Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 naftove topeni PLANAR 2D: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

naftove topeni PLANAR 2D

Poslední aktualizace před 5 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
to 4kW topení při startu se žhavením bralo jen 8A (v tom není proud do podávacího čerpadla, ale ten ji minimální) a po tom co chytlo tak ventilátor okolo 2A.

Hlučnost při startu je větší - zvuk jak když startuje trysk. letadlo :) ale po chvíli to skoro nebylo slyšet
a to jsem neměl žádný tlumič na sání či výfuku.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let
Ma nekdo, nebo lepe receno existuje vubec podrobny instalacni manual k temto topenim pro slozitejsi rozvody pro pripad instalace jako hlavniho topeni ?
Pouziti jako zalozni - doplnkove topeni nemam na mysli, ale jasne uvedene limity kdy se zacne prehrivat, v jake nadmorske vysce klekne (pokud klekne) atd ....

Diky.
4.114683,118.628756
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

sipadan napsal:

Ma nekdo, nebo lepe receno existuje vubec podrobny instalacni manual k temto topenim pro slozitejsi rozvody pro pripad instalace jako hlavniho topeni ?
Pouziti jako zalozni - doplnkove topeni nemam na mysli, ale jasne uvedene limity kdy se zacne prehrivat, v jake nadmorske vysce klekne (pokud klekne) atd ....

Diky.


Zkus kontaktovat přímo výrobce http://www.autote...als/sh/319
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
CibiCibiČlen
Přidáno před 9 let
má tedy svůj ventilátor (předpokládám, že ano) ? Jako doplňkové topení bych to možná využil, než pořád shánět lahve s propanem v zimě.
VW LT 35 maxi
misusmisusČlen
Přidáno před 9 let
Tak už to topí v autě,pod deklem je to hodně tichý.
Auto je izolovaný (kde to šlo) a při 0st venku na nejnižší výkon (800w) uvnitř 21st.
Montáž je spis pro sikovne kutily,nebo odbornika.
Ještě přidám foto
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

sipadan napsal:

Ma nekdo, nebo lepe receno existuje vubec podrobny instalacni manual k temto topenim pro slozitejsi rozvody pro pripad instalace jako hlavniho topeni ?
Pouziti jako zalozni - doplnkove topeni nemam na mysli, ale jasne uvedene limity kdy se zacne prehrivat, v jake nadmorske vysce klekne (pokud klekne) atd ....

Diky.


Zkus kontaktovat přímo výrobce http://www.autote...als/sh/319


Zapomnel jsem napsat ....

Ptal jsem se na problemy s nadmorskou vyskou a do 2 000 m pry v pohode (to je lepsi nez Eber a Webasto bez opatreni).
Nad 2 km problemy samozrejme jsou, ale az pry po delsi dobe v radu nekolika dni.
Pokud je to pravda, tak smekam.
Nizke odpojovaci napeti.
Zda se to byt nesmrtelny nastroj ruskeho imperia ....

@ Misus: poradne ho vyzkousej !!!! A hlavne pak dej vedet. Diky
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 05.02.2015 15:19, před 9 let
coupicicoupiciČlen
Přidáno před 9 let
Nadmořskou výšku vyzkoušenou nemám,ale máme ho v sedmapul metrove alkovně a vytopí to uplně perfektně i když mrzne.Máme teda 4 kw,ale je fakt nezmar.Plynový z rosfukem ani nepoužíváme.Za mě doporučuju :_
obytka s alkovnou, jirka42 gábina37,david8 kuba 5 roků
L
lekiČlen
Přidáno před 9 let
Pokud by se objednávalo přímo u výrobce /snad by ho poslali/ tak vyjde na 5600 kolik clo,Dph,nevím ??
misusmisusČlen
Přidáno před 9 let
Najeto cca 30 hodin bez chyby

