Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 stání v Hochficht nebo Sternstein...: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

stání v Hochficht nebo Sternstein...

Poslední aktualizace před 6 let
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
Přemýšlím o cestě na Lipno a pak prošmejdit za hranicemi. Rakousko.....kdo ví jak je to ze stáním i přes noc na Hochficht nebo Starnstein....oboje je kousek z Lipna...snad se to takto píše....byl tam někdo???? Bylo by to o prázdninách poslední týden v únoru co mají děti prázdniny.... Děkuji Jirka
...hlavně že se máme....!c
P
paragČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

jirka dagmar napsal:

Přemýšlím o cestě na Lipno a pak prošmejdit za hranicemi. Rakousko.....kdo ví jak je to ze stáním i přes noc na Hochficht nebo Starnstein....oboje je kousek z Lipna...snad se to takto píše....byl tam někdo???? Bylo by to o prázdninách poslední týden v únoru co mají děti prázdniny.... Děkuji Jirka


Sternstein stání loni u lanovky bez problémů,sjezdovka mě však nenadchla.Hochficht na hlavním parkovišti jsme stáli vpravo pod sedačkovou lanovkou.Mě se však víc libí parkoviště nad Schwarzenbergem,kde jme letos stáli vlevo od lanovky. Na obou park.jsou přes den otevřené wc.Přes noc napadlo asi 5cm a traktorista chtěl
kvůli uklidu,abychom popojeli.Vždy to chce přijet tak kolem páté večer,nebo brzy ráno abys chytil dobrý flek.
Ahoj Jarda
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
A to parkoviště je kde???? Myslím co se ti líbí....a stojí se jak daleko od lanovky???
...hlavně že se máme....!c
P
paragČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

jirka dagmar napsal:

A to parkoviště je kde???? Myslím co se ti líbí....a stojí se jak daleko od lanovky???


Najdi si vesnici Schwarzenberg am Bohmerwald,když do ní přijedeš,tak jsou tam ukazatele Bergbahn.Stojí se
asi 20-30 m od lanovky.
Čágo Jarda
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
Moc děkuji....předpokládám že tam co si napsal tak to je někde nahoře u vleku....
...hlavně že se máme....!c
P
paragČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

jirka dagmar napsal:

Moc děkuji....předpokládám že tam co si napsal tak to je někde nahoře u vleku....


Podívej se na google mapu (satelitní),tam je vidět to parkoviště.Je to ta klikatina vedle jezera.Do středu areálu je to přes hřeben viz skimapa.
Ahoj Jarda
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
jo jo už jsem to našel....moc děkuji. Pojedu tam a okoukneme to tam.....Děkuji Jirka
...hlavně že se máme....!c
andrejslavkovandrejslavkovČlen
Přidáno před 9 let
Pěkné parkování je i přímo v areálu Hochficht. když přijedeš až na konec stoupání a před Tebou se otevře hlavní parkoviště, tak se dáš do leva a tam je vyhrazený prostor pro obytky. Vždy jich tam pár je a parkování pěkné. Hlavnímu parkovišti se vyhni, je tam tlačenice a obsluha Tě stejně pošla na vyhrazené.
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, na levo jsem koukal stála dvě auta a ještě je to šikmo v kopci, žádná rovinka. My stály na rovince dál od budovy a zadkem do stráně, abych nečuměl moc dopředu. Pak i dodávka je pomalu delší než já. Stál jsem tam tři noci a měli jen kecy, kdyžvedle mě tam stál popředu a ještě daleko od kraje. Přišel česky mluvící borec, řekl, že takto ne a má se postavit podélně. Přeparkoval podélně a byl klid. Nikdo jej nevyháněl, jak píšeš, na jiné parkoviště. Stáli jsme tam 4 obytky a nikoho by nenapadlo stát ve svahu vlevo, protože jak jsem koukal, ani to tam stojící obytky to klínama nespravili. To je pak na prd kvůli lednici, odtoku odpadní vody z dřezu, sprchy atd.
Vyplatí se slušně se chovat, nevyčuhovat a je po problému. A když tam 3 dny polyžuješ s celou rodinou, tak jsou jistě rádi za utržený peníz. :)
Bombíci
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
Tak takto bych si to nějak představoval......vždy je lepší být při zemi než machrovat.....Už se tam těšíme pojedeme poslední týden v únoru co mají děti prázdniny.... Děkuji za každé info. Jirka
...hlavně že se máme....!c
S
spinoČlen
Přidáno před 9 let
Kousek za hranicemi v Německu najdeš také Mitterdorf www.mitterdorf.cz, malé rodinné středisko se 3 sjezdovkami typu Herlíkovice/Bubákov. Oproti Lipnu minimum lidí, velmi zajímavý ceník (např. celodenní rodinné 2 dospělí + neomezený počet dětí za 56 EUR, půldenní totéž za 32 EUR http://www.mitterdorf.cz/cenik/). 1 dvousedačková lanovka a 2 kotvy (které jezdí "do zatáčky"). Několik pojízdných koberců pro děti, všechny zastřešené, nejdelší má odhadem 200 m. Ohřívárny, kde si můžeš v teple odpočinout. Čaj pro děti zadarmo. Řada běžkařských tratí, sáňkářská dráha apod. Všude nápisy i v češtině, v některých částech i CZ mobilní signál. Několik poloprázdných parkovišť, zákaz stání obytek jsem nikde neregistroval.
spino Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
Také jsme na to koukali a chceme tam na jeden dem přibrzdit a zajezdit si tam....moc děkuji za info.....Jirka
...hlavně že se máme....!c
YettiYettiČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

spino napsal:

Kousek za hranicemi v Německu najdeš také Mitterdorf www.mitterdorf.cz, malé rodinné středisko se 3 sjezdovkami typu Herlíkovice/Bubákov. Oproti Lipnu minimum lidí, velmi zajímavý ceník (např. celodenní rodinné 2 dospělí + neomezený počet dětí za 56 EUR, půldenní totéž za 32 EUR http://www.mitterdorf.cz/cenik/). 1 dvousedačková lanovka a 2 kotvy (které jezdí "do zatáčky"). Několik pojízdných koberců pro děti, všechny zastřešené, nejdelší má odhadem 200 m. Ohřívárny, kde si můžeš v teple odpočinout. Čaj pro děti zadarmo. Řada běžkařských tratí, sáňkářská dráha apod. Všude nápisy i v češtině, v některých částech i CZ mobilní signál. Několik poloprázdných parkovišť, zákaz stání obytek jsem nikde neregistroval.


Byl jsem v Mitterndorfu s kamarádem před 14 dny a bez problémů ..... krásné a rovné místo hned u vleku 48°52'55.940"N 13°38'45.579"E .... http://marik73.ra...009404.jpg
Yetti
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
Děkuji za info a souřadnice.....dle fotek co jsem koukal tak se tam dá připojit na el. přípojku?????
...hlavně že se máme....!c
S
spinoČlen
Přidáno před 9 let
Klasické stání s el. přípojkami jsem tam neviděl. Ty na Yettiho fotkách jsou ze STPL Waldkirchen.
P
paragČlen
Přidáno před 9 let
Aboj,jedete někdo na Hochficht?Má být pěkně a tak zítra odp.vyrážíme na parkoviště Schvarzenberg.
Ahoj Ivana a Jarda
YettiYettiČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

jirka dagmar napsal:

Děkuji za info a souřadnice.....dle fotek co jsem koukal tak se tam dá připojit na el. přípojku?????


V Mitterndorfu jsem neviděl přípojku na elektriku nikde. Viděl jsem obytku i dole na centrálním parkovišti, ale ani tam jsem si nevšiml přípojky.
Ty další fotky jsou opravdu až z Waldkirchenu :_
Yetti
P
paragČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj Yetty,v Mittendorfu parkujete u dětského areálu?
Nemáš souřadnice parkoviště?
Diky Jarda
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
v pátek jedeme, v sobotu Hochficht a v neděli Mitterndorf. Parkujeme u dětského hřiště, je tam rovina, bez el.
Jirka
tel 605296510
YettiYettiČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

parag napsal:

Ahoj Yetty,v Mittendorfu parkujete u dětského areálu?
Nemáš souřadnice parkoviště?
Diky Jarda


Ahoj,
jsou to ty souřadnice, co jsem psal .... jen si to vyhledej v mapy.cz .... na googlu to odkazuje někam jinam??? Jinak se jedná o stání přímo u dětského areálu. Je to ten plácek nad autobusovou točnou, na úrovni kasy.

Užijte si to, já mám děcka nemocný, jinak jsem měl v plánu jet tam taky.

Ahoooooj :_
Yetti
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jirka dagmar, parag, andrejslavkov, Bombici, spino, Yetti, Dasa a Jirka, Romish, Kuba86, Vladas60, jednatel

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,040,759 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20136 sekund | Průměrně za: 0.20136 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB