Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Automat. satelit Alden: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Automat. satelit Alden

Poslední aktualizace před 6 let
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 9 let
Volám SOS. Po delší době jsem pustil satelit se Sky linkem a nic nešlo. Nechal jsem satelit puštěný asi 4 hodiny, až se to chytlo. Až sem je to celkem dobrá historka. Po spuštění chyběly slovenské programy a tak jsem dal znovu vyhledat programy. Receiver se přeladil z Astry 23 na
Astru 19 a nechce tu devatenáctku opustit. Krom toho parabola nezávisle na receiveru od té doby nezastaví nikde, kromě Thoru. Na receiveru nikde nevidím, kde by se dala nastavit ručně parabola, tedy stupně. Jsem z toho tumpachovej. Díky za každou radu.
Upravil Sapuki dne 27.12.2014 23:17, před 9 let
Sapuki Připojili následující obrazek:
wp_20141227_19_56_16_pro_3.jpg
soukarsoukarČlen
Přidáno před 9 let
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif


Re: návod na satelit ALDEN

Avatar člena

Konak
Člen

Příspěvek: 283
Založený: 13.01.2008
Litoměřice
Věk: 30
Ahoj, mám komplet v češtině.
Kdyžtak zavolej 606118358
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif


Automatické sloučení 28.12.2014 19:17:
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif

napiš slovo ALDEN a najdi vhodné vlákno v uplynulých diskusích a nemusíš volat SOS
www.caravan24.cz/images/smiley/103.gif
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 9 let
Díky, díky. Problém je v tom, že ten návod mám taky. Je tam napsáno: Když anténa nenalezne satelit, zkontrolujte, jestli není před anténou nějaký předmět. Pokud ne, obraťte se na servisní středisko. A je to. Tak asi počkám po svátcích a obrátím se.
MencliciMencliciČlen
Přidáno před 9 let
Nevím jestli ti to pomůže :-)). https://www.youtu...jtz-ZWXrOc
Petr + Aja + Knaus Travel-Liner 710GH !c
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj Menclici. Jak jsem pátral, našel jsem to na youtube taky. Zkusil jsem postupovat podle videa, ale bohužel nezměnilo se nic:-((
Každopádně díky a přeji vše dobré v novém roce 15.!)
MencliciMencliciČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Sapuki napsal:

Ahoj Menclici. Jak jsem pátral, našel jsem to na youtube taky. Zkusil jsem postupovat podle videa, ale bohužel nezměnilo se nic:-((
Každopádně díky a přeji vše dobré v novém roce 15.!)



Jen jsem to zkusil hledám něco podobného ale pro Oyser :o . I vám přejeme mnoho šťastných a ůspěšných dní v roce následujícím cooo mnoho, všechny :D :_
Petr + Aja + Knaus Travel-Liner 710GH !c
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím, četl jsem diskuzi a byla by možnost poslat návod k satelitu Arden? Automat, reciever alden5. Najednou mi u skylinku nejde nic zobrazit, kanály najde ale na TV svítí preskrtnuta anténa?? Asi se rozhodilo nastavení, musel jsem odpojit všechny baterky v autě. Pokud by byla možnost návod zaslat, moc by to pomohlo. Rad bych zkontroloval základní nastavení. Díky Jirka
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
Tak zase musím volat SOS. Bohužel z Itálie. Zase se mi stala stejná věc. Satelit Alden nenajde Astru 23, točí se a točí. Najde jen Astru 19. Zkusil jsem výše uvedené resetovaní podle youtube, ale nepomohlo to. Prosím nekoho, kdo by dovedl na dálku poradit. Díky.
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 8 let
Změnila se frekvence, podle které Alden vyhledává. Je nutné přehrát firmware. Doporucuji kontaktovat pilote.cz nebo hvcaravans.cz
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
Díky za odpověď, bohužel z Itálie se mi to asi nepovede, budeme 14 hrát karty.. Jen se zeptám od kdy se to změnilo? Mně to nejde od patku 16.7., před tim to jelo. Nicméně, jak jsem psal před rokem, už se mi to jednou stalo. U Pilota to nastavili a řekli, ze to jde. Co tomu bylo nevím, tak si myslím, že je to možná něčím jiným.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
Skylink poslední dobou stále přelaďuje umístění programů zkus něco najít tady:
http://www.alden-...updates-2/
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
MatysekMatysekČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj tu chytrou krabičku co máš na obrazku mám novou doma ,vydražil jsem ji na ebay za 100 eur.Bohužel k memu satelitu se nehodí.Pokud budeš mít závadu v této jednotce a budeš mít zájem tak se ozvi.Zdravi Matysek
Matýsek ---- Stellplatz Matýsek možnost zaparkování 200 Kč auto + posadka / noc. Připojka bez topeni 60 Kč. Volejte 777800502 Matysek.
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
Díky za odkaz, hledal jsem, ale tohle jsem nenašel.
to: Matysek, 5aky díky za nabídku, pokud to bude potreba, ozvu se.
Ale mi to divný, satelit vyhledává zadanou stanici a neni vubec potreba mít zapnutý receiver.
S
stepakaNováček
Přidáno před 8 let
Řešil jsem to před 14 dny. Také najednou Astra 23 nešla naladit. Zástupce Alden v Německu poradil stáhnout a aktualizovat SW v přijímači. Funguje to, ale pozor!!!! Funguje pouze Niederlande verze, Německá verze ještě v tu dobu ještě nebyla aktualizovaná. aktualizaci lze stáhnout na: http://www.alden-...updates-2/
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
Tak Skylink už mi maká. Ještě mám doma Freesat /UPC/, a pro jistotu bych si rád vzal i tuhle kartu s sebou. Když přejedu na Thor, jde mi jen CT24. Ale když naladím frekvence, tak není signál, FEC svítí červeně a vedle Thoru je 1,2. Nevím, jestli není potřeba nějak nastavit receiver, protože Thor je teď 5,6. Věděl by někdo jak to je? Snad jsem to popsal srozumitelně:-)
Díky.
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, jak jsi rozchodil ten Alden? Mám podobný problém. Díky Vospi
Ixeo 710 i, Fiat
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
to. Vospik Nechal jsem přehrát Firmware.
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 8 let
Ok, v Aldenu v DE nebo v ČR?
Ixeo 710 i, Fiat
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
to: Vospik
poslal jsem SZ
T
thomash1Člen
Přidáno před 6 let
Nemůžu rozchodit tenhle sat nemá nekdo postup dik
Hymer BMC I 600
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,220,863 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18003 sekund | Průměrně za: 0.18003 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB