Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Anglický karavan- kdo má?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Anglický karavan- kdo má?

Poslední aktualizace před 5 let

Anketa: Angličan

    Mám a jsem spokojen [45/51]88 %
    Měl jsem a už nechci [6/51]12 %
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
No paráda, máme Swift Chalenger Sport 586/2013 a jsme nadmíru spokoneni.
Tak at si to uzijete.....
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let
Tak jsme koupily Abbey Aventura 315, je perfektně vybavený, včetne el. pojezdu, teď jen dodělat vnitřní nádrž na pitnou vodu a otestovat v praxi, takže 28.9. maďarské termály.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kucmais napsal:

Tak jsme koupily Abbey Aventura 315, je perfektně vybavený, včetne el. pojezdu, teď jen dodělat vnitřní nádrž na pitnou vodu a otestovat v praxi, takže 28.9. maďarské termály.


Tak ať vám slouží ke spokojenosti.

Automatické sloučení 04.09.2017 09:06:

Citovat

Valteracci napsal:

No paráda, máme Swift Chalenger Sport 586/2013 a jsme nadmíru spokoneni.
Tak at si to uzijete.....


Díky,užijeme určitě.Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem cestování.Jen jsem se musel zasmát,že výrobce montuje ve standartu jen 40W panel.To je snad jediná výtka.Ale to napravím,to již není tak velká investice.

Automatické sloučení 18.09.2017 21:47:

Citovat

hasky napsal:

Citovat

kucmais napsal:

Tak jsme koupily Abbey Aventura 315, je perfektně vybavený, včetne el. pojezdu, teď jen dodělat vnitřní nádrž na pitnou vodu a otestovat v praxi, takže 28.9. maďarské termály.


Tak ať vám slouží ke spokojenosti.

Automatické sloučení 04.09.2017 09:06:

Citovat

Valteracci napsal:

Tak máme za sebou první,tří denní "zkušební" výjezd.Tentokrát do krmpu,aby jsme vše vyzkoušeli v terénu jak na plyn tak na elektriku.Vše "šlape" dle mých představ a bez problémů.Jen tedy dát větší panel na střechu a více úprav asi nebude potřeba.Jsme spokojeni.

No paráda, máme Swift Chalenger Sport 586/2013 a jsme nadmíru spokoneni.
Tak at si to uzijete.....


Díky,užijeme určitě.Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem cestování.Jen jsem se musel zasmát,že výrobce montuje ve standartu jen 40W panel.To je snad jediná výtka.Ale to napravím,to již není tak velká investice.


Automatické sloučení 18.09.2017 21:49:
Tak máme za sebou první,tří denní "zkušební" výjezd.Tentokrát do kempu,aby jsme vše vyzkoušeli v terénu jak na plyn tak na elektriku.Vše "šlape" dle mých představ a bez problémů.Jen tedy dát větší panel na střechu a více úprav asi nebude potřeba.Jsme spokojeni.

Automatické sloučení 18.09.2017 21:51:
Zkušební výjezd s tímto mladíkem - https://www.youtu...
Hasky
Upravil hasky dne 18.09.2017 20:51, před 7 let
Roman a AjaRoman a AjaNováček
Přidáno před 6 let
Hezky den.
Mel jsem noveho Anglana a ted jsem po mych zkušenostech jsem zas koupil noveho anglana.
Prvni byl nizsi trida swift sprite 4FB 2012
Druhy nejvyssi trida swift elegance 580 2018
Ale i na te 580 delam mraky dodelavek jako napriklad muver. solar 260w . El schody. Odpadni nadrz 110l vyhrivanou topenim alde. Markyzu.pridavnou nadrz na vodu s venkovnim plnenim. Menic. Televize. Cekam na klimatizaci a el nohy od alka up4. Ted uz dokazu po par cestach porovnavat dve odlisne konstrukce... Ahoj anglani:g
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Vítej, hezky se rozrůstáme
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Petr a HanaPetr a HanaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,od loňského podzimu jsme se také přidali do vašich řad.Prvotně to bylo hobby a teď Avondale 525/4,nic jiného než angličana bych už nechťel,no jestli jsou dveře vpravo,nebo vlevo,jak někdo řešil,tak to teda.....Vše od výroby,minimum nutných úprav,za mě:^
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Verze pro kontinent s dveřmi na pravo lze také objednat. Nebo ne ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
krakenkrakenČlen
Přidáno před 6 let
Viděl jsem í s dveřmi v pravo.
P
panaciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj lidičky , také vlastníme angličana .Značka Abbey Freestyle 550 se rok výroby 2005. Koupen v loňském roce na podzim . Letos výjezd do Chorvatska ,párkrát Čechy a naprostá spokojenost.
Předtím karavan Caravelair , na začátek byl dobrý , ale angličan lepší.
Do budoucna až dozraje k výměně , opět angličan.:)