Automatické sloučení 17.02.2015 19:56:
fotky nak nejdou
Upravil misus dne 17.02.2015 20:56, před 9 let
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 9 let
44ku mám 2 roky, dal jsem si ho do dvojité podlahy. mám to ve velké vestavbě a jedu na nejnižší výkon. výdech do dvojité podlahy ze které jsem větrací mřížky. zkoušeno i v minus -12°C. spokojenost. mám to jako hlavní topení.
baterie 180 mi vydrží týden a stále není prázdná. jede na ni ještě televize 2 hodiny denně. a led osvětlení. na střeše to dokrmuje solár, ale v zimě jen velice slabě.
jsem spokojen. asi moc nežere. montáž doma. na hadičku přes T kus. u Mastera se blbě dává jehla do nádrže.
Karel Ulman. Servis karavanů, obytných aut a vestaveb
https://www.faceb....karavanu/
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Karlos_Brno napsal:

44ku mám 2 roky, dal jsem si ho do dvojité podlahy. mám to ve velké vestavbě a jedu na nejnižší výkon. výdech do dvojité podlahy ze které jsem větrací mřížky. zkoušeno i v minus -12°C. spokojenost. mám to jako hlavní topení.
baterie 180 mi vydrží týden a stále není prázdná. jede na ni ještě televize 2 hodiny denně. a led osvětlení. na střeše to dokrmuje solár, ale v zimě jen velice slabě.
jsem spokojen. asi moc nežere. montáž doma. na hadičku přes T kus. u Mastera se blbě dává jehla do nádrže.

Ahoj, mám to asi podobně, dal jsem planar do dvojité podlahy a rozvod mi tvoří přepážky a výztuhy v dvojité podlaze, jediné místo, kam to potáhnu flexi hadicí bude do prostoru letiště. Ještě jsem ho nepřipojil. Jedinou neznámou je pro mě teplota na výstupu a reakce dřeva na tuto teplotu (dle prodejce může být na výstupu až 100°C). Řešil si tuto problematiku? A ještě bych měl dotaz jestli používáš toto topení pro ohřev vody v boileru? Předem dík a zdraví Pirát.
misusmisusČlen
Přidáno před 7 let
planar 2D zatím bez problemu,muzu doporucit do mensich dodavek nebo osobaku.
M
Miro 319Člen
Přidáno před 7 let
A koľko môže stáť montáž do menšej dodávky?
Miro 319
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
To samé jako do velké. Jen se více musí hrbit :-)
Platil jsem 3500,- Takže cena od 3000,-Kč.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
F
fifa32Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

jirka dagmar napsal:

ono se to dá regulovat na nějakou teplotu předpokládám čidlem......


u toho našeho topení (44D) byla digit. krabička a v té se buď reguloval výkon, nebo teplota, ale při reg. teploty když by to mělo vypnout to přestalo hřát, ale ventilátor se nevypnul a foukal studený vzduch, tak jsme regulovali jen výkon a to bylo nutné přepínat ručně.

:_


Je to vlastnost jenom Planaru, nebo všech naftových topení, případně, dá se to obejít použitím jiného regulátoru? Uvažuji o montáži 4 kW do dodávky, 2 kW by mi sice stačily, ale jak už tady několikrát zaznělo, cenový rozdíl je minimální a s ohledem na případnou využitelnost v jiném/dalším autě, bych radši 4kW. Ten běžící ventilátor na studený vzduch by mně ale asi vadil, jde to nějak obejít-pro mě ideální stav topí, běží ventilátor, netopí, ventilátor stojí :-).
AutoelektroHoracekAutoelektroHoracekNováček
Přidáno před 5 let
Ahoj, prodavame a montujeme uz dlouho horkovzduch znacky Planar a bez problemu, je lepsi koupit topeni s mensim vykonem a jed na plno, protoze se nebude zasirat horak. Muzeme vam to namontovat v Hradci Kralove. Podivejte se na www.AutoelektroHo... (y)
misusmisusČlen
Přidáno před 5 let
Kdyby nekdo chtel dalku dosah cca 150m

https://www.autot...adani.html
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,107,660 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21492 sekund | Průměrně za: 0.21492 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.24MB/4MB