Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 manual mover: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

manual mover

Poslední aktualizace před 6 let
firemanfiremanČlen
Přidáno před 9 let
prosím vás nemáte náhodou s týmto skúsenost? mam 1300kg karavan a el.mover je este pre mna dost drahy. potrebujem cuvat do dvora kde sa s autom nevykrutim, tak karavan traja tlacime a je to len tak tak. Dakujem za vase postrehy a rady

http://www.prelov...mover.html
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Absolutně k ničemu. Na asfaltu karavan potáhneš i rukou, na trávě to bude podkluzovat a karavanem s tím nehneš. Ušetři 120 liber.
firemanfiremanČlen
Přidáno před 9 let
Ďakujem
ZbynekZbynekČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím,
mám stejný názor jako Rudy. Mám taky karavan 1300kg, ve třech se to tlačit dá. Podle mě bude na trávě určitě prokluzovat...
Myslím, že to nebude fungovat.
Mnoho podobných "kompromisů" je nakonec k ničemu.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
možná hloupá připomínka, ale pokud jde jen o dopravu do dvora, nebylo by jednodušší tam někde nainstalovat elektrický nebo ruční naviják a karavan si prostě přitáhnout? Stačili by na to dva, jeden u navijáku a druhý by usměrňoval karavan.
Zdraví
Luboš a Dáša
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 9 let
já dneS zakoupil toto,tak budu bádat.Má to i dálkový ovladač:
http://aukro.cz/a...77616.html

Automatické sloučení 11.04.2015 22:21:
Tak jsem konečně zkonstruoval vlastní "samohyb".Základ tvoří naviják z odkazu výše.Nyní mám karavan(800 kg) zaparkovaný na štěrkové cestě,tam se s tím opravdu nechytám.Ve štěrku to vyhrabe dolík a z něj už nevyjedu.Další pokus byl s naloženým vozíkem na trávě.Odhadem cca 500kg,tam zase problém z lehkou ojí.Po zatížení oje další osobou už to maká jak má.Ná hon mám na oboje kola bez diferencilálu,tak je zatáčení složitější.

Automatické sloučení 11.04.2015 22:33:
.

Automatické sloučení 11.04.2015 22:36:
.

Automatické sloučení 11.04.2015 22:41:
.

Automatické sloučení 11.04.2015 22:42:
.
Upravil bleriot11 dne 11.04.2015 22:42, před 9 let
bleriot11 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen sam_7318.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
honza 10honza 10Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj koupil jsem v OBI navijak na 500kg , zabetonoval truku 6/4 do země pridelal navijak a je spokojenost. Honza
Honza+Ladena+Kia
Upravil honza 10 dne 12.04.2015 15:50, před 9 let
honza 10 Připojili následující obrazek:
002_43.jpg 004_32.jpg
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 9 let
Honza 10: pro přímej náhon ideální - bohužel ne do zatáčky (3x) a do kopce
Blériot 11: Kamile tahali jsme navijákem čtyřkolkou (Can Am 800) a dopadlo to tak, že kolka hrabala na všechny 4 a nebo jsem přitáhnul totálně zabržděnou 450kg kolku ke karavanu jako prd.
Takže u mě selhalo ouplně fšecko a taháme to dál pokorně dodáfkou Pežoutem 2,8 HDI nebo růčo když je sucho. A to máme zahradu úplně rovnou. Stejně je po zimě rozrytá 20cm hluboko, protože ty velký auta (i karavany) se nerozjedou v zimě ani na rovině a na rozmoklý louce si sednou vlastní vahou 10cm hluboko. A to taháme i 3 karavany denně (kdo u nás byl ví).
Zn. Klasickej KVALITNÍ A DOBŘE NADIMENZOVANEJ mover je neporazitelnej.
Bohužel.
Všechno ostatní je větší či menší truchlohra. Odzkoušeno včetně pojezdovýho vozíčku (na hovno, jinak to nejde říct).
Jezdí po suchý zámkovce a po rovině s karavanem vokolo 1000kg. Běda jak se dostane na nezpevněnej povrch. Tam je finíto. Zfleku.
Upravil Karel Prokop dne 12.04.2015 19:52, před 9 let
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 9 let
Já doufám,že k mému účelu to postačí.Když né,tak mám alespon baterku na kolečkách.:D
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Co ta "sranda" stála?
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
liborlipaliborlipaČlen
Přidáno před 9 let
Souhlas s Karlem Prokopem. Mě už se stalo, že jsem v kempu na mokré trávě vypřahnul, 2 kluci mě vytlačili na štěrk a moverem jsem si karavanem vyjel za autem.
J&K&L (dcera & manželka & já)
Beyerland Vitesse 380.2 & Citroen Xsara Picasso 1,6HDI
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

tuareg napsal:

Co ta "sranda" stála?

Nemám to spočítaný,tak to odhadnu:materiál na rám se zbytků,kolečka 500,naviják asi 1500,materiál na příruby kol 500 a baterka za láhev.Tak asi 2500,- + práce a díly z vyřazenýho bicyklu.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
A a tak to ještě ujde:^
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 9 let
Tak přátelé už mi to funguje!Dnes jsem krásně bez námahy zatlačil karavan na zahradu.Před barákem na ulici po rovném asfaltu(15m),potom zatáčka 90st. bránou na pozemek po zámkovce 20m(stoupání 5cm na metr-nic strmýho,ale sám to nevytlačím),potom 15metrů po trávě(+/- rovina)Mám z toho děsnou radost.
To zatáčení(diferenciál)jsem vyřešil takovým spartanským působem,ale fachá to!Snad je to pochopitelné z fotky.Stejný je to i na druhým kolu.Ten imbusový šroub se opře o tu pásovinu a je to v záběru,když zatáčím,tak tomu imbusu "uteču",pak ten imbus zase dojede tu pásovinu,opře se o ní a zase zabírá.

Automatické sloučení 18.06.2018 23:16:
Ahoj lidi,v dohledné době se mi změní parkování karavanu a už můj "bastl" nebudu potřebovat.Kdyby měl někdo zájem výrobek odkoupit,tak písněte SZ.Jinak to časem nafotím a dám zde na burzu.Cena 1600,-
Upravil bleriot11 dne 18.06.2018 23:16, před 6 let
bleriot11 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: fireman, Rudy, Zbynek, Lubos a Dasa, bleriot11, honza 10, Karel Prokop, tuareg, liborlipa

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,842,216 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17746 sekund | Průměrně za: 0.17746 (0) sekund | Dotazy: 114 | Použitá paměť: 2.09MB/2MB