!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 27

· Členové on-line: 3
HAF22, md, Buffy

· Registrovaní členové: 11,676
· Nejnovější člen: arecuk

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

libor1964
16.08.2018 09:39
Vítáno Shock Shock

libor1964
16.08.2018 09:37
Zdravím,potřebuji poradit nějaký slušný kemp v západních Čechách.Máme pejska.Tak ať nemáme problém.Koupání výtáno.Libor

Michal Levice
14.08.2018 17:16
Rýchla pozvánka víkend Oáza kemp Komoča dobrá strava pekná pláž super voda .

Majli
14.08.2018 12:29
@ ZdendaAla : D1 pokud teda máš auto do 7 osob . Kup ji tady: https://ematrica..
..tiutdij.hu

ZdendaAla
13.08.2018 22:19
Ahoj,jel teď někdo obytným autem do 3,5t po maďarské dálnici? Platí známka D1 nebo D2? díky za info

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » OSTATNÍ » Pokec
 Vytisknout diskuzi
Anglický karavan- kdo má?
No paráda, máme Swift Chalenger Sport 586/2013 a jsme nadmíru spokoneni.
Tak at si to uzijete.....
Mondeo combi 2,2 Aut. + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2

Upravit
Tak jsme koupily Abbey Aventura 315, je perfektně vybavený, včetne el. pojezdu, teď jen dodělat vnitřní nádrž na pitnou vodu a otestovat v praxi, takže 28.9. maďarské termály.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315

Upravit
kucmais napsal:

Tak jsme koupily Abbey Aventura 315, je perfektně vybavený, včetne el. pojezdu, teď jen dodělat vnitřní nádrž na pitnou vodu a otestovat v praxi, takže 28.9. maďarské termály.

Tak ať vám slouží ke spokojenosti.

Automatické sloučení 04.09.2017 09:06:
Valteracci napsal:

Díky,užijeme určitě.Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem cestování.Jen jsem se musel zasmát,že výrobce montuje ve standartu jen 40W panel.To je snad jediná výtka.Ale to napravím,to již není tak velká investice.

Automatické sloučení 18.09.2017 21:47:
hasky napsal:

kucmais napsal:

Tak ať vám slouží ke spokojenosti.

Automatické sloučení 04.09.2017 09:06:
Valteracci napsal:

Tak máme za sebou první,tří denní "zkušební" výjezd.Tentokrát do krmpu,aby jsme vše vyzkoušeli v terénu jak na plyn tak na elektriku.Vše "šlape" dle mých představ a bez problémů.Jen tedy dát větší panel na střechu a více úprav asi nebude potřeba.Jsme spokojeni.

Díky,užijeme určitě.Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem cestování.Jen jsem se musel zasmát,že výrobce montuje ve standartu jen 40W panel.To je snad jediná výtka.Ale to napravím,to již není tak velká investice.

Automatické sloučení 18.09.2017 21:49:
Tak máme za sebou první,tří denní "zkušební" výjezd.Tentokrát do kempu,aby jsme vše vyzkoušeli v terénu jak na plyn tak na elektriku.Vše "šlape" dle mých představ a bez problémů.Jen tedy dát větší panel na střechu a více úprav asi nebude potřeba.Jsme spokojeni.

Automatické sloučení 18.09.2017 21:51:
Zkušební výjezd s tímto mladíkem - https://www.youtu...
Upravil/a hasky dne 18.09.2017 21:51
Hasky

Upravit
Hezky den.
Mel jsem noveho Anglana a ted jsem po mych zkušenostech jsem zas koupil noveho anglana.
Prvni byl nizsi trida swift sprite 4FB 2012
Druhy nejvyssi trida swift elegance 580 2018
Ale i na te 580 delam mraky dodelavek jako napriklad muver. solar 260w . El schody. Odpadni nadrz 110l vyhrivanou topenim alde. Markyzu.pridavnou nadrz na vodu s venkovnim plnenim. Menic. Televize. Cekam na klimatizaci a el nohy od alka up4. Ted uz dokazu po par cestach porovnavat dve odlisne konstrukce... Ahoj anglani:g

http://www.autotuzil.cz Upravit 1
Vítej, hezky se rozrůstáme
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2

Upravit
Ahoj,od loňského podzimu jsme se také přidali do vašich řad.Prvotně to bylo hobby a teď Avondale 525/4,nic jiného než angličana bych už nechťel,no jestli jsou dveře vpravo,nebo vlevo,jak někdo řešil,tak to teda.....Vše od výroby,minimum nutných úprav,za mě:^

Upravit
Verze pro kontinent s dveřmi na pravo lze také objednat. Nebo ne ?
Jitka a Pepa, vestavba MLB 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)

Upravit
Viděl jsem í s dveřmi v pravo.
Dethleffs Camper 530FSK

http://www.levnepneu.cz Upravit
Ahoj lidičky , také vlastníme angličana .Značka Abbey Freestyle 550 se rok výroby 2005. Koupen v loňském roce na podzim . Letos výjezd do Chorvatska ,párkrát Čechy a naprostá spokojenost.
Předtím karavan Caravelair , na začátek byl dobrý , ale angličan lepší.
Do budoucna až dozraje k výměně , opět angličan.Smile

Ahoj Paňáci

http://milan.panenka@seznam.cz Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.46 sekund
172,693,455 návštěv