Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 naftove topeni PLANAR 2D: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

naftove topeni PLANAR 2D

Poslední aktualizace před 5 let
misusmisusČlen
Přidáno před 9 let
info o vyrobku PLANAR 2D
dnes jsem zapojil a nastartoval horkovzdusne topeni planar 2d max vykon 2kw
topeni slape perfektne,hlucnost az na vyfuk stejna jako eberspacher (navic tlumic vyfuku)
vse funguje jak ma,vyrobek je robustni,vyborne zpracovany,ovladani digi pusobi mnohem lacineji naz eber.
ale funguje skvele,navic moznost volby ovladat 9 stupnu vykonu.
tot info pro zajemce o koupi,doporucuji neni se ceho bat.
cena 14 500,- s dph vcetne montazni sady
Upravil misus dne 27.01.2015 19:27, před 9 let
misus Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
Tak to je dobře.....už vím že se to tady řešilo a psalo..... Do čeho si to montoval???? A kdo ti to montoval??? Dík za info. Jirka
...hlavně že se máme....!c
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
tady kolem ruského bufíka už byla diskuze: http://www.carava...rowstart=0

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
misusmisusČlen
Přidáno před 9 let
dnes to bezelo cca 5 hodin v dilne ve sveraku,probehla zkouska a vypaleni at to po montazi nesmrdi v aute a pujde to do citroena jumper home made obytky,pac alkovna sla z domu po tom co jsem zustal sam s psikem.
az to bude vrnet v aute,pridam dalsi info.
misus Připojili následující obrazek:
100_4341_1.jpg Obrázek nebyl nalezen 100_4369.jpg Obrázek nebyl nalezen
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
Jo jo to chápu a asi to je dobé takto vypálit.... Já bych to chtěl do ob. auta alkovna Knaus....jako doplněk k plynovému...
...hlavně že se máme....!c
misusmisusČlen
Přidáno před 9 let
tam bych volil 44D vykon 4kw stejny system,trochu vetsi a jen o 1000,-kc vyssi cena !
nejaky info najdes v odkazu od Zdenek a Alena
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
jo jo to určitě to silnější!!!!! A vím jen má rozhodnost do auta nechat vrtat a někoho kdo to udělá dobře. A také jsem čekal až mě skončí záruka.....
...hlavně že se máme....!c
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
já bych jako doplňkové topení dnes volil právě jen ty 2 KW.
My jsme měli v alkovně 7,3m to 4 kW s výdechem vepředu pod stůl u kabiny a po zapnutí tam bylo rychle vedro a muselo se to regulovat/vypínat.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
ono se to dá regulovat na nějakou teplotu předpokládám čidlem......
...hlavně že se máme....!c
misusmisusČlen
Přidáno před 9 let
planar 2D min vykon 800w - max 2kw

planar 44D min vykon 1000w - max 4kw

tech 200w mi uz neprijde takovy rozdil pri minimalnim vykonu,ale na max je to jasny a navic ve velkem aute je lepsi mit vykonovou rezervu,at to porad nefrci na max
a ja osobne bych to napojil do rozfuku,at se vytapi cele auto a muzes topit jen na naftu.
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

jirka dagmar napsal:

jo jo to určitě to silnější!!!!! A vím jen má rozhodnost do auta nechat vrtat a někoho kdo to udělá dobře. A také jsem čekal až mě skončí záruka.....


Ahoj,montoval jsem do našeho Hymera planar 4kw před rokem a je pravda že běží pořád na skoro nejmenší výkon,ale nebyla pořádná zima.Jinak topení jsem kupoval v Plzni dostal jsem slevu a 4kw stálo 13700kč .Pokud budeš chtít najdu adresu jo a dělají i servis
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

jirka dagmar napsal:

ono se to dá regulovat na nějakou teplotu předpokládám čidlem......


u toho našeho topení (44D) byla digit. krabička a v té se buď reguloval výkon, nebo teplota, ale při reg. teploty když by to mělo vypnout to přestalo hřát, ale ventilátor se nevypnul a foukal studený vzduch, tak jsme regulovali jen výkon a to bylo nutné přepínat ručně.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let
Také zajímavá informace.... Moc děkuji všem za rady.....Mám to v plánu také jen najít čas a někoho solidního..... ale moc děkuji. Budu muset to někomu prolézt v autě a udělat si jasno kam ho dát....a hlavně kdo!!!
...hlavně že se máme....!c
G
GSmanČlen
Přidáno před 9 let
... a taky k tomu mají originál GSM modul a aplikaci pro Android :-D
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 9 let
Já mám ebra 2 kw a naprosto to stačí.v zimě nejezdím a ani nemám izolovanou podlahu ale když jsem tam spal v - 3 st,tak to topení jelo na čtvrtinu a bylo v autě příjemných 23 stupňů. a to mám jednoduchý okna.Dokonce mám i sání zvenku. 4 Kw bych nechtěl a hlavně ani nevyužil.
Martin
Facebook- Martin Havelka
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Pro Jirku,provozuji již víc jak 10 let naf. topení Breeze již přemontované z první obytky do druhé a jede spolehlivě jen párkrát zklamalo ale za to mohla ztuhlá nafta.. Oceňuji spínací hodiny,kdy si nastavím zapnutí topení na 5 hodin ráno a vstáváme do tepla aniž bych musel přestavovat pb topení.Mám 2kW a stačí.Dělají i 4kW koukni na jejich stránky.Jen pro větší přehled při výběru.Čau
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 9 let
Může někdo napsat spotřebu proudu.Jak dlouho by to jelo na autobaterii např. 55Ah?Dejme tomu na 50% výkonu.
misusmisusČlen
Přidáno před 9 let
Min 9w
Max 29w

www.autoterm.cz/cs/ pro informaci
sroubeksroubekČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, jak je hlučný?
Dá se to v % porovnat s plynovým topením S2200.
Petr
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 9 let
Zdar, osobní zkušenost s provozem nemám (zatím koupeno, namontováno svépomocí !) ale nevyzkoušeno) z hlediska odběru jsem při získávání informací zaslechl, že to co je udáváno, tedy max 30W není odběr při startu, kdy je napájeno zapalování. Nebo se pletu? Hovořilo se až o odběru 20A a někdo popisoval situaci, že může dojít k poklesu napětí na a hlídač napětí topení odstaví. Má někdo tuto zkušenost? Zdar, Pirát.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,058 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19332 sekund | Průměrně za: 0.19332 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.2MB/2MB