Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Špindlerův Mlýn: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Špindlerův Mlýn

Poslední aktualizace před 5 let
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 9 let
Mám dotaz. Na kterém parkovišti se dá stát ne Špindlu.Dík za odpověď.
!y !@ !r !d :z
X
xgojnyČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj všem asi místní komunitu nepotěším, ale tento víkend jsem stál v Horních Mísečkách na tom denním parkovišti u pokladen a zaměstnancem skiareálu mi bylo velice příjemně naznačeno, že pro letošní sezónu zde již nebude možné stání přes nos a že budou po 20:00 opravdu volat policajty. Prý si velice stěžovali jednodenní lyžaři, že nemají kde parkovat. Rozhodli se tedy, že na tomto parkovišti se opravdu po 20:00 nebude moci parkovat a jediné místo kde to půjde, bude to dlouhodobé parkoviště o kus výše, které je pěkně z kopce. Ještě prý asi 6 ks obytek bude tolerováno na plácku hned u záchodů. Je to na trávě (sněhu) mimo asfaltovanou část parkoviště. Informaci předávám jak jsem ji dostal. Také se mi to moc nelíbí, ale asi bude lepší to respektovat. Loni prý bylo na parkovišti až 23 ks obytných aut a nově přijíždějící na jednodenní lyžování neměli kde stát. :(
Fiat Ducato Alkovna Dethlefs 2,8JTD chip 118kW, r.v. 2005 Shock
H
hymer662Člen
Přidáno před 9 let
Špindl je jako stát ve státě. Vyřešil jsem to tak, že již několik let tam nejezdím a jezdit nebudu.
Info od XGOJNY to jen jen dále potvrzuje...
M
mileČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,parkovali jsme od pátku do neděle na spodním parkovišti u lanovky na Medvědín je to cca měsíc a bez problému.Při dotazu u obsluhy kasy parkoviště nám bylo řečeno že v zimě v pohodě jenom kdyby napadlo hodně sněhu tak že je potřeba uhnout pluhu.
JaTJaTČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, nemáš souřadnice na ten parking u lanovky na Medvědín, díky.
M
mileČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,vjezd je přímo proti aquaparku-50.733932, 15.608497.Platili jsme tuším jen parkovné 8-18 120kč a pak za noc už nic.
JaTJaTČlen
Přidáno před 9 let
Díky.
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj na parkovišti vše v pohodě.Na ceduli je sice stáni od 19-07 za 500kč ale to se týka jenom když je hodně sněhu také mi to tak bylo řečeno.
!y !@ !r !d :z
M
mileČlen
Přidáno před 9 let
Zatím to s tím sněhem asi nebude tak horký:).
GINAFGINAFNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá ve Špindlu nyní? Chci tam jet a silvestra.
Dík.
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 8 let
Byli jsme ve Špindlu lyžovat loni mezi svátky. Osobákem. Ráno v půl devátý všechny parkoviště narvaný, nebylo kde to nechat. Obytky jsem neviděl a nechce se mi věřit, že by je tam nechávali v plný sezóně. Všude a na všechno hodinový fronty. Za mě taky Špindl nikdy více.
M
mileČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,ted tam jezdí jen jedna lanovka.Dcera tam byla o víkendu na otevření sezony.Na stránkách skiareálu je popsáno kde se oficiálně dá s obytkou parkovat.
http://www.skiare...ovani-zima
Také o tom přemýšlíme ale bude záležet jestli něco připadne a otevřou celý areál,jinak to bude asi hodně našlapané.
GINAFGINAFNováček
Přidáno před 8 let
Děkuji za info, tak to vypadá že zase budeme doma.
FikusFikusNováček
Přidáno před 5 let
Byl jsem v Prosinci 2018 Horni Misečky a maji ceduli zakaz obytnych aut :o jeste me naposledy nechali ... nevim jak dal se to bude vyvijet treba to v lete zase pujde ??
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 5 let
V létě bylo stání přes noc možné myslím za 20,-Kč/hodina. Jinak ve Špindlu stání zdarma na P1 u přehrady.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jiri Majki, xgojny, hymer662, mile, JaT, GINAF, Lubino, Fikus, vladkamarek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,695,987 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21347 sekund | Průměrně za: 0.21347 (0) sekund | Dotazy: 117 | Použitá paměť: 2.11MB/2MB