizace před 9 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím. Chystáme se koncem února poprvé do Buku. Tak sedím nad mapou, koukám na to, a nějak se v tom nevyznám. Že je volný vstup z kempu do lázní, to jsem si přečetl, ale jak je to daleko? Jsem rozmazlený z Hegyko, kde bych i v tomhle počasí klidně šel z auta do lázní v županu a trepkách, protože jsou to 2 minuty chůze. A podle mapy si nějak nejsem jistý, jestli je to v Buku taky tak. Tak prosím zkušenější o radu. Popř. jestli tam zrovna někdo jste tak jak to tam teď vypadá s obsazeností a tak. Díky.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
H
HansČlen
Přidáno před 9 let
Z kempu to máš k brance lázní od5m-200m,podle toho,kde máš plac,který si sám vybereš. S místem si hlavu nedělej,vždy najdeš.Tohle platí pro Fhermal kemp,je tam ještě kemp Romantik a Eva,ale z těch se musí do lázní docházet.
Daniel La StradaDaniel La StradaČlen
Přidáno před 9 let
V Buku to hlavně příšerně smrdí :-) Hala s velkým bazénem a dvěma bočními vpravo... to je fakt síla. Syrný zápach je zaručeně největší ze všech lázní, které v Maďarsku mají! Obzvlášť ten malý vpravo, nejteplejší v jakém jsem kdy byl, jakmile se do něj člověk ponoří, začne lapat po dechu. Moc lidí v něm dlouho nevydrží :-) Jinak super a od parkoviště je to skutečně jen kousek, když se neparkuje na opačném konci parkoviště. Většinou ale jezdíme všichni navečer, nepletu - li se, takže si bez problémů vybereš.

Tady je odkaz na fotku https://www.dropbox.com/s/4zgi8lgkbq4...e.jpg?dl=0. Budova lázní je propojená s hotelem, kerý je vpravo. Z lázní kousek i vyčuhuje za těmi stromy, které jsou na konci parkoviště. Vchod je ale o něco víc vlevo, tak 100 - 150 metrů.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 9 let
[quote]Daniel La Strada napsal:

V Buku to hlavně příšerně smrdí :-)



Samozřejmě,sirovodík je potvora a je prostě součástí lázní.....:D
Mě to moc nevadilo,bylo to tam super.
Naposledy ale o velikonocích kemp úplně plný,parkovali jsme venku zadarmo a bylo nám fajn.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
Daniel La StradaDaniel La StradaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat


Samozřejmě,sirovodík je potvora a je prostě součástí lázní.....:D


Já vím, že to tam smrdět má, to je v pořádku, jen to překonalo všechno, co jsem do té doby zažil. Obzvlášť ten malý nejteplejší bazének, to byl fakt nářez neskutečný! :-)
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Díky všem. Se smradem si snad poradíme, on v Hegyko ten nejteplejší je taky dost síla... :)
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Díky všem. Se smradem si snad poradíme, on v Hegyko ten nejteplejší je taky dost síla... :)



Chodil tam takový strejda s lahvemi vína a kolem..a bylo více než slušné...A ani drahé nebylo....
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
pachtapachtaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Zdravím. Chystáme se koncem února poprvé do Buku. Tak sedím nad mapou, koukám na to, a nějak se v tom nevyznám. Že je volný vstup z kempu do lázní, to jsem si přečetl, ale jak je to daleko? Jsem rozmazlený z Hegyko, kde bych i v tomhle počasí klidně šel z auta do lázní v županu a trepkách, protože jsou to 2 minuty chůze. A podle mapy si nějak nejsem jistý, jestli je to v Buku taky tak. Tak prosím zkušenější o radu. Popř. jestli tam zrovna někdo jste tak jak to tam teď vypadá s obsazeností a tak. Díky.


Tady to nejsou 2min. ale 3minuty chůze budeme tam od 18.2-22.2 chodíme i za mrazu v županu ve vnitř jsou šatny můžeš se převléci a věci si zamknout.
Hanka a Pavel
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Využiji tohoto dříve založeného vlákna k upozornění, že lázně i kemp v Bukfurdo budou v době
14. - 18. prosince 2015 uzavřeny
Zdroj informace: http://bukfurdo.hu/cz/termalni_lecebn...kemp/uvod/
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ScooterMarty, Hans, Daniel La Strada, PPPmyto, pachta, Rudy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,675,588 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11595 sekund | Průměrně za: 0.11595 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.93MB/2MB