Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Praha 4 - Libus: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Praha 4 - Libus

Poslední aktualizace před 8 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let
6:30 - 6:45 dnes rano ulice K lesu 444/35

takhle to tu chodi...

http://www.carava...um_id=8829
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

floridan79 napsal:

6:30 - 6:45 dnes rano ulice K lesu 444/35

takhle to tu chodi...

http://www.carava...um_id=8829


Linkujes na editaci tveho fotoalba v tvem profilu

Takze takhle :)))

http://www.caravan24.cz/userphotogall...um_id=8829
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 10 let
Tak to je hustý. Úplně my běhá mráz po zádech. Ale díky takovéhle dokumentaci je snad alespoň chytí... Přeji kamarádovi ať to dopadne...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Jirka CanonJirka CanonČlen
Přidáno před 10 let
A policajti mu ještě řeknou že bez souhlasu těch zlodějů nemohou ty fotky zveřejňovat ... snad to policii pomůže.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

floridan79 napsal:

6:30 - 6:45 dnes rano ulice K lesu 444/35

takhle to tu chodi...

http://www.carava...um_id=8829


Linkujes na editaci tveho fotoalba v tvem profilu

Takze takhle :)))

http://www.caravan24.cz/userphotogall...um_id=8829


dekuji za opravu, jsem byl tak dosyta nasran i za kamarada ze jsem i pokonil tyhle zakladni veci.... a to si hraju na ajtaka... kazdopadne se to stalo v 6:30 dnes rano (zaznamovy cas spatne nastaven) a policajti si to neprisli sepsat doted.... a to je 16:30... To je snad lepsi jezdit po okoli na kole a najit si je sam ci projet mistni blizke zastavarny... vse mame i na videu, tohle je jen par vystrihanych obrazku, podle tech hadru co maji na sobe musi byt na ulicnich kamerach snad i byt videt odkud kam meli namireno.... kamer je tu vsude habadej
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
JizanJizanČlen
Přidáno před 10 let
Překvapení je že to nejsou kofoly...asi to budou fetny.Chytnout a seřezat !!
Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu.
KatmarKatmarČlen
Přidáno před 10 let
To jsou klasicky fetky, ta holka se tam krouti jak paragraf. Skoda ze jste je tam nechytli, tomu hajzlovy vykulenymu zlomit obe ruce, priste si to rozmysli.
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let
Bylo by dobré už konečně ten Langrovský slogan Pomáhat a chránit na vozidlech policie přesprejovat neboť jen provokuje. A ten nový poťouchlý ministr by také měl také říct jakou přidanou hodnotu přinese za vyškemrané peníze navíc. Zatím tu evidentně neplatí přímá úměra příjmu a výkonu. Nakonec tu neplatí vlastně vůbec nic.
transit-obytkatransit-obytkaČlen
Přidáno před 10 let
Tak to tedy nemá chybu, jsou to asi feťáci, podle záznamu snad nebude dlouho trvat a chytí je. Dostanou však jen podmínku a to ještě když bude škoda větší nežli 5000,-, pokud ne, bude to jen přestupek.Chtělo by je to šmejdy zavírat alespoň na pět let, pak si to rozmyslí ničit a krást cizí majetek.
p)
P
pazout1Nováček
Přidáno před 10 let
Jo chlapci, když jsem před rokem o kilometr dál v ulici Durychova chytl toho samého šmejda co je na fotkách přiímo v akci při vykrádání telefonního automatu (vybral mi pár dní před tím auto), policie nejen že nepřijela, ale navíc když jsem došel na oddělení a trval na tom ať něco podniknou udělali ze mě nevěrohodného občana (byť mám dvě VŠ a pracuji jako úředník ve státní správě) a dokonce jsem skončil na záchytce.
Mnozí z vás na fóru se tehdy vysmívali, že kecám.
Je to špatná doba a špatný stát s policií v rozkladu.
Od té doby se zajímám pouze o sebe. I kdybych byl svědkem vykrádání výše uvedeného auta otočím se a odejdu. Být na noc po blbých třech pivech zavřený mezi bezdomovci na záchytce mi za to nestojí!
P.S. Jinak (pro místní policejní generály z fóra) moje story byla neprodleně nahlášena na OOP Libeň a telefonicky na GIBS. Dodnes se mi nikdo neozval a na radu kamaráda právníka (bývalého vyšetřovatele policie) to nijak neřeším. Místo doprošování se o spravedlnost a několikahodinového výslechu jedu s dětmi na koupačku k rybníku.
Ale mrzí mě to, jinak bych to tu nepsal.
Upravil pazout1 dne 18.08.2014 14:31, před 10 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

pazout1 napsal:

Jo chlapci, když jsem před rokem o kilometr dál v ulici Durychova chytl toho samého šmejda co je na fotkách přiímo v akci při vykrádání telefonního automatu (vybral mi pár dní před tím auto), policie nejen že nepřijela, ale navíc když jsem došel na oddělení a trval na tom ať něco podniknou udělali ze mě nevěrohodného občana (byť mám dvě VŠ a pracuji jako úředník ve státní správě) a dokonce jsem skončil na záchytce.
Mnozí z vás na fóru se tehdy vysmívali, že kecám.
Je to špatná doba a špatný stát s policií v rozkladu.
Od té doby se zajímám pouze o sebe. I kdybych byl svědkem vykrádání výše uvedeného auta otočím se a odejdu. Být na noc po blbých třech pivech zavřený mezi bezdomovci na záchytce mi za to nestojí!
P.S. Jinak (pro místní policejní generály z fóra) moje story byla neprodleně nahlášena na OOP Libeň a telefonicky na GIBS. Dodnes se mi nikdo neozval a na radu kamaráda právníka (bývalého vyšetřovatele policie) to nijak neřeším. Místo doprošování se o spravedlnost a několikahodinového výslechu jedu s dětmi na koupačku k rybníku.
Ale mrzí mě to, jinak bych to tu nepsal.


skoda ze nevis kde bych toho zmr*a nasel jestli jses si jistej ze je to on.... na pristich fotkach uz by mu chybela pazoura..... jako za stredoveku....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
No spíš to vyhledat a nabídnout tomu nějakou super kvalitu. Ono to pak zaleze někam do díry a pojde.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
[quote]pazout1 napsal:

Jo chlapci, když jsem před rokem o kilometr dál v ulici Durychova chytl toho samého šmejda co je na fotkách přiímo v akci při vykrádání telefonního automatu (vybral mi pár dní před tím auto), policie nejen že nepřijela, ale navíc když jsem došel na oddělení a trval na tom ať něco podniknou udělali ze mě nevěrohodného občana (byť mám dvě VŠ a pracuji jako úředník ve státní správě) a dokonce jsem skončil na záchytce.
Mnozí z vás na fóru se tehdy vysmívali, že kecám.
Je to špatná doba a špatný stát s policií v rozkladu.
Od té doby se zajímám pouze o sebe. I kdybych byl svědkem vykrádání výše uvedeného auta otočím se a odejdu. Být na noc po blbých třech pivech zavřený mezi bezdomovci na záchytce mi za to nestojí!
P.S. Jinak (pro místní policejní generály z fóra) moje story byla neprodleně nahlášena na OOP Libeň a telefonicky na GIBS. Dodnes se mi nikdo neozval a na radu kamaráda právníka (bývalého vyšetřovatele policie) to nijak neřeším. Místo doprošování se o spravedlnost a několikahodinového výslechu jedu s dětmi na koupačku k rybníku.
Ale mrzí mě to, jinak bych to tu nepsal.[/quot

Tak loni to bylo že zavřeli na záchytku bezdůvodně a střízlivého, letos pod jiným nikem že nakonec byli tři piva,,,,,,,,,,,, nevím nevím, ale aby člověka na záchytce nechali musí bít opilý, po třech pivech to asi nebylo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :x
P
pazout1Nováček
Přidáno před 10 let
Jardo 77, kvůli takovým přiblblým reakcím vyobcovaných a následně zpátky milostivě včleněných členů fora nemám chuť na toto fórum přispívat.
Svojí zkušenost jsem napsal a jako introvert se již dále víc než rok nevyjadřoval.
Ksicht toho šmejda na fotce kterého jsem držel pod krkem mě však dost připomenul bolestivou zkušenost.
Neboj,dále se již vyjadřovat nebudu, těch několik tisíc za opravu rozmláceného skla a šlohnutého radia jsem si již vydělal, zhrzené ego za potupu policejní zvůle si již s podporou rodiny vyléčil.
Přeji ti upřímně ať nic podobného nezkusíš. Buď zdráv, třeba se zase za pár týdnů datově setkáme u vykradeného vozu dalšího nešťastníka v oblasti Libuš-Lhotka-Kamýk.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

pazout1 napsal:

Jardo 77, kvůli takovým přiblblým reakcím vyobcovaných a následně zpátky milostivě včleněných členů fora nemám chuť na toto fórum přispívat.
Svojí zkušenost jsem napsal a jako introvert se již dále víc než rok nevyjadřoval.
Ksicht toho šmejda na fotce kterého jsem držel pod krkem mě však dost připomenul bolestivou zkušenost.
Neboj,dále se již vyjadřovat nebudu, těch několik tisíc za opravu rozmláceného skla a šlohnutého radia jsem si již vydělal, zhrzené ego za potupu policejní zvůle si již s podporou rodiny vyléčil.
Přeji ti upřímně ať nic podobného nezkusíš. Buď zdráv, třeba se zase za pár týdnů datově setkáme u vykradeného vozu dalšího nešťastníka v oblasti Libuš-Lhotka-Kamýk.


kdyz mi napises ze ho meli taky policajti pod krkem nejen ty a ze byl legitimovanej tak by me to moc pomohlo... protoze nam tvrdej ze ho asi nechytnou ze to tak byva... tak bych udelal praci za ne a alespon bych jim mohl pripomenout obdobi kdy ho meli uz... diky.... jo a nehadejte se, je to zbytecny, radeji si uzivejte to jakstaks teplo nez prijdou zas minusovy teploty...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
P
pazout1Nováček
Přidáno před 10 let

Citovat

floridan79 napsal:

Citovat

pazout1 napsal:

Jardo 77, kvůli takovým přiblblým reakcím vyobcovaných a následně zpátky milostivě včleněných členů fora nemám chuť na toto fórum přispívat.
Svojí zkušenost jsem napsal a jako introvert se již dále víc než rok nevyjadřoval.
Ksicht toho šmejda na fotce kterého jsem držel pod krkem mě však dost připomenul bolestivou zkušenost.
Neboj,dále se již vyjadřovat nebudu, těch několik tisíc za opravu rozmláceného skla a šlohnutého radia jsem si již vydělal, zhrzené ego za potupu policejní zvůle si již s podporou rodiny vyléčil.
Přeji ti upřímně ať nic podobného nezkusíš. Buď zdráv, třeba se zase za pár týdnů datově setkáme u vykradeného vozu dalšího nešťastníka v oblasti Libuš-Lhotka-Kamýk.




kdyz mi napises ze ho meli taky policajti pod krkem nejen ty a ze byl legitimovanej tak by me to moc pomohlo... protoze nam tvrdej ze ho asi nechytnou ze to tak byva... tak bych udelal praci za ne a alespon bych jim mohl pripomenout obdobi kdy ho meli uz... diky.... jo a nehadejte se, je to zbytecny, radeji si uzivejte to jakstaks teplo nez prijdou zas minusovy teploty...


Floridane já ho držel pod krkem dost dlouho a bláhově si myslel, že když zavolám 158, že někdo přijede. Kdybych tý krávě u sluchátka řekl, že někoho vraždí asi by přijeli. Když jsem řekl, že jsem zadržel při činu vykrádače tel. automatu, který pravděpodobně udělal sériovku aut v okolí ozvalo se: "" ..... hmmmm tak mi tam s ním počkejte a nadiktujte mi číslo pouliční lampy". Bohužel do rána se mi tam s ním čekat jaksi nepodařilo ani při mých skoro dvou metrech a 110 kilo:o
Jestli ho chceš strašně moc najít, tak občas kupuje perník v ulici Písnická u školy. A nebo na ulici Zdislavická vzadu za zdravotním střediskem. Tam totiž nezasahujou m욡ˇtácké kamery - ty jsou jenom na výškáči uprostřed Pšenčíkové a u Billy u kamýckého lesa. Najednou se sjedou na parking dvě tři auta rozdělují se dávky. Hlavně ho nepřizab, já jsem skončil na záchytce, ať ty neskončíš v base!!!! Ale věřím, že to by tam ty líné neschopné ku-vy pomáhat a chránit byly za 20 vteřin.
Původně jsem myslel, že to je někdo z grupy fetek u obchodního centra Jasná. Ale tam ho ani nehledej. Ten šmejd je o level výš.
Upravil pazout1 dne 19.08.2014 08:41, před 10 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

pazout1 napsal:

Citovat

floridan79 napsal:

Citovat

pazout1 napsal:

Jardo 77, kvůli takovým přiblblým reakcím vyobcovaných a následně zpátky milostivě včleněných členů fora nemám chuť na toto fórum přispívat.
Svojí zkušenost jsem napsal a jako introvert se již dále víc než rok nevyjadřoval.
Ksicht toho šmejda na fotce kterého jsem držel pod krkem mě však dost připomenul bolestivou zkušenost.
Neboj,dále se již vyjadřovat nebudu, těch několik tisíc za opravu rozmláceného skla a šlohnutého radia jsem si již vydělal, zhrzené ego za potupu policejní zvůle si již s podporou rodiny vyléčil.
Přeji ti upřímně ať nic podobného nezkusíš. Buď zdráv, třeba se zase za pár týdnů datově setkáme u vykradeného vozu dalšího nešťastníka v oblasti Libuš-Lhotka-Kamýk.




kdyz mi napises ze ho meli taky policajti pod krkem nejen ty a ze byl legitimovanej tak by me to moc pomohlo... protoze nam tvrdej ze ho asi nechytnou ze to tak byva... tak bych udelal praci za ne a alespon bych jim mohl pripomenout obdobi kdy ho meli uz... diky.... jo a nehadejte se, je to zbytecny, radeji si uzivejte to jakstaks teplo nez prijdou zas minusovy teploty...


Floridane já ho držel pod krkem dost dlouho a bláhově si myslel, že když zavolám 158, že někdo přijede. Kdybych tý krávě u sluchátka řekl, že někoho vraždí asi by přijeli. Když jsem řekl, že jsem zadržel při činu vykrádače tel. automatu, který pravděpodobně udělal sériovku aut v okolí ozvalo se: "" ..... hmmmm tak mi tam s ním počkejte a nadiktujte mi číslo pouliční lampy". Bohužel do rána se mi tam s ním čekat jaksi nepodařilo ani při mých skoro dvou metrech a 110 kilo:o
Jestli ho chceš strašně moc najít, tak občas kupuje perník v ulici Písnická u školy. A nebo na ulici Zdislavická vzadu za zdravotním střediskem. Tam totiž nezasahujou m욡ˇtácké kamery - ty jsou jenom na výškáči uprostřed Pšenčíkové a u Billy u kamýckého lesa. Najednou se sjedou na parking dvě tři auta rozdělují se dávky. Hlavně ho nepřizab, já jsem skončil na záchytce, ať ty neskončíš v base!!!! Ale věřím, že to by tam ty líné neschopné ku-vy pomáhat a chránit byly za 20 vteřin.
Původně jsem myslel, že to je někdo z grupy fetek u obchodního centra Jasná. Ale tam ho ani nehledej. Ten šmejd je o level výš.


Diky za info, uz tam par dni obcas zajedu s tim mym panem domacim a chvili se tam vzdy poflakujem, treba se nam postesti a narazime na nej a tu jeho malou fetku.... procetl jsem si znova cele tve to lonske vlakno a musim rict jedine... fakt skoda ze mas v ruce "malou silu"... kdybys ho pred tim rokem trochu vic priskripl, usetrili bysme si hodne nervu. takovyhle jako on by melo byt mozno beztrestne exekuovat...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
KatmarKatmarČlen
Přidáno před 10 let
Taky občas v práci na krámě řešim podobné individua, doporučuju vynechat pomocníky a ochránce a sám mu to "vysvětlit", že se tohle nedělá. Věci, o které jste přišli už asi neuvidíte ale pro klid je potřeba toho zk.rv.syna kapku poválet po zemi, kolínko, loket a bude klid. Tu smažku, co s ním byla bych vynechal, je stejně odepsaná, dříve či později někde přestřelená zdechne.
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 10 let
Pánové brzděte. Tohle vlákno tady by vám mohlo vynést změnu trestní kvalifikace. Prostě o tom nepište...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 10 let
Vzít spravedlnost do svých rukou?!
www.novinky.cz/krimi/346318-postrasil...ezeni.html

Minulej měsíc nám na zahradě za bílého dne kradli železo čtyři spoluobčané. Syn se ženou tři chytili, čtvrtý utekl. Předali je policii. Dva z nich se přišli před dvěma týdny zaregistrovat na pracovní úřad právě k manželce. Momentálně vyfasovali vestu,rukavice a hrábě a vyklízí město. Nic víc, nic míň.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,019,815 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26641 sekund | Průměrně za: 0.26641 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.35MB/4MB