Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Termalní aquapark Velké Losiny: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Termalní aquapark Velké Losiny

Poslední aktualizace před 8 let
Honza LibHonza LibNováček
Přidáno před 9 let
Že by už konečně něco i u nás? http://olomouc.id...zpravy_stk
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Snad to nezabijí cenou. Taky Stellplatz nebo kemp s volným vstupem by se hodil.
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let
Horší je, že v té vizualizaci nevidím ani parkoviště.:_
http://olomouc.id...M02F02.jpg
cilistovcilistovČlen
Přidáno před 9 let
Tých kúpalísk sa v tomto roku otvorí viac.
Napríklad na Slovensku medzi Bratislavou a Dunajskou Stredou. Súčasťou má byť aj detský zábavný park.
Zatiaľ to vyzerá takto:
cilistov Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
VasuVasuČlen
Přidáno před 9 let
Taky čekám na Velké Losiny. Jezdím sporadicky na Dlouhé Stráně a koukám se na stavbu termálu. Už ve starém termálu Velké Losiny,jsem byl dva krát s obytkou a problém s parkováním. K termálu se nikde nové parkoviště, ani žádný STPL nestaví. Prostor na parkoviště tam je, ale lesopark určitě neustoupí. Příště, jak tam pojedu zkusím projít celou vesnici, zda tam není místo na nějaké víkendové parkování. Pozor na letos od jara uzavřenou cestu Červenohorské sedlo - Dlouhé Stráně.
H
Hunyady1Nováček
Přidáno před 9 let
A co parkoviště u zámku? 50.0241817N, 17.0322353E
VasuVasuČlen
Přidáno před 9 let
Na tom malém parkovišti u zámku jsem pár krát přespal, ale od parkoviště je to do nového termálu 1,5 km Předpokládal jsem, že zaparkuji někde na ulici Komenského cca 100 metrů od termálu a spát pojedu někde jinde ! To malé parkoviště před lázněmi je již dnes permanentně plné a ještě není termál otevřený ! Tam není parkoviště, nebo není kde parkovat, i když přijedu osobním autem !
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 9 let
Ve Velkých Losinách je několik zahradních kempu ale vše je daleko zhruba kolem kilometru majitel lázní nepočítá se žádným prostorem pro karavany ani jiným prostorem pro stanování drží krédo že pokud je někdo v lázních má užívat klid proto zrušily vše co by mohlo rušit lázeňské hosty.V parku byl rybníček kde se chytali pstruzi které si potom každý mohl nechat udělat v občerstvení.Ceny za termaly jsou uvedeny na stránkách http://www.termal... kde jsou i jiné informace neznám ceny v zahraničí protože s karavanem teprve začínáme takže nemůžu posoudit ale vzhledem co zde čtu že jsou kempy přímo u koupališt musí každý zvážit pro a proti.Jinak je zde krasně je možnost různých aktivit jak do hor tak na kola ....Kempu kolem Šumperka moc není nad Šumperkem je mala přehrada Krasné kde je kemp majitel se snaží a stále něco zdokonaluje https://www.faceb...04?fref=ts
BajaBajaČlen
Přidáno před 9 let
Ve Velkých Losinách jsme byli párkrát s dětmi v lázních, tak to tam znám, máme to prochozené. Doporučila bych vám zaparkovat u vlakové stanice, je tam malé parkoviště ( tedy bylo) , jen možná bude rušit hluk. Toto parkoviště je od vstupu do lázní rovně nahoru přes hlavní cestu, pokud pojedete od Šumperku budete mít hotel Praděd po levé straně a na této křižovatce se dáte doprava,kolem pošty.
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 9 let
a pokud tam pojedete, tak nezapomente navstivit v losinach cukrarnu s pralinkama

https://cs-cz.fac...kepralinky
http://www.velkol...alinky.cz/
larolaroNováček
Přidáno před 9 let

Citovat

Baja napsal:

Ve Velkých Losinách jsme byli párkrát s dětmi v lázních, tak to tam znám, máme to prochozené. Doporučila bych vám zaparkovat u vlakové stanice, je tam malé parkoviště ( tedy bylo) , jen možná bude rušit hluk. Toto parkoviště je od vstupu do lázní rovně nahoru přes hlavní cestu, pokud pojedete od Šumperku budete mít hotel Praděd po levé straně a na této křižovatce se dáte doprava,kolem pošty.


