Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Skylink-zase víc??: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Skylink-zase víc??

Poslední aktualizace před 4 roky
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Tomas Brabec napsal:

Já myslím, že servisní poplatek se bude postupně čím dál více přibližovat ceně nejlevnějšího balíčku. Cílem provozovatele je prodat placené kanály, ty mu tvoří zisk. Servisní poplatek je cesta, jak toho dosáhnout.

Souhlas, vidím to stejně. Začas zdraží servisní poplatek znovu.
Pokud se bez Skylinku nemůžete obejít a platíte inkasem, je nejlacinější cestou inkaso zrušit a zaplatit jednorázově na dva roky dopředu.
Vitek a AlenaVitek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
Rudy napsal: Pokud se bez Skylinku nemůžete obejít a platíte inkasem, je nejlacinější cestou inkaso zrušit a zaplatit jednorázově na dva roky dopředu.[/quote]

Platím 33,- měsíčně. Od 1.4. to bude 55,-Kč. To je stále levnější než jednorázově na dva roky 1485,-Kč.
Vítek a Alena + Sprinter313. www.charvat.just.cz
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Vitek a Alena napsal:

Pokud se bez Skylinku nemůžete obejít a platíte inkasem, je nejlacinější cestou inkaso zrušit a zaplatit jednorázově na dva roky dopředu.


Platím 33,- měsíčně. Od 1.4. to bude 55,-Kč. To je stále levnější než jednorázově na dva roky 1485,-Kč.[/quote]]
To ano, ale zaplatíš li do 31.3. Budeš mít dva roky za 895,- Kč. Počítám li dobře, vyjde Tě měsíc na 37,30.
Upravil Rudy dne 16.02.2015 22:41, před 9 let
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Yossarian napsal:

Podnět na správní řízení! Jedna služba a rozdílné ceny! Současně podat podnět na živnostenský úřad. Už jsem na to někde narazil v diskuzích.


V této bezprávní džungli?:D:D:D Vždyť je to v pořádku. Máme přece tržní hospodářství.:( Ber nebo neber a táhni dál. :@:_
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Na dva roky do konce března 899.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
soukarsoukarČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

TomTP napsal:

Pokud je karta bez servisního poplatku méně jak rok, pak se jen tuto dobu (přechodně) neposkytují služby, pokud je bez poplatku více jak rok je karta trvale zrušena.



Zdravím,karta nebude nikdy trvale vypnuta,to je omyl.Karta pouze "spí" a po zaplacení serpo opět bude aktivní a bude jen ten základ co dává serpo.Příklad,serpo skončilo listopad 2013 a karta byla aktivována dnes dopoledne na dva roky,tj. do února 2017 ,tv karta je totiž stále mým nebo Tvým majetkem !

Souhlasím s názorem,že to opravdu spěje k nákupu balíčků Skylinku a serpo v dohledné době prostě skončí.
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif


Přeji všem hezký den !
C
codyČlen
Přidáno před 9 let
To Soukar: Karta bude naozaj trvalo zrusena po uplynuti jedneho roka od posledneho platneho zapisu na karte.
soukarsoukarČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

cody napsal:

To Soukar: Karta bude naozaj trvalo zrusena po uplynuti jedneho roka od posledneho platneho zapisu na karte.



Vážený uživateli služeb Skylink,
děkujeme Vám za úhradu Servisního poplatku a dovolte, abychom Vás informovali,
že chybějící televizní programy z balíčku Digital, byly na Vaší
dekódovací kartě č. xxxxxxxxxxxx opět aktivovány.
Přejeme Vám mnoho spokojených chvil u televizní obrazovky.
Děkujeme, že používáte naše služby. Váš Skylink.
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

soukar napsal:

Zdravím,karta nebude nikdy trvale vypnuta,to je omyl.Karta pouze "spí" a po zaplacení serpo opět bude aktivní a bude jen ten základ co dává serpo.Příklad,serpo skončilo listopad 2013 a karta byla aktivována dnes dopoledne na dva roky,tj. do února 2017 ,tv karta je totiž stále mým nebo Tvým majetkem !

Souhlasím s názorem,že to opravdu spěje k nákupu balíčků Skylinku a serpo v dohledné době prostě skončí.
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif


Přeji všem hezký den !


Ach jo....
Tak pro tebe ještě jednou, tentokrát budu pouze citovat z podmínek společnosti Skylink:

"Na dekódovací kartě, na které není Servisní poplatek k jeho datu splatnosti uhrazen (a na které není aktivní žádný placený balíček), je v souladu s platnými Všeobecnými obchodními podmínkami zastaveno poskytování služeb Skylink. Dekódovací karta tím není znehodnocena a může být do jednoho roku od data splatnosti Servisního poplatku znovu aktivována, a to buď uhrazením Servisního poplatku anebo předplacením libovolného programového balíčku. V opačném případě bude po uplynutí jednoho roku trvale deaktivována."

Pokud se to tobě povedlo, pak bych to viděl na omyl Skylinku, a rozhodně bych to nestavěl jako všeobecně dané pravidlo které je jasně v rozporu se Všeobecnými podmínkami. Karta je tvoje. Tu ti nikdo nebere.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Upravil TomTP dne 17.02.2015 12:09, před 9 let
soukarsoukarČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

TomTP napsal:

Citovat

soukar napsal:

Zdravím,karta nebude nikdy trvale vypnuta,to je omyl.Karta pouze "spí" a po zaplacení serpo opět bude aktivní a bude jen ten základ co dává serpo.Příklad,serpo skončilo listopad 2013 a karta byla aktivována dnes dopoledne na dva roky,tj. do února 2017 ,tv karta je totiž stále mým nebo Tvým majetkem !

Souhlasím s názorem,že to opravdu spěje k nákupu balíčků Skylinku a serpo v dohledné době prostě skončí.
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif


Přeji všem hezký den !


Ach jo....
Tak pro tebe ještě jednou, tentokrát budu pouze citovat z podmínek společnosti Skylink:

"Na dekódovací kartě, na které není Servisní poplatek k jeho datu splatnosti uhrazen (a na které není aktivní žádný placený balíček), je v souladu s platnými Všeobecnými obchodními podmínkami zastaveno poskytování služeb Skylink. Dekódovací karta tím není znehodnocena a může být do jednoho roku od data splatnosti Servisního poplatku znovu aktivována, a to buď uhrazením Servisního poplatku anebo předplacením libovolného programového balíčku. V opačném případě bude po uplynutí jednoho roku trvale deaktivována."

Pokud se to tobě povedlo, pak bych to viděl na omyl Skylinku, a rozhodně bych to nestavěl jako všeobecně dané pravidlo které je jasně v rozporu se Všeobecnými podmínkami. Karta je tvoje. Tu ti nikdo nebere.


Kolem 15.00 přišli zápisy na kartu Skylink,dopoledne bylo zaplaceno serpo a je 16.30 , programy jdou až do 17.2.2017 za 899,- Kč,že by omylem Skylinku ? Toho Skylinku,který dle jiných "odírá " své předplatitele ?
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
A už se dočkali i ti co nevěřili :(

Satelitní televize Skylink nově zavádí Servisní poplatek na T-Mobile smartcard.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Já to měl zdarma ještě do 8/2015 a do konce března jsem si zaplatil 899 na dva roky a byl jsem docela mile překvapen že ty další dva roky se počítají až od srpna a tak mám předplaceno až do 8/2017
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
soukarsoukarČlen
Přidáno před 9 let
Televizní signál se šíří více způsoby, pozemními vysílači, satelity a internetem. Provoz pozemních sítí i satelitů je nákladný, internet vyžaduje pokročilou infrastrukturu popřípadě rovněž satelit. V současné době se rýsuje další cesta šíření televize, která bude dostupná zejména rozvíjejícím se zemím. Jde o tzv. Dronovou televizi, anglicky Dron Way Television, zkratka DWT.
Její princip je jednoduchý. Dron s vysílačem a anténou se vynese do výšky několika km pomocí balónu, který se ve stanovené výšce částečně vypustí. Pozici na místě udržuje automaticky pomocí GPS vrtulový systém. Při poklesu kapacity baterie na nastavenou mez je dron řízeně stažen na výchozí místo. Mezitím na jeho místo doputuje další dron stejného typu, který ho nahradí. Pro jedno vysílací místo je tedy nutná celá eskadra dronů. Daří se prodlužovat dobu pobytu aktivního dronu na místě. Dron je složen z „doutníkových elementů“ tak, aby nekladl příliš velký odpor větru. Automatika hledá směr nejmenšího odporu. Vzhledem k azimutové nestálosti výškových větrů jsou programy šířeny kruhovou modulací.
Anténní systém je vyroben z uhlíkových nanovláken a je tedy mimořádně lehký při dostatečné účinnosti. Totéž platí pro netradiční sluneční kolektory. Signál se na dron dopravuje a z něho šíří podobně jako je tomu u satelitu. Výkon vysílačů je však výrazně nižší než na satelitu.
První pokusy s DWT zahájila firma Taiwan Road Network poblíž města Keelung City a výsledky jsou zatím více než slibné. Náklady na DWT budou zlomkem provozních nákladů na satelitní nebo klasickou pozemní televizi a to přes větší celkový počet TP na jednom místě. Velké pokrytí naopak snižuje potřebný počet vysílacích míst. Řízení letového provozu Taiwanu vyčlenilo oblasti, kde nehrozí kolize s leteckými koridory.
Pro zajímavost uvádím základní data testovacího provozu:
Střední nosná frekvence: 5102 MHz
Počet kanálů s kruhovou modulací: 40
Počet kanálů se srovnávací lineární modulací: 10

Zájemce o DWT si může prohlídnout webovou stránku www.dwt.com, kde najde mnoho dalších podrobností./
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
To ma byt april?

Na s.yli.. plati C/S, za 150,- full nabidka doma i na chate i v karavanu :-)
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
a zase jsme o něco výš :o

http://www.parabo...-od-dubna/
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Zase se trefili do APRÍLU :(
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Tak to je ten poslední hřebíček do rakve z mé strany. Jen doufám, že těch hřebíčků bude tolik, že na spuštění do hrobu nebude stačit jeřáb. Obzvláště když mám v éteru ( zatím) víc programů než než tito zloději nabízejí.!k:_
surficisurficiČlen
Přidáno před 8 let
Další hřebíček bude výměna televizí a setoboxů,bude třeba DVB-T2:(
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Doufám že zìskají další "spokojené zákazníky".Já už přešel z velkorysé ,z mé strany, celoroční platby balíčku na platbu smskami na deset dnů .Tím že hodně jezdíme tak úspora. .Korona na obytce funguje a v zahraničí jsem rád že si odpočinu a odtrhnu od informační masáže našich nezávislých médií.Mám dvě jejich karty ,jednu pro tv ubytovaných klientů kteří si tuto kartu mohli zapnout smskou a jelikož ji rok nevyužívali tak mně ji vypli s tím že musím zaplatit "oživovací"poplatek 350kč.Jò mají to vymyšlené dobře teď jsme na tahu my.Petr
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Já jsem si to loni zaplatil dopředu na dva roky a byla tam sleva a tak mám zatím pokoj.
Tehdy jsem zaplatil na dva roky 899 kč a mám předplaceno až do 08/2017
To je na měsíc 37 kč a pak se uvidí co dál
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 24.02.2016 16:48, před 8 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,218 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22764 sekund | Průměrně za: 0.22764 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.3MB/4MB