Ahoj Paňáci
haskyhaskyČlen
Přidáno před 5 let
Tak kdo nám tady přibyl?
Hasky
AmbryAmbryČlen
Přidáno před 5 let
Já,
od července 2018 máme Fleetwood Colchester 500EB, r.v. 2001, výbava super, mover, dveře na levé straně jsou asi ještě lepší, než vpravo.

Fun: je tady hodně angličanů, tak by to chtělo vlastní sekci,


případně snad i nějaký sraz.
Ambry Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
MiraRMiraRNováček
Přidáno před 5 let

Citovat

Ambry napsal:

Já,
od července 2018 máme Fleetwood Colchester 500EB, r.v. 2001, výbava super, mover, dveře na levé straně jsou asi ještě lepší, než vpravo.
.


Taky už máme přes rok angličana, Abbey GTS 418. Vybíral jsem ho docela dlouho, vzhledem ke své výšce postavy 197cm, jsem chtěl pokud možno, co nejvyšší karavan, tak jsem jich prošel poměrně dost a dlouho jsem vybíral. Abbey/Swift má vnitří výšku 195cm, což už jakžtakž jde, ale některé karavany, měly jen 190cm a to už je hodně málo. Tuším, že to byl asi Elddis a Lunar.
O karavanech Fleetwood jsem si našel, že mají vnitřní výšku 203cm, např. https://www.fleet...-1999-2005
Chtěl jsem se zeptat, je to opravdu tak? Ten jediný jsem neměl možnost nikde zkusit.
AmbryAmbryČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

MiraR napsal:

Citovat

Ambry napsal:

Já,
od července 2018 máme Fleetwood Colchester 500EB, r.v. 2001, výbava super, mover, dveře na levé straně jsou asi ještě lepší, než vpravo.
.


Taky už máme přes rok angličana, Abbey GTS 418. Vybíral jsem ho docela dlouho, vzhledem ke své výšce postavy 197cm, jsem chtěl pokud možno, co nejvyšší karavan, tak jsem jich prošel poměrně dost a dlouho jsem vybíral. Abbey/Swift má vnitří výšku 195cm, což už jakžtakž jde, ale některé karavany, měly jen 190cm a to už je hodně málo. Tuším, že to byl asi Elddis a Lunar.
O karavanech Fleetwood jsem si našel, že mají vnitřní výšku 203cm, např. https://www.fleet...-1999-2005
Chtěl jsem se zeptat, je to opravdu tak? Ten jediný jsem neměl možnost nikde zkusit.