Taky jsem tam stál u vlakového nádraží loni těsně než uzavřeli koupaliště pro výstavbu aquaparku. Otázka je jestli město tento plac nějak neoznačí zákazem pro obytky jako ve Velkém Meděru. Je fakt že to není daleko od vchodu a byla poblíž i docela dobrá jídelna...!)
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 9 let
Spíš je problémem samotné otevření aquaparku....ten již měl původně minimálně 1 měsíc sloužit,....ale stávající stav tomu rozhodně neodpovídá....:x
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
Osobně mi připadá i ten ceník nic moc ??!! Když to srovnám s Dunajskou Stredou a nebo s Maďary,tak je to dražší než tam i s kempem. A že tam ani o kempu neuvažují,je velké mínus !:(
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Osobně mi připadá i ten ceník nic moc ??!! Když to srovnám s Dunajskou Stredou a nebo s Maďary,tak je to dražší než tam i s kempem. A že tam ani o kempu neuvažují,je velké mínus !:(


Když to píšeš, tak jsem jen zběžně porovnal třeba Sarvár a máš pravdu kolego. 2+2 s obytkou v Sarváru v kempu bez elektriky (nepotřebuji), psa atd. za 50 EUR a hurá do lázní. Když jen jako rodina bez kempu jako v Losinách 2+2, pak na celý den jen 31 EUR. No a Velké Losiny v přepočtu cca 41 EUR. Tak jsem zvědavej, co to bude za zázrak. Těším se na ta hodnocení, až se tam někdo podíváte. Pokud otevřou. Díky za případné zprávy nám ostatním.
Bombíci
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
Sarvár patří mezi ty nejdražší,ale pro děti eldorádo.Jezdíme dva,tak to beru na tento počet.Dunajská asi 25 E v kempu,Bük asi 30E (CCI karta) atd. a vše včetně kempu a elektřiny.Kdykoliv do auta a zase lázně.Žádný strach,že nás někdo během nepřítomnosti navštíví. Mám obavy,že právě taková oblast jako jsou V. Losiny bude hojně navštěvována různými partami za účelem obohacení.Nezaměstnanost na severu Moravy je velká.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
VasuVasuČlen
Přidáno před 9 let
Tak jsem byl ve Velkých Losinách, kde termál měli otevřít v únoru. Dnes slibují, že to bude o prázdninách, no jak jsem se koukal, tak bych to tipoval na září. To by bylo akorát. Venku neskutečný nepořádek a o parkovišti před termálem ani zdání.
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Tipl bych to na další prů.erovou investici financovanou z fondů EU. :(
VasuVasuČlen
Přidáno před 9 let
Tak několik mých kamarádu provedlo otestování termálu Velké Losiny.
No jak píše Ruda, shrnul bych to do jednoho velkého průseru.
1/ Na stránkách nabízí cca 8 míst k parkování, vlastní parkoviště to nemá a ty nabízené jsou plné. 2/ Při vstupu se snaží dát na cca 3 osoby, rodina kamarádi, jednu skříňku. 3/ Venkovní prostory staveniště, bude to asi příští léto hotové, možná. 4/ Uvnitř malé, hrozná akustika, zima a studená voda, lidé se chodí ohřívat do sprch.
5/ Vstupné na celý den 420 Kč, ale se snaží vám prodat včetně sauny za 540 Kč 6/ Za hodinu vás bolí uši, není se kde schovat před křikem dětí. Na závěr všichni za 3 hodiny utíkají a jsou rádi, že to přežili. Takže pro mně opět Velký Meder za celodenní vstupné 6 E a soukromý kemp za 3 E na den. Přečetl jsem si diskusi na internetu na Velké Losiny, nenechali na nich niť suchou.
O
opavaciČlen
Přidáno před 9 let
Já byl ve Velkých Losinách předminulý týden osobně a mé postřehy:
1/ Aquapark je venku ještě stanoviště, kde pracovalo několik dělníků. Při jejich počtu a pracovním nasazení si nejsem jist ani příští sezónou.
2/ Parkování nyní přímo u Aquaparku není žádné a pochybuji, že někdy volné bude (nějakých 5 stání není parkoviště).
3/ Byli jsme tam v pracovní den, tak byla obsazenost cca 50%, zvýšený hluk jsem nezaznamenal.
4/ Děti si to užili, voda byla nádherně teplá, kromě vody je zaujal i dětský koutek.
5/ Drahé jídlo - např. si vybavuji párek v rohlíku za 33 Kč.
6/ Každý platící člen výpravy dostal čip a tedy mohl mít vlastní skříňku. Šatny jsou společné muži + ženy, mezi skříňkami (mezera) je velmi málo místa a tak dochází k pošťuchování zadkem. Prostě architekta bych tam nechal za plného provozu se celý den v kuse za trest převlékat do/z šatů.
7/ Ceně za vstupné neodpovídají zážitky.
8/ Ve Velkých Losinách parkuji vždy u nádraží - pošty. Zde je pokaždé dostatek místa. Při příjezdu zde stála obytka, při odjezdu navíc ještě karavan.
Můj osobní závěr: ten tříhodinový vstup se dá, když bude ještě i venkovní prostor, tak možná s dětmi i celý den. Výhodou je blízkost turistiky, tedy beru Velké Losiny jen jako doplněk a ne náhradu termálů.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Rudy napsal:

Tipl bych to na další prů.erovou investici financovanou z fondů EU. :(


Naše Chrastava je takovej typickej :) průserovej případ,....ale dá se tu parkovat a celodenní vlezný je 250kč,....
Sem se chystal že tam pojedu a byl jsem zvědavej. Po informacích z tohohle vlákna moje nedočkavost a zvědavost výrazně opadla,......
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,030 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17477 sekund | Průměrně za: 0.17477 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB