Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rakousko emise: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rakousko emise

Poslední aktualizace před 7 let
S
Standa1Člen
Přidáno před 7 let
Ještě k předešlému příspěvku, byl někdo kontrolován s vestavbou v kat. M1. Jak to probíhalo, když v malém techničáku je jen " Vozidlo vzláštního určení". Kontrolujou to v databázi?
jesterkajesterkaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj ,tak jsem absolvoval přestavbu nakladniho auta z N1 na M1 zvlastniho urceni- obytne u pana Kahouna. Vše proběhlo hladce, pán ochotný a zapsáno také bez problémů do TP . Takze Emise dal resit nemusim.
Jesterka Rada :)
HonhaHonhaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, pořád v tom mám chaos. Mám transita z 95roku, ve velkém techničáku mám napsáno osobní automobil, kategorie M1, obytný. Na dovolenou jedem přes rakousko, slovinsko do itálie. Platí pro mě nějaké emisní zákazy a mám řešit emisní plakety?:x
Ford transit Reimo rv1995 2.5D
Honza, Verča, Anička, Štěpánek a Bublinka:i
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Honha napsal:

Ahoj, pořád v tom mám chaos. Mám transita z 95roku, ve velkém techničáku mám napsáno osobní automobil, kategorie M1, obytný. Na dovolenou jedem přes rakousko, slovinsko do itálie. Platí pro mě nějaké emisní zákazy a mám řešit emisní plakety?:x


Jsem na tom stejně, nic jsem neřešil. Etiketu jsou povinný mít auta kategorie N1.
Nás se to zatím naštěstí netýká. Asi nás nechají přirozeně dožít.
Pěknou dovolenou. :_
Martin
Facebook- Martin Havelka
HonhaHonhaČlen
Přidáno před 7 let
Tak to si mi udělal radost že to řešit nemusím. Kamarád mě strašil že mě nepustí přes alpy kuli emisím.
Doufám že bude transit dožívat ještě dlouho. Je čerstvě po stk a technik se hrozně divil že nemůže najít žádnou závadu, tak tam napsal aspoň nějakou korozi.:D
Ford transit Reimo rv1995 2.5D
Honza, Verča, Anička, Štěpánek a Bublinka:i
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,074 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11545 sekund | Průměrně za: 0.11545 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB