Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 .: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

.

Poslední aktualizace před 8 let
olga liskaolga liskaČlen
Přidáno před 15 let
a počkejte na druhou třídu !!! :o já tuhle dumala nad matematikou, kde ve vzorovém příkladě byla chyba v součtu a pořád jsem si lámala hlavu, zda smysl úkolu nespočívá ještě v něčem, na co nejsem z to přijít. nespočíval, prostě 40+20+8=78 a hotovo!!! :@
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 15 let
Teda APALUCHO, obličej jsem z toho malovala od začátku, ale ta černočerná tma a čirá voda mi do toho nezapadaly. Jako pusu jsem měla rohlík (slané pečivo), jediné v čem jsem se sešla byl nos;M a byl to klaun.

Díky za hádanku, zítra ji dám na plese paním učitelkám;t
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 15 let
Tak Šárko potom napiš, kolik učitelek to vědělo. Ahoj
SonaRSonaRČlen
Přidáno před 15 let
Tak to je fakt dílo :) Za rok nám má jít holčina do školy, tak asi budeme muset požádat o odklad, aby si rodiče stihli doplnit vzdělání.
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let
Tak po tomto úkolu se začínám obávat o naší budoucnost.Pokud takovéto věci opravdu vyučují na školách tak to je nářez.Zřejmě to má sloužit k představivosti dětí,ale chtěj to po 7letém dítěti.Šárko,ty jako pedagogický pracovník,zajímal by mě tvůj názor.Podle mého názoru je to hrůza!!!!:_
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 15 let
Tak střídavě koukám na zadání a výsledek a zjišťuji, že jsem asi úplně mimo. :x Může to být úplně jasný. Ale podle tý básničky může člověk namalovat obličej stejně jako autobus, továrnu, buldozer nebo raketu mířící na měsíc. Ten autor slabikáře je dle mého názoru hňup. A hňup píšu jen proto, že bych nerad použil slovo které mám v hlavě. Nechci před váma vypadat jako sprosťák. :@

Pokud si vzpomínám, tak já měl ve slabikáři Emu co pořád dokola mlela maso a maminku, která mimo Emy vlastnila ještě mísu. I tak jsme s tím měli tenkrát co dělat.

Dětem přeju pevné nervy. Když musí řešit toto na začátku, tak co je čeká dál? Aby se na to všechno raději jednou kolektivně nevykašlali. :P

Milan :_
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
olga liskaolga liskaČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:
Pokud si vzpomínám, tak já měl ve slabikáři Emu co pořád dokola mlela maso a maminku, která mimo Emy vlastnila ještě mísu. I tak jsme s tím měli tenkrát co dělat.Milan :_


Milane, boduješ!!! :^:s:s:s
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
To jsem z toho jelen,schválně se mnou porovnejte rébus s obrázkem.
Pečivo k čaji - Pusa -tak takovýhle pečivo snad ani nejde koupit.
Černoč.tma - Knír -tma tu chybí.Spíše jen šero?
Pap. dráček - Nos -že by drak?Já draka teda nepoznávám.
Čirá voda - Oči -no moc čirá není ale za to s bublinami.
Vysoké čelo - Čelo -možná.Díky tomu černému lesu,ale nejde moc vidět.
Slané pečivo - Uši -na Štramberku je pečou,ale jen sladké.
Černý les - Vlasy -Opravdu černý les.Sice sem tam nějaká souška,ale co.
Klikni na obrázek.
Upravil tronic dne 07.03.2009 11:34, před 15 let
tronic Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 15 let
Habásku, je to hrůza. Bohužel je to jen kapička v moři hrůz, které se děti učí, ale aspoň to rozvíjí fantazii. Tohle je jen hádanka, ale mnohem horší je, že se děti učí věci, které si neumí představit, biflují se nazpaměť letopočty a data událostí, které nechápou ve smyslu není důležité tomu rozumět, ale hodně umět nazpaměť...
Encyklopedické znalosti se holt dobře známkují. Učit někoho přemýšlet, rozvíjet ho...., je na naše školství moc těžkej úkol.
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
Upravil Sarka dne 07.03.2009 11:36, před 15 let
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let
Naprosto a bez výhrad souhlasím s Šárkou.:g
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 15 let
Souhlasím se Šárkou a Habáskem.

Troniku k tomu tvému vysvětlení tam chybí
Bílé sněhové vločky - to by byly zoubky jako na tvém obrázku. ;h
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 07.03.2009 14:19, před 15 let
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Docela bych chtěl vědět co dotyčného přimělo se takhle zasmát.Myslíš Apalucho že dostal přidáno?
dasuledasuleČlen
Přidáno před 15 let
Ještě že mám děti velký a jak oni, tak i my jsme měli ve slabikáři Emu, na tohle jsem fakt nepřišla. S vnoučatama se asi učit nebudu, ať si nezkazím reputaci :o
Upravil dasule dne 08.03.2009 21:11, před 15 let
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 15 let
Ahoj APALUCHO, tak učitelky neobstály.Prý to přednesou na pedagogické radě ostatním kolegům a kolegyním, to jsem zvědavá;h. Ale jedna moje kamarádka to uhodla. ;M.
Budu průběžně informovat:_
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

tronic napsal:
Docela bych chtěl vědět co dotyčného přimělo se takhle zasmát.Myslíš Apalucho že dostal přidáno?


Tronicu, ty to fakt nevíš ? Právě se dozvěděl, že je v květnu karavangum sraz.
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Také řezník.:http://www.novinky.cz/ekonomika/396203-v-praze-prodaval-muz-maso-primo-z-dodavky-ve-skladu-se-ho-kazily-ctyri-tuny.html
mbmbČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

lada721 napsal:

Také řezník.:http://www.novinky.cz/ekonomika/396203-v-praze-prodaval-muz-maso-primo-z-dodavky-ve-skladu-se-ho-kazily-ctyri-tuny.html


Láďo, no vidíš co tady musíme jíst :@
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

lada721 napsal:

Také řezník.:http://www.novinky.cz/ekonomika/396203-v-praze-prodaval-muz-maso-primo-z-dodavky-ve-skladu-se-ho-kazily-ctyri-tuny.html


Láďo, no vidíš co tady musíme jíst :@


:D Miloši, při té představě jsem hodil slzu. :D Ty už to alespoň víš ale co ti kteří se tu realitu teprve dozvědí.:D:_
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

lada721 napsal:

Také řezník.:http://www.novinky.cz/ekonomika/396203-v-praze-prodaval-muz-maso-primo-z-dodavky-ve-skladu-se-ho-kazily-ctyri-tuny.html



A proč ne ? Když se to uvaří a pak 2x zavaří, tak asi úplně v pohodě. Ale hlavně měl určitě akční ceny ! Typuju svíčkovou za padesát. :D :_


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Jen ať neskončíme s tímto vláknem v sekci humor.:_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,026,127 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25855 sekund | Průměrně za: 0.25855 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.32MB/4MB