Musím to změřit a pak písnu.
Pošli mail do SZ
HappyCamperHappyCamperČlen
Přidáno před 5 let
Tak já se taky přidám..... ..máme už popravdě třetí kus....proč anglána je asi jasný.....první jsem koupil Elddis Avante 505..tak trochu na zkoušku zda nás to bude bavit....a začlo a dost..., pak jsme po 2 letech povýšili na Swift Conqueror 540 (2008), no a před 2 měsíci jsem to díky rozrůstající se rodině povýšili na Swift Challenger 636 (2013) ..z něhož jsme zatím nadšeni...díky 2 osám perfektní jízdní vlastnosti, palandy vzadu pro kluky atd......akorát mám trochu strach o manévrování.... no uvidíme :-)

Takže všem "anglánům" držím palce....pokud proběhne ten brexit...už si jich asi moc nepřivezeme.. :-(
haskyhaskyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

HappyCamper napsal:

Tak já se taky přidám..... ..máme už popravdě třetí kus....proč anglána je asi jasný.....první jsem koupil Elddis Avante 505..tak trochu na zkoušku zda nás to bude bavit....a začlo a dost..., pak jsme po 2 letech povýšili na Swift Conqueror 540 (2008), no a před 2 měsíci jsem to díky rozrůstající se rodině povýšili na Swift Challenger 636 (2013) ..z něhož jsme zatím nadšeni...díky 2 osám perfektní jízdní vlastnosti, palandy vzadu pro kluky atd......akorát mám trochu strach o manévrování.... no uvidíme :-)

Takže všem "anglánům" držím palce....pokud proběhne ten brexit...už si jich asi moc nepřivezeme.. :-(


Máme 584 na jedné náprav,rv.2014 a také spokojenost.Ta manévrovatelnost je daň za pohodlí a prostor,s tím se nedá nic dělat.
Hasky
Jarek DominikaJarek DominikaČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, tak máme opět Anglána tentokrát nový Sprite Super Qattro FB.

https://photos.ap...jhXWdrwpQ6
Telefon:608703865
Martin OrelMartin OrelNováček
Přidáno před 5 let
Ahoj,
také mám již tři roky staršího Sterlinga, a musím říci jednoznačně, že tenkrát se doporučení vyplatilo. Původně jsem jel do Burimexu pro Lunar Delta IT, ale toho mi během cesty prodali a já nakonec vybral Elitte, dvouosý krasavec, něco málo přes osm metrů a hlavně vnitřní uspořádání je vynikající.
Pokud jde o sraz, jak se tady píše, tak jistý sraz probíhá na Slovensku, jenže chybí tomu tam ta šťáva a také umístění je nešťastné, poněvadž není kam jít. A tak po druhém srazu již nepojedeme, máme však spoustu kontaktu na majitele anglánu v ČR, je asi otázkou udělat setkání a vyměnit si potřebné informace. Snad tedy na podzim :-))))
Martin Orel Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj. My jsme prodali vestavbu a koupili přes Lukáše Rusa Abbey 517 GTS 2007. Je to čerstvé, zatím od ledna dva výjezdy, ale ten prostor je k nezaplacení. Trochu mě Martin překvapil s tím srazem na Slovensku. Chystali jsem se tam, ale teď tedy váhám...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 5 let
Vážení, ve vypsaném výjezdu anglických karavanů a také příznivců karavaningu najdete další informace ke srazu, který se koná ve dnech 4.7.-7.7.2019 v kempu Rudava Malé Leváre ve Slovenské republice. Další informace k výjezdu budou průběžně doplňovány. Nic se nemění, sraz bude, a je jedno v jakém počtu se sejdeme. Můžeme si navzájem prohlédnou ty naše bydlíky, podělit se o zkušenosti, různá vylepšení, vychytávky ap. Já sám jsem vyměnil anglický karavan Avondale Mayfly za Sterling Europa 530. Mrzí mě ovšem, že jeden ze členů zdejšího fóra uvádí zavádějící informace o minulých srazech a místě konání i když vypadal po prvním srazu velmi spokojeně. Nebudu schválně uvádět důvody které ho k tomu vedou, ale každý ať se podívá na informace o minulých srazích, fotogalerii a udělá si obrázek sám. Nikoho nenutím aby přijel.Přijeďte Ti, kdo máte zájem setkat se s ostatními, podebatovat, posedět.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,046,731 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24120 sekund | Průměrně za: 0.2412 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB