Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Anglický karavan- kdo má?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Anglický karavan- kdo má?

Poslední aktualizace před 5 let

Anketa: Angličan

    Mám a jsem spokojen [45/51]88 %
    Měl jsem a už nechci [6/51]12 %
Pavel77Pavel77Člen
Přidáno před 9 let
Ahojky, mám ELDDIS Shadowline 430 CP a jsem naprosto spokojený. Neměnil bych.
CARAVAN CLUB, z.s., partnerem FCC
v ČR

Pavel77 a Jarka
anglický karavan Elddis Shadowline 430 + Škoda Yeti 2.0 tdi
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let
Co je na tomto špatné? - http://haskykarav.../anglican/
Hasky
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Právě že nic :D
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
KatmarKatmarČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, mám Swift Speedbird 490, r.v. 2001, jsme spokojeni, karavanu nemám co vytknout, v podstatě pouze udržuji to, co jsem koupil. Topení 230V/plyn, to samé bojler, vnitřek nám plně vyhovuje. Podvozek mám AL-KO, dokupoval jsem držák rezervy pod karavan. Mám verzi určenou pro provoz mimo UK, tzn dveře vpravo :D
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4
R
RudynNováček
Přidáno před 9 let
Ahoj, mám také anglický karavan Bailey Pageant včetně pojezdu, soláru, polooaut. tv antény,nádrž na vodu 65l.venkovní přípojka na plyn,venk. zásuvka elek. , tlaková voda z řadu a j. velká spokojenost.
vojta vachvojta vachNováček
Přidáno před 9 let

Citovat

hasky napsal:

Co je na tomto špatné? - http://haskykarav.../anglican/


Vůbec nic,buď v klidu :)
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

vojta vach napsal:

Citovat

hasky napsal:

Co je na tomto špatné? - http://haskykarav.../anglican/


Vůbec nic,buď v klidu :)


Já v klídku jsem.Fakt nejsem žádný začátečník,jezdil jsem už před 40 lety z rodiči a už jsem u toho zůstal.Mám tedy co porovnávat.Je to stále dokola - někomu se líbí a vyhovuje toto,někomu něco jiného - jako ve všem.
Hasky
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Koukám že je nás celkem dost a že někteří zakoupili rovněž v Burimexu.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let
Je to samozřejmě věc každýho, každý karavan i typ má svého kupce a šťastného majitele. Já jsem u angličana v minulosti řešil dveře na druhý straně. Ale to ještě předtím, než jsem do jednoho skutečně vstoupil. A byl konec jakýchkoliv rozpaků, láska na první pohled. Uspořádáním ale zejména výbavou. Dveře na opačné straně se staly pomíjivou otázkou a na základě zkušeností s následnými výjezdy i skutečně zbytečnou obavou. Tady není ve stejný cenový relaci staršího anglána a "tuzemce" moc co srovnávat . Takže příprava na prodej stávajícího a čekačka až se vyskytne ten "pravej". To nastalo vloni. V "zátěžovém" 3-týdenním testu po části Evropy splnil naše naprosto veškeré očekávání a udělali jsme dobře, že jsme se takto rozhodli. Je to srdcovka a tuším, že ještě hodně dlouho bude. Nějaký fotky a úpravy mám v galerce. Letos chystám další nášup úprav..no ale brod je ještě daleko, tak nebudu zatím veřejně stahovat kalhoty. Zdravím všechny "Anglány" :):_
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
slovacekalesslovacekalesČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,mám teprve jednu sezonu a je to můj první karavan Compass 490/4 Connoisseur,úpravy kromě evropské zásuvky(na rychlovarnou konvici)a moveru zatím nic,jinak se vším spokojen :)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Už jsem se Aleši leknul že se k nám nehlásíš!M
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
slovacekalesslovacekalesČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

tuareg napsal:

Už jsem se Aleši leknul že se k nám nehlásíš!M

To bych přece neudělal
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
No jsou i tací:D

Automatické sloučení 23.01.2015 21:26:
Hodně nás je asi z Burimexu, možná by mohli oni vypsat nějaký výjezd.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 23.01.2015 22:26, před 9 let
K
kralik1Člen
Přidáno před 9 let
Tak my máme taky Anglána a jsme sním taky spokojený. Co se týče výbavy není co vytknout, co se týče dveří - no coment!! Akorát začínáme mít problém z prostorem. Máme 2 děti které rostou a potřebovali bychom palandy a fran. postel, nebaví mě to pořád rozkládat a skládat. Ale bohužel nemůžu najít v Anglickém provedení ten správný model co by nám vyhovoval velikostí a rozložením. Novější Angl. karavany už se mnohem zlepšily, tam bychom si vybraly hned, palandy už vypadají bytelně ne jak ve starších modelech, ale cena už je přes 300tis. Líbilo by se mi třeba Hobby 500kmfe, Burstner Ventana , palandy na zádi, sezení uprostřed a velká postel.

Tak že až budeme pořizovat větší karavan a seženeme Anglána v tom rozložení co přesně chceme, tak zase Anglán
Passatek 2.O tdi !y - Iva !u , Michal !^, Anetka:y 8, Dominik 3 !e -
Fiat Ducato
Upravil kralik1 dne 24.01.2015 13:06, před 9 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Nehlasuji,přívěs jsem nikdy neměl ale syn je potenciální zájemce o anglána proto diskuzi sleduji.Mohu zde ať vám to nezaplevelìm položi otázku která se týká anglána?
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Já myslím že určitě, majitelů je tady dost a snad budou znát odpověď:_
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Předesílám že nemám nic proti zdejším reklamám spodnìho prádla a reklamy týkající se karavaningu přímo vítám.Jen by mě zajìmalo jestli reklama na anglány je jen náhoda nebo jestli někdo z diskutujících je s touto firmou "spojený " tím samozřejmně nemyslím že si tam koupil přívěs .Potřeboval bych to vědět pro objektivizaci přízpěvků a zase zdůrazňuji že by mě to nevadilo spìš naopak abych věděl na koho se obrátit.Předpokládám že se mě ozve třeba i na SZ jestli mohu poprosit.

Automatické sloučení 24.01.2015 20:43:
Předesílám že nemám nic proti zdejším reklamám spodnìho prádla a reklamy týkající se karavaningu přímo vítám.Jen by mě zajìmalo jestli reklama na anglány je jen náhoda nebo jestli někdo z diskutujících je s touto firmou "spojený " tím samozřejmně nemyslím že si tam koupil přívěs .Potřeboval bych to vědět pro objektivizaci přízpěvků a zase zdůrazňuji že by mě to nevadilo spìš naopak abych věděl na koho se obrátit.Předpokládám že se mě ozve třeba i na SZ jestli mohu poprosit a hrozně se bojím aby se nerozjela diskuze o reklamách.
Upravil zemanekpetr dne 24.01.2015 21:43, před 9 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
Myslím, že nikdo zde diskutujících nemá s tou firmou na "angličáky" nic společného a píšou jen své zkušenosti, i já jsem ji napsal i když negativní, nevím tedy o co ti jde ??

kdybych chtěl koupit anglikána tak se buď obrátím na BURIMEX, nebo Caravanmana ze zdejšího fóra.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 24.01.2015 22:16, před 9 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
O co mě jde to už jsem napsal a dostal odpověď na SZ která mě uspokojila a dík za ní i tobě za nasměrování.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let
Mohu odpovědět pouze za sebe.Krom toho že občas od nich něco koupím,nic jiného s nimi nemám.
Hasky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,243,135 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24242 sekund | Průměrně za: 0.24242 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB